Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    Kleaiva htjedoh rec KAKO TI SE DAAAAA vratit na posao josh….ali kad sam se sjetila cinjenice da imas njih dvoje malih doma - pa lakse je na poslu svakako 😅 moja draga kolegica cesto bi znala rec (mali 1-2god i kcerkica 3-4god starija) da se dolazi na posao odmorit 😁 nije neradnik nit je posao lagan (mada, nije fizicki) ali to je istina - iscrpe vise djeca nego ne znam kakav posao 😄

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    U nas napokon zahladilo, mrvu, al da se moze noc odspavat.
    Zadnjih xyz noci ispod 28c temp nije isla a evo danas 24-25 napokoooon. Rastvorila sam prozore i lipo spavala do 7…bez ijednog dizanja. Milina!

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Juuuutrooo 
    Sanjchi, ah joooojjjj… Koristi sprej koji su ti dali! Jedi med! Pij caj… Nema druge… GROZNO je biti prehladjen po ljeti i jos trudna…
    kleaIva, booomeeeeee svaka cast sto ides nazad na posao kao vas puuuunooo!! Treba snage za to! 
    Sretna, zao mi je radi bure… Sigurno je malome dosadno… Uuuu, kroasaaaaniii… Fiiiinooo i dobar tek…
    Treca sreca, super sto je napokon i kod vas rashladilo… Ja gledala film do 1h, pa sam isla na wc oko 3 i spavala do malo prije… DIVNOOO… Definitivno sam nadoknadila ono ne spavanje  Danas se lakse dise… Ima sunca, ali ipak nije pakleno

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    sanjchi255r😋

    Treca sreca, a prefugirat ponovno?


    A to smo trebali ucinit kad se lani renoviralo
    Tj i jesmo
    majstor koji je radio plocice ih je koma napravio (fuge)
    Pa smo kupili neki apatatic od 500tinjak kn za izbrusit ih (fuge) jer rucno to nit se radi nit bi licilo na ista.
    i platili drugog covika (zidar koji nam je gletao i radio neke druge poslove po stanu tad, jer nitko ti vanredno nece doc samo za fuge) dodatno da skine te grozne i nanovo fugira…
    ali to je opet ispalo nedovoljno dobro
    sve lipo novo a te fuge “smrde” i kvare cilu pricu
    za ne virovat….da se ne stvara toliko prasine prilikom brusenja starih fuga mozda bismo se uhvatili opet tog ali kad se sjetim prosle jeseni i radova i prasine koja se SVUGDI zavlaci - ne, hvala! Nemam snage jos jednom to prolazit

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    😂😂 jeste me nasmijale! Ma kakvi domaci kroasani, nije to bas tako lako za napravit da budu ko pravi 😄 to kupim tu na moru od family frosta il kak se vec sad zovu, zaledene pa samo specem, prefini su im!
    Sta se malca i mlra tice,spustit cemo se mi do plaze pa nek se kupa ak zeli 😂
    Ja sam jos tjedan dana na moru i onda jos radim 3 tjedna pa porodiljni…

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Treca sreca, usisavac je iz Delimana… Ne znam kako se tocno zove… Jos nam je u kutiji… Za “novi” stan kojeg cemo imate pitaj Boga kada 
    Idem pomalo cistiti ono sto nisam jucer…
    Bas sam na terasi i uzivam u zraku i kavici

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Sretna, sto te briga!!  Ja inace izmislim gostima da sam ja sve to napravila, pa samo onim najdobilja priznajem  

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1616

    Prijavi adminu
    Jutro komadi! 
    Dena, jesi mislila na onaj ‘ceresit’ za fuge? Ja sam ga kupila i nis ne valja, reklamirali su ga na tvu:

    Onda sam nasla nesto ovakvo, ali nisam isprobala (ima u vecim centrima):

  • Deleted user

    Broj poruka: 1616

    Prijavi adminu

    Prva slika je taj flomic, a druga je ceresit koji ne valja.

    Sanjchi, zelim ti brz oporavak 🐥

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Ja sam sutra odlucila svome dr o.p. otici da dobijem uputnicu za vadjenje kks… Posebno radi anemije naravno .. meni je par mj prije drugi gin rekao da se opet nakon 30.tj vadi kks pa onda bris za streotokoka… Sve cu pitati bilo kojeg ginekologa na slijedecem pregledu, jer ocito moj dr je stara skola, ali ako zna da inace sam sklona anemiji - ne shvacam ZASTO mi nije dao uputnicu… Ako ne, idem privatno i ciao!! 
    Aaajmeeeee CISCENJE FUGA… Groooooznoooooo… Bss grooooznooooo….
    Yel, drago mi je da ti je bilo bolje .. moguce da je sve to od promjene vremena… Jedan dan 35° a drugi dan 25°…
    Sretna, samo vi uzivajte na moru… Ima li valova ili se donekle moze kupati??

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.