Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar dzenny

    dzenny

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    Moj kolegica koja je rodila prirodno,mlojeko joj doslo 3 dan,a ova sto je na carski isti dan dobila mlijeko.. tako da mislim da to nema veze sa nacinom poroda..
    Ja zeljezo imam 117,pa mi je dala tablete jer kao ako je ispod 120 daje tablete..

    [lilypie.com]

  • Avatar Belle84

    Belle84

    Broj poruka: 913

    Prijavi adminu

    Barbs meni je rekla ginekologica da se krvna slika obavezno mora raditi nakon 30tt tako da odi obavezno pa makar privatno za 50kn da vidis kakvo ti je stanje.

    [lilypie.com]

  • Avatar dzenny

    dzenny

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    😍😍

    [lilypie.com]

  • Avatar Belle84

    Belle84

    Broj poruka: 913

    Prijavi adminu

    Kks poslije 30tt i bris na streptokok u 35.tjednu. To je to sto se tice obaveznih pretraga do kraja, tak mi je rekla.

    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    ja se probudila prije sat vremena… kao samo malo cu.. na kraju odspavala 2h. nije lose..
    muz otisao u fus, a bas sam se nadala da ce danas doci u normalno vrijeme..u zadnje vrijeme se bas malo vidimo i bas mi fali ..
    al tjesim se,,..jos mj dana i bit ce normalno kod kuce pa cemo si opet ici na zivce 
    javili su mi se iz tetra krpica.. salju mi paket u pon! 
    jos mi fali kadica i podlozak,to cu reci kumi da mi uzme u Magic babyu.
    a ostale stvarcice odem iduci tj polako kupovat..manje vise imam sve..jos robica za izlazak iz bolnice..cekam pregled 17og da vidim kolika je beba da znam otprilike koju velicinu uzeti..valjda je presla 2kg. na zadnjem pregledu u 30tt je bila 1350g.


  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Belle, bome si dobro rekla sto se tice kilaze i secerasa!! 
    Svakako cu otici svome doktoru i zatraziti ds vadim kks… Cudno mi je sto mi nije dao ..
    Dzenny, vidis, ja sam imala 117 i reklI: nijeeeee to niiiistaaaaa… A ja svaki put pitala vezano za zeljezo  Bas sam sada ljuta… 
    I me, zao mi je sto se rijedje vidjas s muzem… Jis maaalo pa cete biti zajedno!!  Jos malo i 17.je tu… Ja se 21.moram javiti za termin pregleda…  Ko da me odmah nisu mogli zapisati i nazvati da me obavijeste kad je pregled .. A 3. je rekao da je slijedeci za 3 tj…

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1616

    Prijavi adminu

    Cure, stvari su vam preslatke..slikat cu i ja kad malo to sve preslozim.
    Dragi me nagovorio da odemo ‘prosetat’, natjerala sam se pa smo isli sebi za gust kupit tenesice i na rucak, malo sam zivnula (shoping lijeci na kratko ;))
    Barbs, mislila sam ici na hitnu danas, al sam se uspjela malo dozvat.
    Ne znam jel to fakat tlak, jucer i danas mi se vrtilo, pa kao da se kocim, trnem, onda me strah oplete, ne znam. Mozda i promjena vremena utjece, prije dva dana 37, danas 21 stupanj.
    A i stalno sam u kuci, nigdje ne idem, setat ne mozes ovdje jer je brza cesta, auto kod dragog kad radi i tako

  • Avatar dzenny

    dzenny

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    Barbs, ona je mn rekla da to nije nista,ali kao uzmi tablete,zaradi sigurnosti da nebi islo dole.. kao dovoljno ti je samo jednu tabletu na dan.. pa cemo vidjet kako ce biti na slijedecem pregledu.. opet moram davat krv prije pregleda.. 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    Moj ginekolog salje na kks u svakom tromjesecju…znaci na pocetku trudnoce, u drugom kad se ide na ogtt i kad vec vade i onda se radi kks i urin bas zbog zeljeza i u trecem tromjesecju isto kks i urin, zaboravih na pocetku i urinokultura i bris i pred kraj bris na streptokok. 

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    Belle84

    Kks poslije 30tt i bris na streptokok u 35.tjednu. To je to sto se tice obaveznih pretraga do kraja, tak mi je rekla.


    meni je rekao da mi neće radit bris ako beba i idući put bude na zadak (CR)
    nego ako se okrene, da ćemo napravit bris obvezno (vaginalni porod)

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.