dolazak bebe u ljetnom periodu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar chocolate

    chocolate

    Broj poruka: 413

    Prijavi adminu

    Ja sam našla body benkice u h&m i c&a u kompletu po 2-3 kom. Bile su 50ak kuna, u c&a jeftinije, a ima ti brojeva i 56 i 68..

  • Avatar marimana

    marimana

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    mame kupila sam u C&A za 59 kn 5 odličnih bodija(mislim da je ovdje netko rekao da su na akciji,Hvala!!) ,ima svih veličina,ja sam riskirala s 62 . A jučer odem bezveze u Kik i nađem,benkice po 8 kn.one kombinezone po17 kn.hlačice s majom za 25kn…ugl.spiskala 200 kn na brzaka.al baš mi drago   Hoću reći,da se može naći te robice mnogo jeftinije nego što nudi H&M i sl.. e sutra u Muileru 3 tetra pelene za 22kn.čini mi se.

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Joj, a jel znaš kakva je kvaliteta te odjeće iz KIK-a? Čujem da i tamo ima tetra pelena… Gdje si našla to za Mueller i tetre? Hm…nije loša ponuda. A jel zna tko di ima za kupiti bodi benkica kratkih rukava, ili bodića kratkih rukava na kopčanje sa strane? U MTČ-u su mi rekli da postoji to, ali da trenutno nemaju (vald će dobit do ljeta)

  • Avatar Tia-

    Tia-

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    ja sam vidjela u mulleru tetre 3 ali za 30 i neku kunu. koje su to bile bijele obične?

  • Avatar blondie2010

    blondie2010

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Baš ću otić u Kik i pogledat malo kakva im je ponuda… u C&A sam vidjela samo bodyje, ne na kopčanje nego one što idu preko glave, možda samo trenutno nemaju. Probat ću u MTČ isto pogledat. Hvala vam!

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    E, Kik ima odličnu internet stranicu…ima preslatkih stvari, ali tetre uopće nisu povolje. 25,90 kn 2 kom. Mislim da ću ih ipak uzet u dm-u bez obzira na cijenu, jer to je nešto što se često iskuhava i dugo koristi treba biti kvalitetno. Mislim da su u dm-u i mulleru podjednake cijene, oko 10kn/kom.

  • Avatar marimana

    marimana

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Ovo za Muiler sam vidjela na katalozi.net.evo link https://katalozi.net/muller-katalog/muller-katalog-top-ponude-24 [katalozi.net] i akcija je od sutra,3 pelene za nekih 22.90kn. meni to ok cijena. A takve bodije sam kupila u Kauflandu davno,DEVIĆ, žao mi što nisam još koji.. A što se tiče kvalitete robice iz KIK-a,piše da je češljani pamuk sve,osim što su hlače/tregerice pomješane 20% s polyesterom. zemlja porijekla Njemačka.

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Hvala za link, još sam gledala katalog, sjećam se da sam vidjela Pampersice, al tetre nisam. Cijena je ok. Rekla mi je jedna mama da je skužila da dosta robicce iz KIK-a ima feler, npr. jedan rukav širi od drugoga, ali inače ok. 

  • leptirica1

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Ja sam rodila u osmom mjesecu i bilo je 30ak stupnjeva. Bebu sam oblačila u dugi bodi i lagane duge hlače… Patronažna mi je  rekla da je to puno i da ne trebaju bičvice ali njemu su noge bile hladne i po tome sam se ravnala. Vratila sam mu bičvice i onda je bilo taman. Tek rođene bebe ne mogu same regulirati tjelesnu temperaturu, treba im neko vrijeme za to… Uglavnom, i ja sam se dosta brinila oko toga ali kad sam rodila slijedila sam svoje instinkte jer mi je bilo dosta savjeta sa strane. Svi su savjeti bili dobronamjerni ali mene su bunili zato jer su svi bili različiti… Slušajte sebe i svoje bebe i sve će doći polako na mjesto.

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    ..termin mi je 01. 09. , onda ce jos biti vruce i toplo, ali uskoro i hladnjikavo….ja onda moram kupiti svega po malo…:)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.