Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Hej cure! L upravo zaspao. Umorio se na kupanju, cak je spavao do 7:20 danas 😂 sto je za njega duuugo 😄
    Tea jako mi je drago da ides doma, uzivaj 😙
    Malena super za pelene 😊
    U nasoj bolnici ne daju da nosimo svoje spavacice, moraju biti iskljucivo njihove. Jos i bolje
    Ja jos nemam nis spremni za bolnicu, dobro, imam vremena jos, a zadnji lut sam se spremila tjedan dana prije termina 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Ja moram sada u četvrtak u bolnici na neki pregled. Ne znam koji  I mislim i ja da se oko 35.tj kreće na učestale preglede u bolnici.
    Kiki, aaajmeeeee, zar 7 tjedana će proći od jednog do drugog pregleda?! 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Kiki156

    Kiki156

    Broj poruka: 1624

    Prijavi adminu

    Barbs da, sve ste vec bile 2x dok ja dodem na red! Tako je ispalo jer je gin na go…vec sam pomalo nestrpljiva! Nadam se da ce sve biti dobro, meni se cini da je sve ok, beba se mice, nista me ne boli, ali opet jedva cekam pregled!



    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Ja sam kod svog ginekologa bila do 39 tt jer ona ima i ctg, nakon toga sam isla u bolnicu na pregled.

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Kiki, vjerujem ti. Straaaašnooo!!!  Ja u čet imam u bolnici. Otići ću ujutro nakon lidla kod soc.ginekologa javiti se za pregled. Moram im OPET napomenuti da me stave na pregled kod MOJEG doktora jer 2x su mi fulali 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Natasha555

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu
    Klokanice, mi gustamo na moru!
    Tea i Suncokretica-super da je sve u redu!
    Ja za bolnicu još nisam nista, mislim da imam još vremena, sad smo u 27tt. Ja ću uzeti  jednu staru za porod i 2-3 s gumbicima za bolnicu s kratkim rukavima. Neznam jel se u Vinogradskoj dobije njihova za porod ili ne.
    Vidim da ste u kolicima, mi uzeli hauck twister 2u1 i maxi cosi jaje (kažu da je dosta sigurno).

    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Meni ce sad proci 6 tj izmedu pregleda jer sam mjesec dana na moru

    [lilypie.com]

  • Avatar Kiki156

    Kiki156

    Broj poruka: 1624

    Prijavi adminu

    Sretna to je super, i ja bi da mogu tako bila sto duze kod svog gin. One bolnice mi nisu bas, citam da su samo guzve, nikako doc na red, svi ko na traci…. bolje je ako mozes da si sto duze kod svog gin.



    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Kiki156

    Sretna to je super, i ja bi da mogu tako bila sto duze kod svog gin. One bolnice mi nisu bas, citam da su samo guzve, nikako doc na red, svi ko na traci…. bolje je ako mozes da si sto duze kod svog gin.


    Slazem se! S tim da je meni moj ginekolog fakat super i vise imam povjerenja u njega nego u ove u bolnici  😄

    [lilypie.com]

  • Avatar Kiki156

    Kiki156

    Broj poruka: 1624

    Prijavi adminu

    Sretna tako i meni, 6 puna tjedna od pregleda. A dobro, kad se sjetim da neke zene idu samo 3x u trudnoci onda ovo i nije tako strasno! 😅



    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.