Jesam li trudna ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • melisa199

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Bokic :)
    znaci napravila sam test prije menstruacije mozda 2 dana test je bio negativan dobila sam menstruaciju koja je bila dosta cudna slabo krvarenje krace je trajala i bila tamnije boje ….sto mi je bilo cudno tjedan dana nakon tako zvane menstruacije osjecam bolove kao tupi udarci u doljnjem dijelu stomaka s lijeve i ponekad desne strane prilikom ustajanja sjedanja lezanja ponekad i kasljanja …inace sam malo punija i imam stomak ali u ovih tjedan dana stomak mi je dosta napuhan ….nekako nebih jos isla kod ginekologa pa vas molim za vase misljenje …hvala

  • Bebamalahshhs7

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Draga koliko ti je toi trajalo ?

    Zelim bebu :)

  • Antonieta

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Lijepi pozdrav svima
    Napisat cu malo duzi post ali trebaju mi vasa misljenja
    Naime 22.12 mi je bila posljednja menstruacija 5 dana traje inace uvijek redovna svakih 28 dana
    Međutim od 28.12 do 9.1 sam imala odnose svaki dan nekad dva puta na dan
    Nekad s zastitom a nekad ne
    31.12 ili 1.1 sam imala odnos u kojem smo koristili zastitu ali tada je njemu kondom ostao u meni 
    Sljedecih dana sam ja probusila mu dva kondoma s iglicom jer zelim trudnocu 
    3.1 i 4.1 smo imali odnos s tim probusenim kondomima s tim da a jednim od ta dva nakon njegove erekcije on je jos najmanje bio s tim kondomom 3minute u meni
    Imali smo misionarsku pozu.

    10.1 sam imala prehladu ali samo nosa
    Mokrila sam krv i cesce sam urinirala i imala cesce zatvor
    I iza toga navalu vrucine u tijelu ,slabost i pala sam
    Grudi me samo malo bole
    Preosjetljiva sam i mijenjala raspolozenja 
    Dosta sam znala i zaplakati puta
    Kavu koju sam prije uvijek s gustom pila sad me ne privlaci

    Sljedeca menga koju moram dobiti trebala je doci 20.1
    No od jucer 14.1 mi se na gacicama pojavilo puno smeđeg iscjedka i nakon njega pocela sam krvaviti ali to nije bilo bas crvena boja nego pomjesno cas ruzicaste boje pa smeđe.
     Sto kazete na to? A obzirom da zelim trudnocu da li po vama imam ikakve sanse? :)

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Nadam se da nisi trudna samo zato sto zelis podvaliti trudnocu decku!!! Jesi njega uopce ista pitala?? To je i njegova odluka, ne samo tvoja!¡!!!

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Mater ti 😂😂😂😂

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar mare1989

    mare1989

    Broj poruka: 3135

    Prijavi adminu

    Antonieta

    Lijepi pozdrav svima
    Napisat cu malo duzi post ali trebaju mi vasa misljenja
    Naime 22.12 mi je bila posljednja menstruacija 5 dana traje inace uvijek redovna svakih 28 dana
    Međutim od 28.12 do 9.1 sam imala odnose svaki dan nekad dva puta na dan
    Nekad s zastitom a nekad ne
    31.12 ili 1.1 sam imala odnos u kojem smo koristili zastitu ali tada je njemu kondom ostao u meni
    Sljedecih dana sam ja probusila mu dva kondoma s iglicom jer zelim trudnocu
    3.1 i 4.1 smo imali odnos s tim probusenim kondomima s tim da a jednim od ta dva nakon njegove erekcije on je jos najmanje bio s tim kondomom 3minute u meni
    Imali smo misionarsku pozu.

    10.1 sam imala prehladu ali samo nosa
    Mokrila sam krv i cesce sam urinirala i imala cesce zatvor
    I iza toga navalu vrucine u tijelu ,slabost i pala sam
    Grudi me samo malo bole
    Preosjetljiva sam i mijenjala raspolozenja
    Dosta sam znala i zaplakati puta
    Kavu koju sam prije uvijek s gustom pila sad me ne privlaci

    Sljedeca menga koju moram dobiti trebala je doci 20.1
    No od jucer 14.1 mi se na gacicama pojavilo puno smeđeg iscjedka i nakon njega pocela sam krvaviti ali to nije bilo bas crvena boja nego pomjesno cas ruzicaste boje pa smeđe.
    Sto kazete na to? A obzirom da zelim trudnocu da li po vama imam ikakve sanse? :)


    Ti se sigurno zajebavas sa busenjem kondoma
    Jesi razmišljala da li mozda decko Zelina dijete? Si njega pitala?
    Za ovaj iscjedak nemam iskustva,ali napravi test ili idi doktoru

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Gle,trudna si sigurno!E,sad,ako je bilo sa prvim probusenim kondomom onda je decko,a ako s drugim onda je cura!No,ako se kojim slucajem desilo da ipak nisi trudna,naravno nemoguce,pripremi ti opet iglu!Sretno!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    mamika3

    Gle,trudna si sigurno!E,sad,ako je bilo sa prvim probusenim kondomom onda je decko,a ako s drugim onda je cura!No,ako se kojim slucajem desilo da ipak nisi trudna,naravno nemoguce,pripremi ti opet iglu!Sretno!


    😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • mozav

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Gle,trudna si sigurno!E,sad,ako je bilo sa prvim probusenim kondomom onda je decko.

    ruby888 [ruby888.co]

  • Ma08

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    E švrljala sam po forumu malo i vidim ovaj post sa bušenjem kondoma😂😂😂Znam da je odavno ova objava Al čisto me zanima krajnji ishod, pa ako je gospođica negdi po forumu neka javi šta je na kraju bilo ahahhaha ha šta sam se nasmijala svega ti🤣🤣🔝🔝

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.