Depilacija prije poroda

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Miha11

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure.
    Ispričavam se ako već tema postoji, ali ja ju ne mogu naći 
    Bliži mi se dan termina, i počela sam razmišljati o depilaciji intimnog područja.
    Inače sam prvorotkinja pa si postavljam više pitanja 
    Strah me da li ću se stići obrijati i otuširati kad mi krenu trudovi, a već sad u 8mj.se jedva izdepiliram  Da li trebam biti obrijana “skroz na skroz”?
    Kad idem kod ginekologice na pregled, onda se izdepiliram, ali ne dokraja, i to moram obavezno učiniti dan prije, jer mi se u zadnjih par mjeseci događa da stalno krvarim, tj.koža mi je osjetljiva, brijem se britvicom, i imam problem uraslih dlačica na bikini zoni  Mažem se aloe verom i svakakvim kremama za poslije depilacije, al baš mi i ne pomaže.
    Prije trudnoće nisam imala takvih problema “dolje”.
    Nemojte mi predlagati depilaciju kod kozmetičarke jer neću ići na to… Neda mi se trošit novce na to…. mada ću jednom otići i probati. Ali sad u trudnoći nebi.

  • Avatar Sara9

    Sara9

    Broj poruka: 790

    Prijavi adminu

    Ako ne želiš kod kozmetičarke, onda nauči partnera 

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Miha


    Pozdrav cure.
    Ispričavam se ako već tema postoji, ali ja ju ne mogu naći 
    Bliži mi se dan termina, i počela sam razmišljati o depilaciji intimnog područja.
    Inače sam prvorotkinja pa si postavljam više pitanja 
    Strah me da li ću se stići obrijati i otuširati kad mi krenu trudovi, a već sad u 8mj.se jedva izdepiliram  Da li trebam biti obrijana "skroz na skroz"?
    Kad idem kod ginekologice na pregled, onda se izdepiliram, ali ne dokraja, i to moram obavezno učiniti dan prije, jer mi se u zadnjih par mjeseci događa da stalno krvarim, tj.koža mi je osjetljiva, brijem se britvicom, i imam problem uraslih dlačica na bikini zoni  Mažem se aloe verom i svakakvim kremama za poslije depilacije, al baš mi i ne pomaže.
    Prije trudnoće nisam imala takvih problema "dolje".
    Nemojte mi predlagati depilaciju kod kozmetičarke jer neću ići na to… Neda mi se trošit novce na to…. mada ću jednom otići i probati. Ali sad u trudnoći nebi.

    Nemoj se uopće opterećivati, napravi koliko možeš ili zaposli partnera, ionako ćeš prije poroda na depilaciju jedino ako je riječ o brzinskom porodu inače teško da će te mimoići.

  • Avatar Bljubica

    Bljubica

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    joj ja ne bi mogla sama  al svakako ti ne bi ni savjetovala da SAD kreneš u kozmetičarke..
    ja sam cilu trudnoću (i prije) ih čupala, tako da je uredna, pa i ako budu tribali potegnit britvicom neće mi teško past 

    e sad, i mene zanima jel te moraju baš dirat ili možeš i odbit? čini mi se da sad i nije obavezno…



    [tickerfactory.com]

  • Avatar Bljubica

    Bljubica

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Miha, čime se depiliraš uz britvicu? možda ti to nešto ne odgovara?
    ja koristim gel za intimnu njegu od biobaze i na njemu piše da se može koristiti i za brijanje, ne znam kakav je za brijanje ali ako je dobar za pranje, onda vjerojatno valja i za to 



    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lilly6

    Lilly6

    Broj poruka: 280

    Prijavi adminu

    Ja inače uvijek brijem bikini tako sam i u trudnoći,lipo uzela ogledalo pa koliko obrijem obrijem hah! Taj dan kad su me uhvatili blagi trudovi ,navečer prije nego ću krenuti u rodilište sam se otišla istuširati i obrijati i to je bilo to. Kad sam došla u rodilište samo su mi dali klistir nisu me imali zašto brijati kad sam to sama napravila,tako mi je bilo puno draže da sama to obavim doma!

  • Avatar Sara9

    Sara9

    Broj poruka: 790

    Prijavi adminu

    Ma da, definitivno mi je draže sama nego da me netko od njih 

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    nemojte se zamarat brijanjem…doista… oni to za cas posla..ne obriju bas da bude glatko skroz jer nije potrebno.. 
    brijanje je bitno jer u slucaju da puknes pa da te vide i mogu zasit..

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Miha11

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Ma ne brine me toliko to brijanje, ali opet moram se donekle sredit kad dođem tamo u rađaonu  Ne mogu se opet tako zapostavit da će mi dolje izrasti šumarak pa ću se zacrvenit pred svima 
    Šalim se, ionako to njima nije toliko bitno, jer ako cura ili žena ne dođe izdepilirana, opet će ju oni tam obrijat i gotovo. To im je posao, ma koliko nama bilo nekad neugodno. 

    Mene muči ova moja koža na preponama, bikini zoni  U trudnoći u zadnjih par mjeseci mi je jako iritirana, imam uraslih dlaka i sitnih bubuljica, a toga prije nisam imala. Mažem s kremama poslije depilacije i aloe verom ali ne vidim pomaka. Za depilaciju koristim samo britvicu i prije toga nanesem gel za tuširanje. Jel ima kakva razlika možda da baš kupim kremu ili gel za depilaciju? Nikad nisam to htjela kupovat, jer nisam imala prije s tim problema…. 
    Malo mi je nekad neugodno kad idem kod ginekologice na pregled, pa mi je koža sva iritirana s točkicama, pa mi je malo bed radi toga, nikako da se toga riješim. 
    A što će tek biti kad dobim trudove ili mi pukne vodenjak, u onoj strci i zbrci ću doći sva u posjekotinama koje ću dobiti kad ću se nabrzinu depilirati….. jaoooo 
    Inače sam paničar, veeliki

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    ja mislim da si tu ne mozes pomoc jer je koza u trudnoci jako osjetljiva i sva nikakva.. eto meni je od poroda proslo 5 i pol mjeseci,a jos imam osjetljivu i iziritiranu kozu.. 
    bez brige uopce se ne boj niceg…ti ces im bit samo jos jedna u nizu i cim rodis i dode im nova rodilja vec ce zaboravit kako tvoja cuca izgleda.. 

    Laura 21.08.2014 :-*

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.