Duphastone u liječenju neplodnosti

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar suza4

    suza4

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    Light  nakon koliko si ti ponovno dobila m nakom biokemijske?

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Light,
    Jos cekam ! 
    Svakako odi na folikulometrije, da se vidi kada je O uopce.
    Javi sto je Sprem rekla.

    [lilypie.com]

  • Avatar light

    light

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    Suza normalno sam dobila sljedeći ciklus kao da ništa nije bilo. Čitala sam dosta o tome kako mnoge žene ostvare tu biokemijsku trudnoću a da toga nisu ni svijesne jer menstruacija obično kasni i spontano krene. Mi koje očekujemo trudnoću možemo ju detektirati zbog testova koje radimo a one žene koje ne očekuju ni ne znaju da se to desilo. Najčešće nastaje jer nešto nije bilo u redu sa zametkom i organizam ga je sam prirodnom selekcijom eliminirao što je i dobro no na žalost tužno za ženice koje se nadaju bebici. Ne brini bit će sve u redu. Meni je dr. rekla da je to plus jer do trudnoće može doći samo treba biti strpljiv. Mi čekamo sad već 2 godine i malo nam je previše tog čekanja i želimo bebicu i da konačno postanemo obitelj

  • Avatar suza4

    suza4

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    Uf nadam se da se vise nikad tako nesto nece ponoviti,nije bilo planirano al bas sam se razveselila.Sad cu cekati da mi dodje iduca m pa cu opet pokusati..Ti bi stvarno trebala na neke pretrage ovako samo tapkas a nista se ne desava.
    Mozda da ti pogodi terapiju,tko zna mozda bi od prve ostala trudna…navijam za tebe

  • Avatar light

    light

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    Ma prošla sam sve pretrage koje mi je Blajić dao ali očito je Šprem propustila te folikulometrije ili iz nekog razloga nije smatralampotrebnim?? Ona je rekla u 10 mj. ako ne ostaneš trudna vidimo se u 3.mjesecu i evo idem sutra k njoj pa da vidimo šta će reci. 

  • Avatar suza4

    suza4

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    Drzim fige i javi😊

  • Avatar light

    light

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    Budem  

  • Avatar light

    light

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    Evo me. Ušla sam u 11 i izašla i 11 i 10. Nije me htjela pregledat jer krvarim ako se to moze nazvat krvarenje. Ja ju pitam zasto tako oskudno krvarim ona kaze od hormona. Ja govorim prije duphastona nije bilo tako ona odgovara nema to veze s duphastonom. Pita koliko imate klila ja kazem ona govori morate smrsavit. To znam i sama ali nisam htjela pitat sto sa zenama koje imaju preko 100 kg pa zatrudne a ne bi ja sa 10ak viska?? Ali dobro idemo dalje. Kaze ona koliko pokusavate? Kao da joj to sve ne pise vec??? Ostajem u cudu i vise mi se nista ne ispituje jer sam ljuta. Ona govori dalje, idemo pokusati sa potpomognutom oplodnjom, insemenacijom a ako ne upali onda IVF. Molim??? Nema sanse. Ne dolazi u obzir. Ja govorim njoj moze li mi dati nesto za stimulaciju ovulacije pa ako ne uspijemo onda na insemenaciju samo da cujem sta ce reci a ona kao pa moze ali onda morate stalno dolazit da se tempira odnos. Uglavnom zenice moje drage nista se meni to ne sviđa. Nije mi ni na jedno pitanje odgovorila s medicinskim objasnjenjem. E da i pitam ju za ginekologa primarne zdravstvene zastite ima li preporuku ona govori da je moja doktorica dobra doktorica ali da ja ne mogu ocekivati da ce imat razumjevanja za mene i da ako zel nekog s vise razumjevanja i vremena da idem privatno? Kao da i to sama ne znam

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Znaci sam sad napisala poduzi komentar i sve mi se.izbrisalo !!!!!
    Bas se glupo Sprem ponijela prema cijeloj tvojoj prici, naravno da svi mi znamo da oni imaju puno pacijenata i sve i da.je potpuno druga prica privatno ali ne moraju zati takvi dokt.ofrlje obaviti svoj posao, pacijenta.
    Ugl.ne znam sto bi ti pametno rekla,.ali ako zelis,.probaj maksimalno iskoristiti Sprem,.neka ti da odmah iduci ciklus stimulaciju i probajte na taj nacin stimulirati O i sve, ako ne uspije onda cete probati AIH kao sto si i sama napisala.
    Pa ne kuzim ju, pa valjda pretpostavlja posto si vec dosla do ovdje da si spremna kao i sve ostale cure koje idu na mpo na humanu da ce morati odvajati vise vremena i cesce dolaziti, kao da je to neki veliki problem…pa covjece, to je put do cilja !

    [lilypie.com]

  • Avatar light

    light

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    Otišla sam u sunce po drugo misljenje. Doktorica kaze da se prvo mora vidjeti da li su jajnici prohodni i dali imam ovulacije i da pricekamo sad sljedecu menstruaciju buduci da je ova kasnila pa da vidimo. Rekla je da ovulacije imam buduci da sam imala 2 trudnoce (kakve takve) ali da je pitanje kada i koje dane. Rekla je da cemo onda dalje biti pametniji. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.