Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Evo, ja sam ogladnila. Ručak još nije gotov, a pred sat vremena sam pojela bananu. Naravno, nisam mogla dočekati taj ručak koji bi mogao biti gotov oko 3.30, pa sam pojela sada sendvič… Mislim da ništa od ručka!!!  Pojest ću voćnu salatu prije rođendana!! 
    Prignječila su mi vrata ruku… Bolilo je za riknuti… Odmah sam stavila led na to, ali mislim da će poplaviti…  Prokleti propuuuh!!!
    P.S. Vidim da I me i ja razmišljamo isto! 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    barbs

    Evo, ja sam ogladnila. Ručak još nije gotov, a pred sat vremena sam pojela bananu. Naravno, nisam mogla dočekati taj ručak koji bi mogao biti gotov oko 3.30, pa sam pojela sada sendvič… Mislim da ništa od ručka!!!Pojest ću voćnu salatu prije rođendana!!
    Prignječila su mi vrata ruku… Bolilo je za riknuti… Odmah sam stavila led na to, ali mislim da će poplaviti…Prokleti propuuuh!!!
    P.S. Vidim da I me i ja razmišljamo isto!


     


  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    I_me

    barbs

    Evo, ja sam ogladnila. Ručak još nije gotov, a pred sat vremena sam pojela bananu. Naravno, nisam mogla dočekati taj ručak koji bi mogao biti gotov oko 3.30, pa sam pojela sada sendvič… Mislim da ništa od ručka!!!Pojest ću voćnu salatu prije rođendana!!
    Prignječila su mi vrata ruku… Bolilo je za riknuti… Odmah sam stavila led na to, ali mislim da će poplaviti…Prokleti propuuuh!!!
    P.S. Vidim da I me i ja razmišljamo isto!


    p.s. zao mi je ruke!


  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    barbs

    Mc Mouse, lijepa su kolica!!Meni je ginekolog odbio uvz kad sam došla na pregled 3 dana nakon pregleda u bolnicu…. samo sam ja bila u bedu
    Dena, super za bebicu!!!Znači, slijedeći pregled 31.7.? U kojem si sada tjednu?


    32+2 tt, sljedeci pregled je 1.8., zatim 16., 23., 30. i 8.9., dan prije termina, ipak je sad rekla 9.9., al mislim da ne moras sve biljezit jer se moze jos i promijeniti.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Kiki156

    Kiki156

    Broj poruka: 1624

    Prijavi adminu

    Dena drago mi je da je sve ok! 😊
    Barbs i ja sam glaaaaadna, inace rucam ranije, oko pol 2, ali bila sam lijena staviti rucak na vrijeme pa sad cekam. Pojela sam 3 breskve! 😂 



    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    Ja danas kuham jagle…bas sam se zazeljela necega na zlicu😋😋

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    Barbs, zao mi za ruku…a bit ce baba ima pravo: UBIT CE NAS PROPUH….😂😂😂😂

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Ja sam sad napravila pasti sa tunjevinom.. mmmm muz nece niti presretan sad kad dodje kuci 😂😂😂
    I kod mene puse za poludit, odustala sam od mora. 
    A pas mi se ful boji vjetra.. stalno mi joce biti u krilu. Ne mogu ni do wca bez njega.


  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Dena, super za pregled!
    Barbs, zao mi je radi ruke, nadam se da je vec bolje 🙃

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    I me, hahahhaha…..ni moj nece bit presretan al meni se to jede😀 ak mu ne pase nek ide k mami😂😂😂😂

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.