Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar dzenny

    dzenny

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    Dena,i ja misl da bi trebala otici to provjeriti.. bolje za nista otici,nego nesto da bude pa da se kajes sto nisi otisla.. 😉
    Ja kod svoje doktorice idem do termina,a na termin se prvi put javljam u bolnicu.. aa od slijedeceg pregleda cu imat pregled i ctg svaki tjedan.. rekla mije da me ctg ceka na slijedecem pregledu.. 😉

    [lilypie.com]

  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    Dena…prati situaciju i ako jos nesto u boji iscuri odi doktoru da budes mirna.

    Kod nas u 36. ili 37. tj. pošalju u bolnicu na pregled.

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • Natasha555

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Curke, bome ste se raspisale od jucer! 
    Mi došli kasno s rođendana jučer,  danas odmaram, ujutro par kontrakcija bilo, valjda od vožnje u autu, moram izbjegavati. Muž slaže ručak pa ću iskoristiti :)
    Dena- prati situaciju, moguće je nešto zalutalo slučajno 

    [lilypie.com]

  • Natasha555

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Mislim da i moja dr šalje nakon 35 tt u trudnicku ambulantu.

    [lilypie.com]

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Zvala sam u bolnicu, rekla je babica da je to čep, ma da sam ja gledala na googlu slike i nije bilo slicno, al rekla je da nisu svi isti, da moze i izgledati tako ko sto sam ja opisala. A za slabost je rekla da je vjerojatno krvotok u pitanju(s obzirom da je tlak u redu, samo puls je poviseni 120), da vise pijem i odmaram se, ak ne bude bolje da dođem tamo. Uglavnom malac samara cijelo vrijeme to me smiruje. 🙂

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Dena1009

    Zvala sam u bolnicu, rekla je babica da je to čep, ma da sam ja gledala na googlu slike i nije bilo slicno, al rekla je da nisu svi isti, da moze i izgledati tako ko sto sam ja opisala. A za slabost je rekla da je vjerojatno krvotok u pitanju(s obzirom da je tlak u redu, samo puls je poviseni 120), da vise pijem i odmaram se, ak ne bude bolje da dođem tamo. Uglavnom malac samara cijelo vrijeme to me smiruje. 🙂


    ulala..ipak je sluzni!
    koji si tjedan sada?


  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    Eto…lijepo se primiri i odmaraj. Bit ce to sve super😊

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    Woohooo Dena…ideesh. mada ne mora to brzo
    ali svejedno
    ti si oni 36.tt?

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    P.s.
    kog zanima
    avent sesirici za dojenje 55kn u baby center (inace ugl 75 po ljekarnama itd)


    Avent prsne skoljke za skupljanje viska mlijeka (meni bila sveta stvar, sad kupila opet pod must-have za dojilje…) 99kn a inace oko 120-130 (magic baby ili tako neki ducan jucer vidjeh 150kn istooo to!!)

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Da, 36+1, ma da imam termin ko Pupy, a njoj doktorica racuna 37+1, kako bilo, blizi se. Zavrsila sam sa pripremama, pred 4tj smo imali 2298g, pa sad cekamo da se malac odluci. Jedino da mi je jos koji tjedan da se odmorim.😊

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.