Mogu li ostati trudna zadnji dan menstruacije?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Vesela2

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    Meni je ovo osmi dan od menge onda sam mogla i ja ostat par dana poslije nje…;-)

    Vesela

  • brki

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Pozz,dali mogu ostati trudna dva dana nakon menstruacije?

    Brki

  • Suzzzi

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Caoo
    Zanima me ovako moja menstruacija je bila 15.6 
    I ovaj mjesec je bila skroz drugačija malo ide pa opet stane inače mjesečnice su mi redovne svakih 28 dana 
    Ta mjesečnica mi je trajala do 21.6 stim da taj dan uopće nije isla samo nakon odnosa 
    21.6 Sam imala odnos bez zaštite i sutra dan isto 
    Inače mjesečnica mi nikad netraje duze od 5 dana
    Zanima me dali je moguća trudnoća 

  • Avatar LittleOne

    LittleOne

    Broj poruka: 439

    Prijavi adminu

    Ja sam zatrudnila za vrijeme menge, tj odnos je bio zadnji dan menstruacije, sama oplodnja se dogodila koji dan kasnije. Ciklusi su mi 26-28 dana. Moguce je

  • Dirce

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    teic_010

    Pozdrav, zanimaju me iskustva s vase strane, imali smo odnos poslije zadnjeg dana menstruacije, bez zastite, ejakuirao je u mene, mene zanima dali je moguce da ostanem trudna? Hvala


    Jaoj imamo isto prob 😉

  • Dirce

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozz..Imali smo odnos zadnji dan mjesecnice bez ikakve zastite.. Nakon toga imala sam iscjdke svijetlo crvene.. Pa me zanima postojil mogucnost da sam ostala u drugom stanju? Hvala

  • Avatar Lusy1990

    Lusy1990

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    Cure… Trebat cete napravit testove. Niko ne moze da zna i da vam da taj odgovor. Ja se nadam, da ce vam biti pozitivniiiii ➕➕➕➕➕

    I dalje se nadamo mrvici

  • Nina_O

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Evo imam pitanje hitnooo molim.Dal je mogucnost trudnoce ako imate sex par minuta bez zastite a da muskarac ne svrsi u tebe da ga kao izvadi na vrijeme van?Zato sto me nerviraju problemi poslje odnosa cesce me tjera na wc,nakon male nuzde imam kao peckanje kod vagine i neznam sto bi to bilo a jucer smo imalo taj odnos bez zastite i od jucer su ti “problemi”

  • Nina_O

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Dirce

    Pozz..Imali smo odnos zadnji dan mjesecnice bez ikakve zastite.. Nakon toga imala sam iscjdke svijetlo crvene.. Pa me zanima postojil mogucnost da sam ostala u drugom stanju? Hvala


    I mene to zanima

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.