Imena za dečke

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar pepe1907

    pepe1907

    Broj poruka: 949

    Prijavi adminu

    Drage mame, pošto nam u prosincu dolazi dečkić trebamo ideje za ime. Sva klasična imena imamo u užoj obitelji pa se nebi htjeli ponavljati. Zato pišite svoje ideje i olakšajte nam odabir ☺

    [lilypie.com]

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Pepe ima tema https://klokanica.24sata.hr/forum/tema/imena-za-bebe-140 [klokanica.24sata.hr] pa pogledaj mozda vam se svidi nešto 

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • Avatar rina1410

    rina1410

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    pepe1907

    Drage mame, pošto nam u prosincu dolazi dečkić trebamo ideje za ime. Sva klasična imena imamo u užoj obitelji pa se nebi htjeli ponavljati. Zato pišite svoje ideje i olakšajte nam odabir ☺


    Nama uskoro dolazi curica, ali za decka sam imala na popisu: Noel, Noah i Elias

    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    David,Antonio,Mateo

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    pepe1907

    Drage mame, pošto nam u prosincu dolazi dečkić trebamo ideje za ime. Sva klasična imena imamo u užoj obitelji pa se nebi htjeli ponavljati. Zato pišite svoje ideje i olakšajte nam odabir ☺


    Moj bebač je Mihael 😘, nije baš toliko često a i značenje imena je moćno pa eto…☺️

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Mihael mi je bio medju favoritima,krasno je ime,ali bi ga svi skracivali na Miha pa sam odustala!Ima jos Lukas ,i to mi je lijepo

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    mamika3

    Mihael mi je bio medju favoritima,krasno je ime,ali bi ga svi skracivali na Miha pa sam odustala!Ima jos Lukas ,i to mi je lijepo


    Točno tako,svi ga skraćuju,ali i ja ponekad pa mi ne smeta😂😂, je,i Lukas je jako lijepo ime😍🙂

  • Avatar Baby.k

    Baby.k

    Broj poruka: 477

    Prijavi adminu

    Ena31

    pepe1907

    Drage mame, pošto nam u prosincu dolazi dečkić trebamo ideje za ime. Sva klasična imena imamo u užoj obitelji pa se nebi htjeli ponavljati. Zato pišite svoje ideje i olakšajte nam odabir ☺

    Moj bebač je Mihael 😘, nije baš toliko često a i značenje imena je moćno pa eto…☺️


    I nama u 10.mjesecu stiže Mihael😊😊 I već ga svi zovemo Miha😂

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Aneva

    Aneva

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Ja i muz se uspjeli napokon dogovoriti Leon. 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Aneva

    Ja i muz se uspjeli napokon dogovoriti Leon.


    Jako lijepo ime 😍

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.