Kako ublažiti grčiće kod beba?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • mamy

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    zanima me kad prestaju grcici kod beba ,moj mali djecak ih ima od 2 sedmice,sad smo usli u 3 mj.i dalje su prisutni svaki dan.

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    mamy


    zanima me kad prestaju grcici kod beba ,moj mali djecak ih ima od 2 sedmice,sad smo usli u 3 mj.i dalje su prisutni svaki dan.

    Grcici bi trebali prestati nakon 3. mjeseca zivota, ali kako po svemu ostalom, tako ipo tome svaka beba je drugacija, kod nekih traju duze kod nekih krace. Probajte mu nekako olaksati. Sretno!

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • kukukaka

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Mojem dječaku su prestali nekoliko dana prije puna 3mj. Kupili smo probiotičke kapi Bio Gaia i Simplex kapi i jako su mu pomogle.

  • mamy

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Mi smo kupili Antiflat,biogaia,pa jos jedne slovenske proizvodnje i jedino one malo pomagaju a sve dr.pa i cajevi nista.Da li grcevi prestanu tek tako odjednom ili postepeno,da li ima kakvi znakova da ce prestat.hvala unaprijed

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    mamy


    Mi smo kupili Antiflat,biogaia,pa jos jedne slovenske proizvodnje i jedino one malo pomagaju a sve dr.pa i cajevi nista.Da li grcevi prestanu tek tako odjednom ili postepeno,da li ima kakvi znakova da ce prestat.hvala unaprijed

    Kod nas nije bilo nikakvih naznaka, ni prije nego sto su poceli, ni kada su prestali. Kako dosli tako i prosli, preko noci. Ali nama su trajali i malko krace, nekih 3 tjedna do mjesec dana. Bio gaia je pomogla, Sab simpex nije. Najvise mu je zapravo pomagalo grijanje trbuscica. U tu svrhu je dobio bio krpenu igracku, punjenu prosom, koju zagrijes u mikrovalnoj pecnici. Jos je i mirisala na lavandu, Od toga bi mi se smirio odmah i zaspao.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • mamy

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Ja tkodjer imam jastucic sa zrncima koji se grije u mikrovalnoj al to njemu nimalo ne pomaze,jedino kapljice slovenskog prozvodjaca donekle djeluju drugo zaista nista.Prije je po cjeli dan plakao a nocu bi se umirio i spavao,budio se samo da jede.sad nekad po danu spava pola sata i mirniji je al zato naverc se poceo budit svaki sat,sat i pol….stenje,prdi i jako mase rukama i nogama pa bi rekla da sad su vecinom u vecernjim satima najjaci iako kazem i dalje ih i po danu ima pa me zabrinjava da li je normalno i danu i nocu da ima grcice?

  • kukukaka

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Mi smo isto imali takav jastičić, ali nije mu baš pomogao. Koristili smo probiotičke kapi i Simplex zajedno jer kad bi potrošili jedne kapi, a koristili samo druge,odmah bi počeo plakati jako. Kada bismo mu dali Simplex, nedugo za tim bi počeo prditi, jer piše na njima da djeluju tako što rasplinjuju mjehuriće zraka u crijevima. Inače su mu bolovi počinjali u 19h i trajali do 22h, a preko dana je bio miran. Otprilike tjedan dana prije puna 3 mj potrošili smo kapi i nismo kupovali jer smo čitali da nestaju oko trećeg mjeseca, pa ako bude potrebno mislili smo kupiti još, ali više nije navečer plakao i to je bilo to. Još smo davali čaj od komorača, ali mislim da on nije pomagao. Spasio se jadničak od bolova, a i mi zajedno s njim.

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Sjećam se kad je moj nećak imao grčiće, malo mu je pomagalo uspravno držanje i skakutanje na pilates lopti…ovi čajevi i kapi ništa….I onda čujemo od bab u selu da su djeci kuhale čaj od peršina. Dakle, na 1 dcl vode stavi se 3 listića peršina, lijepa svježa s vrha grančice, to se prokuha i kad se ohladi do željene temperature da se djetetu. Prvo nismo htjeli, ali očaj nas natjerao i spasio se nećak od grčića. Popije malo čaja i onda je mirniji koji dan, onda kad opet krene opet čaj…

  • mamy

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    pokusat cemo i to,hvala na savjetu.Nadam se da ce pomoci,jer dan i noc vodimo borbu snjima :-(

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Ako je kom šta pomoglo nek javi, mislim da su grčići neizbježni pa da se pripremim 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.