drhtanje bebe za vrijeme dojenja

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar sve moje...

    sve moje...

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    dragi svi,ima li netko iskustva sa drhtanjem bebe za vrijeme dojenja?Naime danas za vrijeme dojenja bebica mi je se pocela tresti/drhtati ….prvi puta do sada.Naravno,ja u soku,samo sam je uzela i jako zagrlila nakon cega je prestalo.Radi se bebi od 5mj,nije imala oci preokrenute niti plave usnice ,kao ni temperaturu….samo se tresla/drhtala …cijelo tijelo :-(

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Tzv tremor ….Mozak sazrijeva!Cesta pojava kod malih beba!Zguglaj malo,a i napomeni pedijatrici!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • mamatatabeba

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    sve moje...

    dragi svi,ima li netko iskustva sa drhtanjem bebe za vrijeme dojenja?Naime danas za vrijeme dojenja bebica mi je se pocela tresti/drhtati ….prvi puta do sada.Naravno,ja u soku,samo sam je uzela i jako zagrlila nakon cega je prestalo.Radi se bebi od 5mj,nije imala oci preokrenute niti plave usnice ,kao ni temperaturu….samo se tresla/drhtala …cijelo tijelo :-(


    Bok mama..kako je bebica?moja je to pocela raditi evo ima 5 mj

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.