Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Juhuuuu,ipak se mali kupao! E da vidize tu srecu na njegovom licu,neprocjenjivo 😊 jedva je docekao jadnicak 😄

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Sretna, drago mi je za maloga!! 
    Dena, eto, dobro da si zvala… Barem te malo smirila 
    Mi smo bili kod kojih na selu. Nona ima rodjendan danas… Odusevljena fotobookom 
    I javili su nam da su nam macka zgazili  Zene drage, ovo je grozno.. 2 zivotinje u 3tj… A macak za pozeljeti… Jako se volio maziti… Odazivao se na svoje ime…. Inace nije prelazio cestu… Ne znam sto mu je danas bilo..
     GROZNOOO  Bas sam u bedu i bas sam se bila rasplakala… I vec mi fali

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar luce <3

    luce <3

    Broj poruka: 1012

    Prijavi adminu

    barbs

    Sretna, drago mi je za maloga!!
    Dena, eto, dobro da si zvala… Barem te malo smirila
    Mi smo bili kod kojih na selu. Nona ima rodjendan danas… Odusevljena fotobookom
    I javili su nam da su nam macka zgaziliZene drage, ovo je grozno.. 2 zivotinje u 3tj… A macak za pozeljeti… Jako se volio maziti… Odazivao se na svoje ime…. Inace nije prelazio cestu… Ne znam sto mu je danas bilo..
    GROZNOOOBas sam u bedu i bas sam se bila rasplakala… I vec mi fali


    A joooj bas grozno… U tako malo vrimena 2 zivotinje… 🙁bas mi je zao 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    Sretna super za L da se ipak uspio okupat! 😀
    Barbs, zao mi zbog miceka😞
    Mi smo danas bili kratko na plazi, voda je dosta hladna pa sam usla i izasla nakon 3 min. Sutra idemo doma i to je to sto se mora tice ove godine. Bar za mene. Dragi ce se vratit iduci vikend s frendom da raskopaju te solarne ploce i to, pa ce ih vozit kuci. Meni se vise nece. Sve mi teze uspinjst se s plaze, uspusem se sva dok se popnem. 
    Grlo i dalje serucka😣 valjda bude proslo kroz par dana…a onaj angal…o Boze, sto je to odvratno. Kad spricam skoro se izbljujem😫

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Sanjchi, neka si ti more iskoristila!  Mi moguće da idemo slijedeći tjedan malo na more. Nismo bili dugo. Žao mi je što te i dalje zeza grlo, ali proći će i ti!  Spričaj i dalje… Vjerujem da je grozno. Ja sam inače koristila za grlo PROPOLIS, limun i med, topli čaj, pastille i kadulju (prije trudnoće), pa stvarno ne znam kakav okus bi mogao imati angal u spreju  Vjerovat ću ti da je grozno.
    Jaaaao, što se mačka tiće… ZNAM da postoje i gore stvari u životu, ali te životinje ti tako prirastu k srcu da te baš pogodi kad se takvo što desi. Još sam mužu i rekla da bih manje patila da je samo nestao, ali ovako  GROZNO…
    Sutra, ujutro se moram ranije dići da idem doktoru vidjeti ako mi misli dati uputnicu za KKS i nakon toga idem u Lidl kupiti grudnjake i još nešto…  Vi? Imate namjeru ići u Lidl? Moja mama nije oduševljena idejom da idem sama, ali sam rekla da ne mogu čekati da netko ima vremena  Muž radi. Doktor radi ujutro i danas i u srijedu tako da bi tek u čet poslije podne mogli otići zajedno, a ja bih u čet ujutro otišla vaditi krv (najviše radi štitnjače jer 21. imam pregled!) 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    Ma Barbs koristim i pastile i spricam s tim angalom (natjeram se spricnut i to progutat da ne povratim) i caj pijem. Danas me dragi postedio kuhanja pa smo izasli na rucak tu dolje u restac. Jela sam juhu👏👏 fino mi je pasalo za grlo. Valjda bude bolje. 
    A Lild…neznam..mislim da nista od toga ovaj put, cekam da mi sjedne naknada pa cu sopingirat. 
    A hmmm…odlazak solo..ako se osjecas ok, onda pomalo. Odmaraj cesto i imaj vode uz sebe i dobro. Mislim da jos uvijek si u stanju sama otic…a ako bi cekala ne garantira ti nitko da bi nasla ono sto zelis kupit. 
    Moja Luca se danas stalno vrti, okrece. Bas mi se trbuh onako pomice u svim smjerovima..preslatko😊

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Sanjchi, vjerujem ti da ti je juha pasala. I super za dragoga što te kuhanja poštedio! Tako treba i češće!!  A  slatkica Luce   Proći će i prehlada ali je grozno biti prehlađen po ljeti  
    Ja idem iskoristiti priliku za neke stvari u Lidlu, ali ove godine sam primijetila da jaaaaakooo često imaju akcije na dječje stvari.  Nadam se da će tako biti i kad rodimo. 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    Barbs mozda vise primjecujes jer i sama iscekujes😅 ja prije nisam peimjecivala ni kolica ni trudnice ni robicu itd (toliko puno kao sad)…a sad primjetim svaku sitnicu😀

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu
    Pozdrav svima…evo mi bili u Srbiji malo u kupnji, sokovi i pivo punooo jeftinije nego kod nas pa smo to uzeli i uzela Pavlovicevu kremu i otisli na rucak i onda u Portanovu po bocice, toplomjer i dudice i sebi sam uzela patike jer nista ne mogu obuti vise 🤔 
    Suta idemo u lidl po pelene i vlazne maramice. I to je to, gotovooo…sve je spremno za malog miska piska 😊😊 
    A ovo sam papala..punjene pilece rolice sa rostilja, preeefinooo
    A ovo sam papala..punjene pilece rolice sa rostilja, preeefinooo

    [lilypie.com]

  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu

    barbs

    Sanjchi, vjerujem ti da ti je juha pasala. I super za dragoga što te kuhanja poštedio! Tako treba i češće!!A slatkica Luce Proći će i prehlada ali je grozno biti prehlađen po ljeti
    Ja idem iskoristiti priliku za neke stvari u Lidlu, ali ove godine sam primijetila da jaaaaakooo često imaju akcije na dječje stvari.Nadam se da će tako biti i kad rodimo.


    Obavezno nam slikaj ulov 😉 I samo hrabro idi sama i ja idem sama u trg, ali ne zadrzavam se predugo 😊

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.