Implatacijsko krvarenje

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lori🍀

    Lori🍀

    Broj poruka: 1270

    Prijavi adminu

    t.loza 🔜🤰

    Lori1988

    t.loza 🔜🤰

    nisam imala iskustva s ničim od navedenog, ali svakako bi savjetovala da napravite testić 🤗

    Hvala na odg🤗 Napraviti cu sutra popodne, ne zelim prerano da si ne dajem laznu nadu jer ionako svaki mjesec umislim da sam trudna😂
    Danas mi je 27.dan a ovulacija je bila prije 14 dana, radila sam Clearblue test. Pa sutra popodne ako sam slucajno trudna sutra bi trebalo pokazati

    od sveg srca ti želim pozitivan testić, svakako javi 🤞🥰


    Hvala ti od srca. Nažalost danas me opet boli kao da ću dobiti pa ne znam ima li smisla raditi test. Možda bolje sutra ujutro ako ne dođe do tad M. Javim :)

    👧🏻33
    Missed ab 7tt 😢
    28.5. ➕❤
    [lilypie.com]

  • Avatar lucijaapotocar

    lucijaapotocar

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Lori🍀

    Drage žene,

    kao prvo veliki pozdrav svima.
    Imam pitanje pa ako je neka od vas imala slično iskustvo molim da ga podijeli. Trebala bih dobiti sutra no često mi dođe i ranije, imam kratke cikluse. U ned navečer mi je krenulo lagano krvarenje koje se primijeti jedino nakon mokrenja, na papiru. Na gaćicama ništa. Mislila sam da je menstruacija no još uvijek mi je nepromijenjeno stanje. Može li implantacijsko trajati tako dugo? Također me malo pecka prilikom brisanja što me brine. Hvala puno

    Ja sam imala impatasko krvarenje 2 do 3 dana ne znam zasto je test pokazao negativan

  • Avatar lucijaapotocar

    lucijaapotocar

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Imma2

    Dragee moje zenice. Mala pomoc 🙂
    Naime partner i ja zelimo da se ostvarimo kao roditelji i radimo na tome. Inace menstruacija mi je poprilicno tacna i nikad mi nije ranije dosla. Trebam dobiti za 5 dana, medjutim sinoc sook.. Otisla sam do toaleta i na gacicama sam ugledala kao tamna krv 😳 Jutros takodjer je imam vise kada se obrisem nego na ulosku, kada se obrisem vise bude crveno dok na ulosku nekako u smedje prelazi ili tamno crveno. Cudno mi je jako, jer kada trebam dobiti osjetim bol u stomaku grceve, sada apsolutno nista, sto bi se reklo nije me ni zignuo stomak da bi pomislila eh sada cu dobiti.. Staa mislitee o tomee?? Dal je neko imao slicmo nesto?


    Ja sam imala dva do tri dana implatasko krvarenje test mi je pokazao da je negativan neznam jel bi trebalo ponoviti test

  • pink86

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima,molim odgovor ako je netko imao ovakvu situaciju. Imala sam  peak na lh trakici prije 9 dana, od tog dana nakon 4 dana od odnosa pojavio mi se iscjedak nalik plodnoj sluzi pomješana sa smeđim, pretpostavljam da je bilo prerano za implantaciju, dali je netko imao možda tako rano implantaciju. Također iscjedak još traje, a gdje god čitam piše da traje 1-2 dana, koliko dugo vam je trajala implantacija?

    👩‍🦰1986 Amh 0.65 ng/ml
    🧔1987 Normozoospermia
    -spremamo se za prve konzultacije
    U 9/23 prvi postupak IVF-cito split

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.