Evine kapi i vraćanje hormona u normalu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • MareS

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Ja nisam cula za to do sad
    Sad sam kupila macu prah pa cemo vidjeti. samo neznam koliko puta na dan ili samo jednom?

  • Avatar Rayne677

    Rayne677

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    MareS


    Ja nisam cula za to do sad
    Sad sam kupila macu prah pa cemo vidjeti. samo neznam koliko puta na dan ili samo jednom?

    Piše ovako: 1-3 čajne žličice mace dnevno sa sokom ili vodom.

  • MareS

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Hvala
    Ja vjerujem da su evine kapi pomogle,trudna nisam i imam tu neku sirotu m al super nastavit cu ih i dalje piti skupa sa maca prahom pa cemo vidjet. Jer meni je doktor napomenuo da bi trebala na inekcije a ja igle pikanja ne volim.

  • Avatar Rayne677

    Rayne677

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    kakve injekcije?

  • zelk

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Da podijelim svoja iskustva. Krvarila sam svakih 14-15 dna kroz 4-5 mjeseci(nije bilo objašnjenja, štitnjača na granici, spoli hormoni zapravo u redu). Krenuli moj dragi i ja razgovarat o djetetu, što je nemoguće kad je situacija takva. Počela sam uzimati Evine kapi(nisam htjela na pilulu-što su naravno 2 ginekologa predlagala) i ciklus mi se odmah iznormalizirao, prvi puta menge nisu bile bolne i 3. ciklus sam ostala trudna. Kad sam shvatila da sam trudna, prestala sam ih pit.Piše da se ne smiju pit u trudnoći. Trudna sam 4 mjeseca, so far so good 

    zelk

  • Avatar baarbaraa29

    baarbaraa29

    Broj poruka: 899

    Prijavi adminu

    Vidim da od zelk a ni puno prije nije nitko pisao, ali mozda se netko opet javi!
    I da, btw.zelk cestitke!! Moja je situacija da sam trenutno u cudu jer nisam sigurna da imam O! 23.dc endometriji mi je bio samo 7mm i gino je reko da je to malo obzirom na fazu ciklusa! Prosle godine sam mjesecima koristila lh trakice i svaki mj.su bile pozitivne, nekad i po 2 dana, ali eto saznah da ni sluz ni one pozitivne ne znace da ce O i biti.
    Pitanje (obzirom da ne znam u kakvom su mi stanju hormoni - radim na tome da me napokon netko od dok.posalje na provjeru) dali one djeluju kako sam skuzila - uravnotezuju hormone, ako postoji disbalans, a time i dovode ovulaciju i cijeli ciklus u red? Inace mi je ciklus na 28-30 dana, a pozitivne trakice oko 14.-16.dc!

    Sreca je kad od ljubavi tvog zivota nastane ljubav vaseg zivota 💙 Sebastian

    [lilypie.com]

  • Avatar suza4

    suza4

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    baarbaraa29

    Vidim da od zelk a ni puno prije nije nitko pisao, ali mozda se netko opet javi!
    I da, btw.zelk cestitke!! Moja je situacija da sam trenutno u cudu jer nisam sigurna da imam O! 23.dc endometriji mi je bio samo 7mm i gino je reko da je to malo obzirom na fazu ciklusa! Prosle godine sam mjesecima koristila lh trakice i svaki mj.su bile pozitivne, nekad i po 2 dana, ali eto saznah da ni sluz ni one pozitivne ne znace da ce O i biti.
    Pitanje (obzirom da ne znam u kakvom su mi stanju hormoni - radim na tome da me napokon netko od dok.posalje na provjeru) dali one djeluju kako sam skuzila - uravnotezuju hormone, ako postoji disbalans, a time i dovode ovulaciju i cijeli ciklus u red? Inace mi je ciklus na 28-30 dana, a pozitivne trakice oko 14.-16.dc!


    Ista situacija i kod mene…ja nekako ne vjerujem u kapi i cajeve,ja pihem duphastone i evo ni one mi ne uspjevaju izregulirati ciklus.Zadnju tabletu popila 5.2 a menstruacije jos nema.

  • Avatar baarbaraa29

    baarbaraa29

    Broj poruka: 899

    Prijavi adminu

    suza4

    baarbaraa29

    Vidim da od zelk a ni puno prije nije nitko pisao, ali mozda se netko opet javi!
    I da, btw.zelk cestitke!! Moja je situacija da sam trenutno u cudu jer nisam sigurna da imam O! 23.dc endometriji mi je bio samo 7mm i gino je reko da je to malo obzirom na fazu ciklusa! Prosle godine sam mjesecima koristila lh trakice i svaki mj.su bile pozitivne, nekad i po 2 dana, ali eto saznah da ni sluz ni one pozitivne ne znace da ce O i biti.
    Pitanje (obzirom da ne znam u kakvom su mi stanju hormoni - radim na tome da me napokon netko od dok.posalje na provjeru) dali one djeluju kako sam skuzila - uravnotezuju hormone, ako postoji disbalans, a time i dovode ovulaciju i cijeli ciklus u red? Inace mi je ciklus na 28-30 dana, a pozitivne trakice oko 14.-16.dc!

    Ista situacija i kod mene…ja nekako ne vjerujem u kapi i cajeve,ja pihem duphastone i evo ni one mi ne uspjevaju izregulirati ciklus.Zadnju tabletu popila 5.2 a menstruacije jos nema.


    A jesi pokusavala s necim drugim osim tabletama pa nije funkcioniralo ili?
    Jesi isla na nekakve dodatne pretrage?

    Sreca je kad od ljubavi tvog zivota nastane ljubav vaseg zivota 💙 Sebastian

    [lilypie.com]

  • Avatar suza4

    suza4

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    baarbaraa29

    suza4

    baarbaraa29

    Vidim da od zelk a ni puno prije nije nitko pisao, ali mozda se netko opet javi!
    I da, btw.zelk cestitke!! Moja je situacija da sam trenutno u cudu jer nisam sigurna da imam O! 23.dc endometriji mi je bio samo 7mm i gino je reko da je to malo obzirom na fazu ciklusa! Prosle godine sam mjesecima koristila lh trakice i svaki mj.su bile pozitivne, nekad i po 2 dana, ali eto saznah da ni sluz ni one pozitivne ne znace da ce O i biti.
    Pitanje (obzirom da ne znam u kakvom su mi stanju hormoni - radim na tome da me napokon netko od dok.posalje na provjeru) dali one djeluju kako sam skuzila - uravnotezuju hormone, ako postoji disbalans, a time i dovode ovulaciju i cijeli ciklus u red? Inace mi je ciklus na 28-30 dana, a pozitivne trakice oko 14.-16.dc!

    Ista situacija i kod mene…ja nekako ne vjerujem u kapi i cajeve,ja pihem duphastone i evo ni one mi ne uspjevaju izregulirati ciklus.Zadnju tabletu popila 5.2 a menstruacije jos nema.

    A jesi pokusavala s necim drugim osim tabletama pa nije funkcioniralo ili?
    Jesi isla na nekakve dodatne pretrage?


    Nisam pokusavala s nicim osim duphastonom.Sutra sam narucena kod dr,nije me slao ni na kakve pretrage.😣😕

  • Avatar baarbaraa29

    baarbaraa29

    Broj poruka: 899

    Prijavi adminu

    A radite na bebi ili samo pokusavas sredit cikluse?
    Ja uvijek ispipavam sve opcije..pogotovo kad cujem hrpu poz.iskustava o necem odmah moram probati

    Sreca je kad od ljubavi tvog zivota nastane ljubav vaseg zivota 💙 Sebastian

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.