Davanje tekucine bebi

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Ne nemora moji sinovi nisu htjeli ma nista a niti sam forsirala do 6 mj i isto tako sad sa malenom.,.u ad mljeku ima dosta i za zed i za nahranit se

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    A sto se tice stolice ima normalno skoro svako hranjenje ima stolicu

  • Avatar Igorovabebica

    Igorovabebica

    Broj poruka: 765

    Prijavi adminu

    Ja svome malenom dajem žličicu s vodom. Žličica je plastična da se ne bi ozlijedio na klasičnu i dajem mu vode i vjerujte da traži vode, iako mnogi kažu da naše mlijeko ima vode. Ali probala sam svoje mlijeko, jako je slatko. Malenome uvijek dajem vode, ne ga sada natrpavati, tri žličice na dan su dovoljne.

  • Avatar ninina22

    ninina22

    Broj poruka: 190

    Prijavi adminu

    Mi smo od rođenja na ad mlijeku. Svaki dan mu dam malo vode, no vise se igra sa bocicom, nego sto ju pije. Dajem mu poslije svakog hranjenja, tako nam je rekla pedijatrica.

    Najljepši dani u životu svake žene - http://trudnoca22.blogspot.com/ [trudnoca22.blogspot.com]

  • Nutella

    Broj poruka: 315

    Prijavi adminu

    ja bih isto na umjetnom mlijeku dijetu davala vode,to mi se cini kao i klasicno mlijeko(mozda grijesim),dok je majcino mlijeko ispocetka skoro bistro(znaci voda) a kasnije bijelo(hrana).dojila sam pa nisam davala vodu sve do kasice

    Kad se udas iz ljubavi onda nedjeljom peres,peglas,kuhas.
    A kad se udas iz interesa onda ides na manikuru,pedikuru….

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.