Dali je moguce da sam trudna ?

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Ribica1230704

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    U prvom mjesecu smo ja i dragi imali odnose dan prije i poslije ovulacije … prosli mjesec sam dobila mengu 7.og …ovaj mj sam grebala osmog i evo kasni 5 dana …inace nikad ne kasni i dode na vrijeme … nemam osjecaj koda cu dobit … inace sam imala bolove dolje i u grudima..a sad nista svako toliko dolje nesto osjetim i grudi su mi jako nabujale i osjetljiva sam malo ..placem pa se smijem pa mi je zima pa vruce …jutros sam radila test iako nije bila prva jutarnja mokraca i pokazao je negativno…dali je moguce da je krivo pokazao ? I kad da ponovo probam napraviti test? Hvala

  • Ribica1230704

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Trebala*

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    E sad ako ste imali odnose i ovaj mjesec tokom plodnih dana moguce je, pa da je test negativan ako je prerano. Ako mislis da si trudna od tih plodnih dana prije 2 mj onda nisi jer bi test od onda svakako bilo pozitivan vec. Ponovi test za 2 dana, ili ako ti se ne ceka idi vaditi betu pa ces znati sigurno. Sretno

    [tickerfactory.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.