Hemoroidi u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ribica153

    Ribica153

    Broj poruka: 155

    Prijavi adminu

    Meni evo danas iskočili. Ogromni i bole ko sam vrag… :( Ja sam ih dobila s prvim porodom i isto su me bolili više nego rez dole. Nisam mogla sjediti od njih tjednima… U ovom periodu između znala sam ih imati jer imam inače problema sa stolicom… Ali ovo sada. Evo 12 tjedana, stolice ili nema, ili je tvrda ko kamen. Baš me boli i neugodno je. Bojim se na wc otić.
    Baš ću kad dođem doma probat kantarionovo ulje stavit. A vidila sam i ljekarni da im je došlo nešto fino, voćno, tipa sokića, a to su u biti vlakna. Pa ću i to probati… Stvarno sam jadna.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Mum of four

    Mum of four

    Broj poruka: 848

    Prijavi adminu

    Dada


    Cure, hvala vam! Probat ću nešto. 
    Clericova, baš mi je žao, pa jel ti ni sad nije ništa bolje??
    Sandra, jel to ono ulje od gospine trave? 
    Mama Zana, baš si me nasmijala, evo doma i imam svinjsku mast. 

    Da,to ti je napravljeno od gospine trave i maslinovog ulja…fenomenalna stvar

    https://lb1f.lilypie.com/qFUUp1.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Mum of four

    Mum of four

    Broj poruka: 848

    Prijavi adminu

    Ribica153


    Meni evo danas iskočili. Ogromni i bole ko sam vrag… :( Ja sam ih dobila s prvim porodom i isto su me bolili više nego rez dole. Nisam mogla sjediti od njih tjednima… U ovom periodu između znala sam ih imati jer imam inače problema sa stolicom… Ali ovo sada. Evo 12 tjedana, stolice ili nema, ili je tvrda ko kamen. Baš me boli i neugodno je. Bojim se na wc otić.
    Baš ću kad dođem doma probat kantarionovo ulje stavit. A vidila sam i ljekarni da im je došlo nešto fino, voćno, tipa sokića, a to su u biti vlakna. Pa ću i to probati… Stvarno sam jadna.

    Joj draga znam kako ti je…mene je on izluđivao,a stolicu bi imala kao i ti jednom u 2 tjedna…meni čak ni dulkolax nije pomogao! Probaj to s kanatarionovim mene je spasilo,nadam se da će i tebi bit bolje

    https://lb1f.lilypie.com/qFUUp1.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar clericova

    clericova

    Broj poruka: 112

    Prijavi adminu

    Dada


    Cure, hvala vam! Probat ću nešto. 
    Clericova, baš mi je žao, pa jel ti ni sad nije ništa bolje??
    Sandra, jel to ono ulje od gospine trave? 
    Mama Zana, baš si me nasmijala, evo doma i imam svinjsku mast. 

    Je, sad mi je bolje, ne bole više i nisu ogromni, al ipak kad je stolica tvrđa se ponovno pojave. Naravno, u blažem obliku. Nemrem ih se riješiti! :(

  • Avatar Dada32

    Dada32

    Broj poruka: 397

    Prijavi adminu

    clericova

    Je, sad mi je bolje, ne bole više i nisu ogromni, al ipak kad je stolica tvrđa se ponovno pojave. Naravno, u blažem obliku. Nemrem ih se riješiti! :(

    Baš mi je žao!
    I mene ovaj muči. Dobro, bar ne boli, ali ga osjećam i stalno se namještam dok sjedim, teško mi je na tvrdim stolcima sjediti. 

    Znaš kaj mene sad muči? Ono kak te u bolnici svaki dan pitaju jeste išli na wc…   Ma kak opće na wc ako si rezan i još od tiskanja imaš hemoroide? 
    (E, sad, neznam za rodilište, ali na drugim odjelima ako ne možeš na wc odmah ti pokušaju uvaliti čepiće da te potjeraju. A kud još čepić gurati ako te i hemoriod boli?!) 

  • Avatar pčelica9

    pčelica9

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Ja sam jednostavno rekla da sam bila na wc-u i to je to. i onda kad sam došla doma sam to u miru obavila. A kaj veliš od reza i od hemeroida ne znam di bi još i čepić stavljala i umrla na tom wc-u.

  • Avatar MalaMuca

    MalaMuca

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Jučer ih nije bilo, a danas su iskočili!? kaj to tak samo u jednom danu puf? ne kužim, sad sam u 27.tjednu, al mene niš ne boli, za sad.  Zbunjena sam O.o

  • Avatar Dada32

    Dada32

    Broj poruka: 397

    Prijavi adminu

    MalaMuca


    Jučer ih nije bilo, a danas su iskočili!? kaj to tak samo u jednom danu puf? ne kužim, sad sam u 27.tjednu, al mene niš ne boli, za sad.  Zbunjena sam O.o

    Kaj u jednom danu - za par sati! Ja sam išla na pregled, prala se - nije bilo ničega. Došla doma, promijenila robu, navečer se išla otuširati od onog gela i sve, a on čuči u zasjedi! 

    Sva sreća da te ne boli. Evo, ja dobila ulje majčine dušice, sad ću početi s tim mazati.

  • Avatar MalaMuca

    MalaMuca

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Ja ga imam doma jer ga inače koristim za sve i svakaj, bum i ja probala od danas s tim pa valjda bu prošlo :/

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Dada


    clericova

    Je, sad mi je bolje, ne bole više i nisu ogromni, al ipak kad je stolica tvrđa se ponovno pojave. Naravno, u blažem obliku. Nemrem ih se riješiti! :(
    Baš mi je žao!
    I mene ovaj muči. Dobro, bar ne boli, ali ga osjećam i stalno se namještam dok sjedim, teško mi je na tvrdim stolcima sjediti. 

    Znaš kaj mene sad muči? Ono kak te u bolnici svaki dan pitaju jeste išli na wc…   Ma kak opće na wc ako si rezan i još od tiskanja imaš hemoroide? 
    (E, sad, neznam za rodilište, ali na drugim odjelima ako ne možeš na wc odmah ti pokušaju uvaliti čepiće da te potjeraju. A kud još čepić gurati ako te i hemoriod boli?!) 

    Meni su drugi dan nakon vizite dali Dulkolax tabletu i obavila sam wc kroz par sati. Ja nisam htjela lagati, rekla sam im da nisam bila. Ugl na Merkuru je to praksa da svima to daju drugi dan, ako curke ne uspiju prije same.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.