Inseminacija

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MaloTele

    MaloTele

    Broj poruka: 730

    Prijavi adminu

    Prva,na sv.duhu sam bila,dobila stopericu brevactid, pa su mi rekli da je sigurnije nakon 3 tjedna vaditjer ona u sebi sadrži hcg pa kao ako se ranije vadi da moze biti lazno pozitivna a ovako je kao sigurno,sad ne znam nisam opce pametna..

    Ja 31, amh 13.8, mm 38 asthenozoo
    9/20 inseminacija
    11/20 ivf, sv.duh, gonal 225,cetrotide,brevactid - neuspješno
    Fet 1/2021 2blastice, beta 13dnt 4711 🥰
    baby boy 💙🥰😊
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Chloe18

    Prva,na sv.duhu sam bila,dobila stopericu brevactid, pa su mi rekli da je sigurnije nakon 3 tjedna vaditjer ona u sebi sadrži hcg pa kao ako se ranije vadi da moze biti lazno pozitivna a ovako je kao sigurno,sad ne znam nisam opce pametna..


    Moram samo nadodati iz iskustva. Primila sam jedno 6 puta u zivotu stopericu i svaki put vec 14 dana od davanje stoperice ona je izasla iz tijela. I na 15 dan od nje beta je bila 0,0  Tako da ne treba cekati 3 tjedna sigurno. 

  • Avatar Tina1510

    Tina1510

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    Bok svima :) 
    Bila sam na inseminaciji 21.9 i dobila sam Utrogestan. Zanima me jel normalno da me od 21.9 svaki dan probada u predjelu jajnika? Nije to nikakva bol nego jednostavno probadanje kao pred menstruaciju i jos me uz to bole bradavice. Zvala sam bila bolnicu u kojoj sam to radila ali oni su mi rekli da sam ovulirala i ako ce me boliti jako da odem na hitnu ginekološku. Ne vjerujem da me i tjedan dana kasnije probada jer sam ovulirala? 🤔 Ima neka iskustva mozda? 

  • Avatar Z-MARTA

    Z-MARTA

    Broj poruka: 105

    Prijavi adminu

    Samo da prijavim, na kontroli vide 8 JS, ali sad se brinem a ne puknu ili im se nešto ne desi loše :) U ponedjeljak opet kontrola pa Boze dragi valjda i punkcija. Do tada na još malo Gonala i Cetrotide

    🧘🏻‍♀️35

    (izbalansiran TSH 1.5, prohodni jajovodi, AMH 0.64)

    👨🏻‍💻41

    ( oligoasthenozoospermia)
    IVF: 28.1.23. Gonal, Femara, Cetrotide, Ovitrelle/11.2. aspiracija 4JS/16.2. transfer 2blastociste/27.2. Beta

  • donatorSperme

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Pozdrav, ja sam  muskarac koji je spreman donirati spermu. Slobodno se javite na mail donator@mailfence.com.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.