Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1616

    Prijavi adminu

    Da, treba pitat. Hm, mada sumnjam da se lako moze skinut boja, ipak proizvod nije predvidjen kao jednokratan (kao)

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    Curke mene probudila grlobolja…izgleda da ipak ne ide na bolje. Boli me kad gutam. Nemogu slinu progutat a kamoli sto drugo. I sad ne mogu zaspat. Mislim da cu ujutro pravac hitna (valjda je ima tu negdje).strah me da nije sto losije od prehlade pa da ne utjece na bebu😞

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • Avatar zelimobebu2701

    zelimobebu2701

    Broj poruka: 379

    Prijavi adminu

    sanjchi255

    Curke mene probudila grlobolja…izgleda da ipak ne ide na bolje. Boli me kad gutam. Nemogu slinu progutat a kamoli sto drugo. I sad ne mogu zaspat. Mislim da cu ujutro pravac hitna (valjda je ima tu negdje).strah me da nije sto losije od prehlade pa da ne utjece na bebu😞


    Najbolje da si sigurna šta je, ako već budeš morala pit antibiotik da to riješiš sada…sretno!!

  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    Sanjchi…odi na pregled da znas na cemu si i da si ne produzujes bolest. Ako je za antibiotik na grlu se odmah vidi i bolje da cim prije rijesis to. Drz se!

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    Ja sam umorna jer se klinci probude u pola 7…ne znam sta im je😂 Ja bih si onako ujutro bas malo odgustala u krevetu jos ovaj tjedan dok sam na godisnjem jer od 21. krecu i oni
    U vrtic i ja na posao tako da ce nam budenje u 6 biti rutina jos nekih 3 mjeseca😰 

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    treca_sreca

    Citala sam i ja o njima lani…jer je majstor zajebao fuge i odmah u startu su bile koma. Pa smo gledali dal ih prefugirat il piturat il sta…al nam se zurilo uselit (to je bila kasna jesen vec a kraj prosinca smo selilu) i eto ostale tako grde….loshe napravljene plus osjetljiva boja. Umjesto da su elegantne, bas su mi za stetu..
    al to sam na ebay i po webu vidila, ako ima u bauhausa bas cu pogledat mozda i kupit.
    brine me postojanost…ak ja to i kupim i namazem, pa posli cistim parom i/li kemikalijama pod - hoce i ta pitura se skinut? 😕 to me naj muci.


    Ja sam taj flomaster kupila prije 2mj i da izvines na izrazu, veceg sranja nisam vidjela. To je onaj sto ga reklamiraju na top shopu. Skroz je vodenast, ne prekriva nista, bez pritiska ne izlazi van, kad malo pritisnes izleti sve na jednom mjestu, ne mozes ga razmazat jer je skroz razrijeđen. Uglavnom, bacanje novca. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Jutro! Kod nas i dalje bura 😠
    Pecem kroasane pa cemo doruckovat, a onda ne znam..L stalno hoce ici u more, a vani je hladno. Sigurno je i more ledeno

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    Ja bila na hitnoj..upala grla…nema temperature pa nisu davali antibiotike nego angal da si spricam, ako se javi temp da se vratim odmah…

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    Sanjchi prskaj to cudo i cuclaj propolki ili neke sl prirodne pastile, drzim fige da sto prije ode.
    Sretna - bas si vrijedna! A za malca razumljivo, ne kuze oni “more je zahladilo” ak se do jucer brckao…ja svojima tek od negdi 3-4god sam donekle uspila takve stvari…
    Dena hvala na upozorenju. Tako sam i mislila…too good to be true….nema tu spasa nego srusit i gradit iznova kad se tako za*ebe 😞

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    Sretna….mmmm…kroasani…kupovne ne mogu jest, od mirisa mi se bljuje. Ali domaci..to je druga stvar😋
    Treca sreca, a prefugirat ponovno?

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.