Ella Dvornik objavila fotku iz rodilišta i otkrila ime bebe!

Pregledaj članak
Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Doroti

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pun mi je kufer više ove Elle Dvornik. Ima li ijednog portala u nas, koji ne prenosi sve njezine objave s facea? Ajde da su to neki novi članci i tekstovi, nego svi odreda prenose f…objave s facea kao da je riječ o monegaškoj princezi, a mi živimo u Monacu. Super i čestitke za bebu, ali helouuuu. Nije ona jedina koja je rodila ili će roditi. To čine stotine tisuća žena svaki dan! Suludo više. 

  • Doroti

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    A zašto sam ja na ovom članku? Zato što ti članci bodu u oči jer koji god portal dođeš eto ti sve njezine objave s facea. A kako je ona rodila tri tjedna ranije, neke žene su dobile napadaje panike jer je ona eto uzor svih hrvatskih trudnica.. Njezina trudnoća je preslika za sve! Pogotovo ono da sve možemo roditi u Podobniku i platiti porod dvaest milja kuna, jer nam je muž milijunaš iz Engleske koji će to sve isfinancirati.  Tak da ne znam kakve ova ženskica ima realne veze s drugim ženama u Hrvatskoj?Osim ako se sve nisu dobro udale i ako sve nisu sponzoruše, jer ova mala to je. Rekla je i sama da u Engleskoj nije praktički ništa zarađivala i da živi na njegov račun. Ako je to role model, za druge žene onda je to žalosno u svakome slučaju jer ženskica koje će se bogato udati ima možda par posto, a druge će se sve razočarati. Biti sponza je jako neizvjesno zanimanje i to čak ni našim najzgodnijim manekenkama, voditeljicama i pjevačicama ne ide od ruke a kamoli običnim curama! Hvala na pozornosti. 

  • Doroti

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    A inače da ne ispadnem “bitch”, čestitke na bebi i slatka je. 

  • Avatar Marijana07

    Marijana07

    Broj poruka: 274

    Prijavi adminu

    Pozz..jedino se ne slazem ovo sa Podobnikom..Ne vidim zasto bi samo sponzoruse ili dobro udane mogle tamo rodit..ima zena koje si to mogu i same priustiti…

  • Deleted user

    Broj poruka: 632

    Prijavi adminu

    Ivana, postovi ti prste od ljubomore… Da te ne zanima, nebi citala. Koja tema me ne zanima, ne otvaram i ne citam, pa da ima 1000 clanaka.
    Cura ima svoj zivot, eksponirana je i ne vidim u cemu je problem. 
    I ne vidim potrebu sve cure koje idu Podobniku deklarirat ko sponzoruse. Moja stvar je kako cu raspolagat svojim novcem. 

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Nije do ljubom

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Nije do ljubomore, ali da, iskace vec i iz pastete. Sto kod i gdje god otvoris portale, novine, evo nje. Pa nije jedina koja je rodila. A reklamira sve zivo od robe za trudnice, do opreme za bebu. A sve je to dobila i placeno joj je da to reklamira. Mislim, posla???🙄🙄🙄🙄 I ona je taj neki sto navodi ljude sto je dobro za kupiti ( postoji engl.izraz, ali sam zaboravila). Naravno da ce za bilo sto reci da je dobro kupiti ako su joj platili da to kaze. Nju nista ne kosta da nesto izreklamira ako i nije dobro. A na svoju trudnocu i dijete ne da nije nista potrosila, nego je i zaradila sto je meni odvratno i zalosno. Mozda je i ostala trudna da si malo podigne blog i rejting. Dobro pa nije negdje bio live prijenos poroda. Samo to nedostaje.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 632

    Prijavi adminu

    Lucy16

    Nije do ljubomore, ali da, iskace vec i iz pastete. Sto kod i gdje god otvoris portale, novine, evo nje. Pa nije jedina koja je rodila. A reklamira sve zivo od robe za trudnice, do opreme za bebu. A sve je to dobila i placeno joj je da to reklamira. Mislim, posla???🙄🙄🙄🙄 I ona je taj neki sto navodi ljude sto je dobro za kupiti ( postoji engl.izraz, ali sam zaboravila). Naravno da ce za bilo sto reci da je dobro kupiti ako su joj platili da to kaze. Nju nista ne kosta da nesto izreklamira ako i nije dobro. A na svoju trudnocu i dijete ne da nije nista potrosila, nego je i zaradila sto je meni odvratno i zalosno. Mozda je i ostala trudna da si malo podigne blog i rejting. Dobro pa nije negdje bio live prijenos poroda. Samo to nedostaje.


    Iskace i agrokor iz pastete pa me ne zanima i ne otvaram i ne citam. Politika isto tako, ne otvaram, ne citam, zaobidjem. Horoskop me ne zanima, zaobidjem i ne citam, kao ni kim kardashian, beyonce, severina i bilo koja druga. 
    Cura je eksponirana cijeli zivot i eto sad se velika stvar desava u njenom zivotu i pise se o tome. Da ljudi ne citaju, nebi se pisalo. 
    Nek uziva u majcinstvu, nek uziva u svim poklonima i svemu sto je dobila. Ima love, moze si priustit i gotova stvar. 
    A reci da je neko ostao trudan da si digne rejting je zbilja odvratno, pogotovo od jedne majke.
    A o live prijenosu necu, pa i ti ponekad live prenosis kako ti je sin zahtjevan i naporan i samo kukas, dalo bi se i o tome onda komentirat. 

  • Avatar AmelieM

    AmelieM

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    Slažem se Kaktus i potpunosti.. ne razumijem cemu takvo komentiranje i pljuvanje po nekome ko si moze priuštiti Podobnika,uostalom nije ni bitno.. i naravno da će dobit sve jer ipak ima toliko pratitelja na insta i fejsu i sigurno da im je to odlicna reklama.. neka je,sretna i nek uziva sa svojom bebom 🙂

    [lilypie.com]

  • Avatar Marijana07

    Marijana07

    Broj poruka: 274

    Prijavi adminu

    Kaktus i Ameli M slazem se …

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.