Izbor imena

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • tamara

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    kako ste izabrali ime za svoje dijete? jeste li odmah znali kako će se zvati ili ste dugo razmišljali?

  • Avatar JeanGenie

    JeanGenie

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    Moj sin imao je ime i prije nego što je napravljen 
    Muž i ja davno prije trudnoće pričali smo o lijepim imenima pa nije bilo dvojbe kako će se beba zvati.

  • Avatar mamamaya

    mamamaya

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Ja sam trudna 5,5 mjeseci i nikako se odlučiti za ime. Svako malo mijenjam. Za prvo smo dijete vrlo brzo našli ime, ali sada ne ide pa ne ide

  • katarinaV

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Moj muž i ja smo se brzo uspjeli dogovoriti, ja sam predložila ime, on je rekao može i to je to!

  • Avatar PeggySue

    PeggySue

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Mi smo imena svojoj djeci dali po baki i djedu. Nekad davno sam mislila kako je to bezveze dati ime djetetu po baki, djedu, bratu i sl. ali evo,  mišljenje se promijeni.

    happy mum

  • Avatar tratincica

    tratincica

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Mia je jedino ime koje se svidjelo mm. A stvarno ih je bilo puno u ponudi. Cak smo kupili i knjizicu s imenim pa ni to nije pomoglo. On je doslovno na svako ime imao prigovor. Ali eto, 2 mj prije poroda nasa curica je konacno dobila ime.

    Sunce mamino Mia

  • iva33

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Teško smo se dogovorili oko imena.Ja hoću ovako on onako i muke mučila par mjeseci!I onda sam mu predložila još jedno koje sam imala u užem izboru i to je prihvatio jer ima veze  s njegovom familijom (bratova imenjakinja) ;-)

  • Avatar FireFox

    FireFox

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Imala sam dva imena u pripremi a izbor je ovisio o tome da li će curka, kada se rodi, biti svijetloputa ili tamnoputa (na mene ili na muža). 
    Kada se rodila, činila mi se tamnoputa pa je i dobila ime koje sam planirala za tamnoputu curicu - a dijete je zapravo imalo žuticu pa je od nje bila tamnija! :))
    No, dok je to prošlo, njoj se ime već “zalijepilo” i nismo mijenjali. 
    Dečko ima klasično i uobičajeno muško ime, nismo imali inspiraciju…

    Glumica 2007
    Fakin 2011

  • Avatar Dijanna

    Dijanna

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    JeanGenie


    Moj sin imao je ime i prije nego što je napravljen 
    Muž i ja davno prije trudnoće pričali smo o lijepim imenima pa nije bilo dvojbe kako će se beba zvati.


    i moj sin isto tako… :)
    i za curku jednog dana imamo spremno ime.. :)

  • malamimi19

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Imena imamo spremna već 3 godine.
    Dečko bira za sina ime, ja za djevojčicu. Sin će imati uobičajeno ime, iako ne često, dok će djevojčica imati vrlo posebno, kratko i neobično ime kojeg u hrvatskoj uopće nema puno (samo 76 osoba se tako zove).
    i sama imam “neobično” ime, nije tako često, i to mi se oduvijek sviđalo- što je tako, pa sam i sama htjela da moja djevojčica ima takvo ime.
    Dečko se složio s prijedlogom imena, kao i ja s njegovim, i to je to.
    Ali ipak, prvo ćemo imati sina! 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.