Društveni život roditelja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar rhaea

    rhaea

    Broj poruka: 127

    Prijavi adminu

    Apsolutno se ništa po tom pitanju nije promijenilo, očekivala jesam da će se krug prijatelja za druženje prorijediti ali nije. Znači od kave, shoppinga, večera, druženja kod prijatelja (s djecom, bez djece, trudni..) isto kao prije djeteta. Stvar je mame dal će se zatvorit u kuću s djetetom il će dijete uvest u svoje aktivnosti.

  • Avatar brouhaha

    brouhaha

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Ovisi o maminim aktivnostima, a nisu ni djeca da ih se svuda vodi

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Uffffffff, ja mislila da su mame krive kaj neidu van s djecom… Hahaha… S većom smo svugdje bili i niš se nije promjenilo, a manj nije htjela izać iz kuće i išli smo samo u šetnju kratko dok nije dobila napadaj plača. Morala sam ju privikavat na sve strano, nigdje joj nije bilo ugodno. A pogotovo ne u autu i kolicima. Ajd, sad ima skoro 8 mjeseci i možemo otić negdje a da ova ne digne frku. Bili smo čak i na krštenju kod kume cijelo popodne i večer i niš nije bilo frke :) Jupiiii za nas

  • Avatar rhaea

    rhaea

    Broj poruka: 127

    Prijavi adminu

    Točno to, treba se prilagodit djetetu ako mu nije ugodno naravno da ga nećeš maltretirat al ne treba niti u startu baš mjerit vlagu u zraku ili mjerit decibele žamora kod prijatelja zato kaj imaš malu bebu! naš mali je podnosio i vožnju u autu i kolicima i buku i hrpu djece oko sebe, bez problema je papao i spavao kad mu je bilo vrijeme gdjegod, tako da smo ga vodlili kud god smo išli rađe nego ga ostavljali bakama il da sam se ja frustrirala što ne mogu mrdnut iz kuće. Ne izlazim u lude noćne izlaske i na zadimljena mjesta a sve ostalo smatram primjerenim ako se dijete normalno ponaša i ne primjećujem na njemu strahove ii znakove neugode.

  • majaleo

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    pa mi smo inace drustveni tak da se nije bas tako iz temelja promijenio…jos uvijek prijatelji dolaze kod nas,ja spremam večere ili samo na kavu.jedino što ne izlazimo više vikendima,ali kao što rekoh nije bas promjena iz temelja jer stari prijatelji su jos uvijek tu.Stekli smo i nove (ove s duzim stazem u obiteljskom zivotu ) tako da sve u svemu nama je super što se toga tiče :) po om misljenju bitno je samo kako se prilagodis novonastaloj situaciji :P

  • Avatar Ina16

    Ina16

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Društveni život s bebom; druženje s drugim roditeljima s djecom pa pričanje o djeci :/  Odlazak prijateljima bez djece pa prerani odlazak doma jer beba mora na spavanje. Dolazak starih prijatelja kod nas doma - najbolja stvar, ali sljedeći dan se beba budi u svoje vrijeme, a mi umorni/mamurni :/..
    Odlazak van bez bebe ( čuva baka) ali mobitel u ruci, razmišljaš hoće li baka nazvati da se vratimo …
    Odlazak na roštiljade ili izlete s bebom, odlično - ali dok se drugi bezbrižno opuštaju ti presvlačiš, hraniš, uspavljuješ…
    Odlazak van dok muž čuva - nije to to, jer smo prije izlazili skupa.
    Nema više cjelonoćnih tuluma, nema vraćanja u zoru doma, nema spavanja u nedjelju do ručka ..pa nakon ručka ;)
    Društevni život nakon bebe je blijeda sjena prijašnjeg života…ali bar je to sve privremeno! I poslije ćemo više cijeniti slobodu hahaha ;)

    Život je lijep!

  • Avatar Petra41

    Petra41

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Mi smo “novi” tu u Zg. I moja i muzeva familija su daleko. Isto tako i svi pijatelji od prije. Muzu kolege su sve puno starije od nas a i takvo im je svima radno vrime da se ne druzimo. A ekipe s faksa su svi jos u nekom drugom svjetu od beba i kucnog zovota. Tako da smo nas troje u nekom avom svjetu. Vikendima u setnjama shopping centrima ili posjetima. A preko tjedna ja i curka soliramo. Setnjica kavica i jednu mamu smo upoznali pa nas je spasila da ne skrenemo pamecu. I mobitel. Mama je na brzom biranju kad nisu prije ili klokanica   trebalo bi sve nove zagrebacke mame koje su pridoslice tu organizirat u neku udrugu hehhehe

    22.07.2014. <3

  • tanja22

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Polako, strpljivo, sve dođe u red, samo treba malo vremena. Nije da savjetujem, ali s malom djecom živci rade 100 na sat, i u trenu čovjek može pomisliti da nikad kraja takvom načinu života.  Ali sve bude i prođe, i lijepo i ružno i manje lijepo i manje ružno.

    tanja

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Ja samo cekam da se frendice poudaju se i rode dicu. Sve zaostaju u ovoj j***** drzavi di nema posla ni za njih ni za njihove decke, pa se nitko ni ne zeni. Zasad sam ja “crna ovca” i gledaju me ko neko cudo iako imam 27 god! Sto je najgore znam i da one zele obitelj, ali jednostavno kad radis za 1600 ili nemas ni to, onda nemozes ni razmisljati o obitelji…

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.