Dali sam trudna

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Lanaklaric

    Broj poruka: 38

    Prijavi adminu

    Ženske 
    Kasni mi Menga par dana jutros radila test negativan.Boli me trbuh imam grčeve i imala sam par točkica krvi.Jedini problem jer nemam zdravstveno  ali zanima me dali da malo pričekam da idem vadit Beta hcg ili da odma sutra idem u polikliniku.Dali test može pogriješiti.

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ako i jesi trudna svi pregledi vezani uz trudnocu su besplatni!U poliklinikama ne!Beta hcg u poliklinici ti je 120 kn!Nema narucivanja,rezultati u roku par sati!Ako si u mogusnosti odi sutra pa ces znat na cemu si!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ovo vrijedi za polikliniku Sunce!Koliko dana kasni?

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Lanaklaric

    Broj poruka: 38

    Prijavi adminu

    Mislila sma u Suncu već sam tamo vadila,ali voljela bih pričekat jer me neki strah hvata neznam ni sama.Samo želim znat na čemu sam.
    Kasni 4 dana s time da je moja Menga uvijek točna.Ali imam neki osijecaj da sam trudna i bojim se da kad odem da će biti negativno.

  • Deleted user

    Broj poruka: 260

    Prijavi adminu

    Laura Cindrić

    Mislila sma u Suncu već sam tamo vadila,ali voljela bih pričekat jer me neki strah hvata neznam ni sama.Samo želim znat na čemu sam.
    Kasni 4 dana s time da je moja Menga uvijek točna.Ali imam neki osijecaj da sam trudna i bojim se da kad odem da će biti negativno.

    Htjela bi pricekat jer te hvata strah,ali samo zelis znat na cemu si…ne kuzim..ili ponovi test ili privatno da rijesis nedoumice i budes mirna sama sa sobom

    URL = https: //lilypie.com]

  • Lanaklaric

    Broj poruka: 38

    Prijavi adminu

    Jama

    Laura Cindrić

    Mislila sma u Suncu već sam tamo vadila,ali voljela bih pričekat jer me neki strah hvata neznam ni sama.Samo želim znat na čemu sam.
    Kasni 4 dana s time da je moja Menga uvijek točna.Ali imam neki osijecaj da sam trudna i bojim se da kad odem da će biti negativno.
    Htjela bi pricekat jer te hvata strah,ali samo zelis znat na cemu si…ne kuzim..ili ponovi test ili privatno da rijesis nedoumice i budes mirna sama sa sobom

    Ma znam da bilo me strah da nisam trudna pa mi je zato to muka Radit ali dns sam išla na ultrazvuk i izvadila betu i ništa negativno.Vise sreće sljedećim mjesec💔

  • Avatar Timi95

    Timi95

    Broj poruka: 521

    Prijavi adminu

    Pozdrav. Imam i ja jedan slucaj 😄 na zadnji dan mjesecnice decko i ja nismo uopce pazili i sad mi kasni 2 dana, a inace mi je tocna i cak dođe prije. I nemam bas osjecaj PMS-a sto inace imam jako izrazeno  pa me zanima vase misljenje 🤗 ako je neka imala takvu situaciju 🤗

    [lilypie.com]

  • Nerka

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav 
    Eh ovako moj decko i ja u ovom mjesecu smo imali spolne odnose bez zastite i s tim da zelimo biti roditelji u plodnim danima je ejakulirao u mene tek za sedam dana bi trebala ocekivat menstruaciju a ja sam jako ne strpljiva jucer sam radila test bio je negativan da li mislite da sam poranila?? Samo osjecam umor i pospanost i da bradavice su mi osjetljive i ima vena po grudima… 

  • Avatar Pixii

    Pixii

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    Puno prerano si radila test, najranije sto mozes je 12 dana nakon ovulacije ako tocno znas kad ti je bila O. A ako su ti pravilni ciklusi na dan kasnjenja menstruacije…

  • PepaPepica

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Dobar dan drage moje..:)
    Pa evo ja imam jedno pitanjce, vezano za trudnocu naravno.
    Moj ciklus traje 28 dana i zaista imam redovnu menstruacijama oduvijek. Ja i moj zarucnik radimo na tome da postanemo roditelji te smo 4 dana prije moje ocekivane m. poceli raditi na bebi.
    3 dana smo pokusavali. Menstruacija mi kasni vec 3 dana sto je kod mene dosta cudno jer se zaista ni pod kakvim stresovima nije desavalo. Ono sto mi je cudno sto nemam apsolutno nikakve simptome pmsa. Zna mi se desit tokom dana eventualno da osjetim male grceve u doljnjem dijelu trbuha i to je to. Pa evo, ako je netko imao slicnu situaciju bilo bi mi drago da podjeli samnom. Hvalaa:))) 💜

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.