Jesu li vam na ultrazvuku pogriješili spol bebe?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • spremniZAbebu

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Meni je ginic rekao sa 13+1 tt da vidi “pimpeka”… 8.6. idemo na anomaly scan pa cemo vidjeti dali i je deckic…s time da ja prakticki po citanju na webu imam sve simptome za curicu :D

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    spremniZAbebu


    Meni je ginic rekao sa 13+1 tt da vidi "pimpeka"… 8.6. idemo na anomaly scan pa cemo vidjeti dali i je deckic…s time da ja prakticki po citanju na webu imam sve simptome za curicu :D

    A ti simptomi su ti samo tzv. “babske price”!! Ponekad im zna smetati pupcana vrpca prilikom prognoziranja spola.. I prekrizene noge bebe i tako to

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar tala

    tala

    Broj poruka: 980

    Prijavi adminu

    meni su prvo rekli decko, pa curica, pa decko i sad zadnji put prije dva tjedna- curica…

    mm frendovi s posla vec zezaju da ako do sada nisu nasli pisu, bolje da ga i ne nađu
    #malen kao kikiriki 

    a mi smo ionako spremni za curicu Cvitu 

    2005. moja najveca ljubav, moja djevojcica <3
    2016. zrno papra, mala Cvita <3

    [lilypie.com]

  • Avatar Nemi

    Nemi

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Mojoj frendici su prvo rekli curica, da bi već pred kraj trudnoće ispao dečko :) Bitno da je živo i zdravo, a što bude - bude :)

    [daisypath.com]

  • spremniZAbebu

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Da da naravno da je najvaznije da bude zivo i zdravo…ni smo nekako htijeli curicu iako je zapravo svejedno… :) hrpu imena imamo za curicu ali za decka niti jedno…dok mi doktor reko da vidi pimpeka prva pomisao mi bila pa kak cemo ime odabrati :D hahaha i moji roditelji su prizeljkivali curicu… ja sam se odmah pocela obracati za bebu u muskom rodu :D automatski :D ginic reko da je 90 % siguran :D ja mislim da to prerano za viditi al pa na 4d se valjda moze vidit 100% :D

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Moja dr.na običnom uzv nije bila sigurna što je jer je pupčana bila između nogu. Bila sam dva puta na 4d i oba puta rečeno da je dečko. Ni mi nemamo ime za dečka još. A oni simptomi vezani uz jedan ili drugi spol ništa ne znače. Po njima ja bi trebala imati curu ali 4d nije pogriješio jer smo mi samo,laici, raspoznali spol kad se pokazao na ekranu koliko se očito vidi.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Mom2besoon

    Mom2besoon

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    Meni nije pogrijesila, prvi put mi sa 15 tjedana rekla da je vjerojatno curica, sa 19 da je curica isto i sad sa 23 tjedna kaze definitivno curica :) <3

    [lilypie.com]

  • Avatar Mom2besoon

    Mom2besoon

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    To ovisi i ko gleda,ne znaju svi jednako dobro citat uzv

    [lilypie.com]

  • Avatar Anci2702

    Anci2702

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Mi smo radili Nifty test pa smo znali 99% da je dečkić već od 12-13 tjedna. A i na ultrazvucima i običnim i 4d su nam govorili tijekom trudnoće da je dečkić, nikada se nisu zabunili da je curica. Ali čula sam par priča od poznanika da ih je iznenadilo na porodu.

  • Avatar Sanja@

    Sanja@

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Nama je ginicka rekla sa 15+3 da je curica. Da vidi tri crtice, tj. velike i male usne! 
    Obzirom da imamo dva djecaka, curica nam je predivno iznenadenje 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.