Epiziotomija/urez međice

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sara9

    Sara9

    Broj poruka: 790

    Prijavi adminu

    Ma razumijem te ja.. Ja sam sklona strijama, pa trbuh mazem svaki put iza tuša, al znam da nemam garancije :) to je čisto da mi duša bude na mistu :D a za masazu neznam sta bi rekla.. Za st rodilište se govorilo da prvorotke uopće ne masiraju, da im se to ne da. Ali nedavno sam u bolnici saznala od jedne babice da su promijenili politiku, da se babice potiče na masiranje medice I to me malo umirilo. Ja se zapravo uopće ne bojim reza ako se obavi kad treba, za vrijeme truda, i ako se sivanje obavi cim prije moguće, tj dok se rana nije “ohladila”.

  • Avatar tena123

    tena123

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    ja se bojim reza svakako, a ako još bude van truda i ako me budu htjeli šivat nakon pola sata imam osjećaj da ću reći “pusti, zarast će samo”. iako sam čula da kod nas u rodilištu ima babica koje imaju volje pomoć oko toga, a iskreno nije mi vejedno ni zbog oporavka poslje, samo se nadam da ću moći sve oko svoje bebice radit.

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    tena… tak i ja razmišljam… a da mi krene van truda rezuckat dole, mislim da neću garantirat di će mi noga završit hahaha… meni je najviše zbog oporavka nakon… jer volila bi bit pokretna odmah.. bar više manje pokretna

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Bez obzira na to biti cete pokretne. Necete letiti okolo ali biti cete dovoljno pokretne za brinuti o bebi. Ja sam popucala I rezana. Popucala sam od rupe do rupe, bolilo je prvih dana, ali izdrzi se.

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    meni je više zbog sjedenja, i tako nekih lakših poslova, i brige o bebici naravno…  a bolovi se valjda daju riješit nekim painkillersima koje mogu koristit za vrijeme dojenja :)

  • Avatar Sara9

    Sara9

    Broj poruka: 790

    Prijavi adminu

    LuKi


    Bez obzira na to biti cete pokretne. Necete letiti okolo ali biti cete dovoljno pokretne za brinuti o bebi. Ja sam popucala I rezana. Popucala sam od rupe do rupe, bolilo je prvih dana, ali izdrzi se.

    Tako sam I mislila, ako je uredno napravljeno brzo prodje :)

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Da, sjedenje je malo zeznuto. Ali evo mi smo sa sinovih nepunih pola mj. selili iz Zagreba za Zadar I sjedecki sam ga dojila u kombiju. Nama su u bolnici davali neke tablete protiv bolova ali ih nisam htjela piti. :)

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Sara


    LuKi


    Bez obzira na to biti cete pokretne. Necete letiti okolo ali biti cete dovoljno pokretne za brinuti o bebi. Ja sam popucala I rezana. Popucala sam od rupe do rupe, bolilo je prvih dana, ali izdrzi se.
    Tako sam I mislila, ako je uredno napravljeno brzo prodje :)

    Istina. :)) Mene je I octenisept spasio. Topli tus+octenisept. Milina :)

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar Sara9

    Sara9

    Broj poruka: 790

    Prijavi adminu

    Ma nek oni mene izrezu ako ce porod bit brzi I laksi, I bejbi zdrav :)

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Sara


    Ma nek oni mene izrezu ako ce porod bit brzi I laksi, I bejbi zdrav :)

    Tako sam I ja razmisljala I dalje razmisljam. Nije mi uopce bilo bitno hoce me rezat ili nece, samo da je s bebom sve ok. :)

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.