Jesam li trudna?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mančika

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    dea32

    Mana test je pozitivan. Pojava druge crte unutar vremena ocitanja znaci trudnocu. Sve van vremena ocitavanja prema uputama je nevazece


    Danas sam napravila jos jedan, i bio je jasno vidljiv :D

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Nemoj prerano trčati ginekologu, neće se ništa konkretno vidjeti, bezveze će prčkati po tebi tako rano. Ako ti je više testova pokazalo plus, trudna si sigurno. Ja sam radila test 2 dana prije očekivane, Clearblue, jedan jedini, popodnevnim urinom, pokazao plus u roku par sekundi. Nisam uopće dvojila da je to to niti sam radila druge testove. 

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Mančika

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    AllieH

    Nemoj prerano trčati ginekologu, neće se ništa konkretno vidjeti, bezveze će prčkati po tebi tako rano. Ako ti je više testova pokazalo plus, trudna si sigurno. Ja sam radila test 2 dana prije očekivane, Clearblue, jedan jedini, popodnevnim urinom, pokazao plus u roku par sekundi. Nisam uopće dvojila da je to to niti sam radila druge testove.


    AllieH

    Nemoj prerano trčati ginekologu, neće se ništa konkretno vidjeti, bezveze će prčkati po tebi tako rano. Ako ti je više testova pokazalo plus, trudna si sigurno. Ja sam radila test 2 dana prije očekivane, Clearblue, jedan jedini, popodnevnim urinom, pokazao plus u roku par sekundi. Nisam uopće dvojila da je to to niti sam radila druge testove.


    Onda cu jos malo pricekati s odlaskom tamo :D

  • NIKA89

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav moje dame. Trebala bi mi Vasa pomoc jer ni sama ne znam sto da mislim. Naime trebam dobiti za dva dana ali sam se lose osjecala i napravila sam jucer popodne ( 3 dana do men)  test koji je nakon 3min pokazao jedva vidljivu rozu crticu koja i dalje stoji. Jutros sam napravila test koji je pokazao plusic (clearblue ) ali je isto svijetla i ne bas iste debljine. Treci test je pokazao dvije crte. I dalje svijetlu ali tu je..  danas ne mogu nikog zvati jer je praznik. Kupit cu jos jedan test za ujutro. Nadam se da je to to jer vec 7mj nista.. 

  • Avatar Mika111

    Mika111

    Broj poruka: 617

    Prijavi adminu

    NIKA89

    Pozdrav moje dame. Trebala bi mi Vasa pomoc jer ni sama ne znam sto da mislim. Naime trebam dobiti za dva dana ali sam se lose osjecala i napravila sam jucer popodne ( 3 dana do men) test koji je nakon 3min pokazao jedva vidljivu rozu crticu koja i dalje stoji. Jutros sam napravila test koji je pokazao plusic (clearblue ) ali je isto svijetla i ne bas iste debljine. Treci test je pokazao dvije crte. I dalje svijetlu ali tu je.. danas ne mogu nikog zvati jer je praznik. Kupit cu jos jedan test za ujutro. Nadam se da je to to jer vec 7mj nista..


    To je sigurno trudnoća, tako je i meni bilo u 2.mj.3 dana prije ocekivane M blijeda druga crtica i bila je trudnoća, ali sam ju nazalost izgubila sa 7.tj. Zelim ti srecu i samo polako, bit ce sve ok

  • NIKA89

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu
    To je sigurno trudnoća, tako je i meni bilo u 2.mj.3 dana prije ocekivane M blijeda druga crtica i bila je trudnoća, ali sam ju nazalost izgubila sa 7.tj. Zelim ti srecu i samo polako, bit ce sve ok


    A joj.. Zao mi je sto ti se desilo to.. I drzim fige da sto prije vidis plusic. 
    Sutra cu ponovit test i to cu probat sa digitalnim, ako bude pozitivan vadim betu.  
    Hvala ti na odgovoru 😘

  • Anamaria123

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, radila test prije 2 dana bio negativan, a danas umjesto menstruacije smedi iscjedak… Dal sam rano uradila test? 

  • anja12587

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    cao nova sam ovdje imam dilemu kasni mi menstruacija 3 dana a napravila sam test i pokazo mi je negativno sta da radim mozete mi pomoći 

  • Avatar tinika

    tinika

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    Tinanema

    Jesam li trudna?


    Cestitke.
    Recite nakon koliko vremena vam uspjelo?
    Mi pokusavamo 6 mj al bezuspjesno 😒

    [lilypie.com]

  • Avatar johan

    johan

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Tamara0017

    Cure, evo za sve one koje su imale situaciju sa blijedom crtom kao i ja. Saljem slike testova napravljene dva dana kasnije. 🤗


    Cure moje ja danas napravila gravidnost ultra mini test i negativan a ona dva su nazirala drugu crtu isto kao kod tebe tamara 0017 dal imao tko kakva iskustva s tim testom?i sta je sad to,ja bila na transferu danas mi 8 dan

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.