Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Belle84

    Belle84

    Broj poruka: 913

    Prijavi adminu

    Ana imas u H&M-u i C&A tih malih velicina

    [lilypie.com]

  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    Netko je pitao za ručnike…ja sam koristila za bebu samo 2 s kapuljačom i nije mi više trebalo…bebe ionako ne treba svaki dan kupati tako da se lako preperu ručnici. 

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar dzenny

    dzenny

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    Ja isto imam 2 sa kapuljacom i imam dva bez,u slucaju ako zatrebaju.. 
    Male br imaju H&M,C&A ii nezz jel vi imate NKD.. ii ja sam u KIK-u nasla samo jedne hlacice 50 br,ali iskreno nisam.nesto ni puno obilazila kik..

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 176

    Prijavi adminu
    I ja sam uzela 2 rucnika sa kapuljacom. Jedan je veci jedan manji. Mislim da za pocetak je to dosta. Kasnije lako kupim. 
    Vidim da ste caj nesto spominjale ja pijem od hippa caj za trudnice. Super je i vruc i hladan. 

    [lilypie.com]

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    dzenny


    Male br imaju H&M,C&A ii nezz jel vi imate NKD.. ii ja sam u KIK-


    Najmanje brojeve (u splitu) imaju c&a (od br 42 vec) i NKD. A tih 50/56 imaju i ostali koje je dzenny navela.
    Caj za dojilje - ja ga isto pijem od pred koji tjedan, uzela sam hip i dm babylove da probam koju.mi je drazi (jesam pila prije 6-7god al tko se sjeca okusa) i naravno bez secera (tako pijem sve cajeve) a pijem ga max 1x dnevno jer inace pijem mentu i neke travarske za astmu i bronhitis. Taki cu i kad rodim, posti ovo moram za dishne puteve, ne virujen da cu ga cesce od 2x dnevno jer tko ce popit toliko cajeva 

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    Rucnika je dovoljno 2 u pocetku. Ali poslije je zgodnije imat vishe, pogotovo ljeti…jer i za plazu taj ide. Ja imam em sta mi je ostalo prastarih od njih dvojice, em sam sad nadokupila preko mojekrpice, 10kom a od tog je pola ona manja dimenzija (standard za bebe, valjda je to 75cm ili tako nesto) a pola ih je onak vece (mislim da je to 100x100cm) koji su malo “bogatiji” pa se koriste za bebe od godine dana (a moji su se s takvima brisali i do 3-4god…zgodno je jer im na glavu okacis onaj kantun s kapuljacom i onda im rucnik visi pa se mogu i sami brisat a tek kasnije s 6-7 god nauce drzat rucnik obicni za brisanje bez da im se vuce po podu)

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Avatar Nina2512

    Nina2512

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Hvala cure😚

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Jutrooo 
    Hvala Treca sreca i Sretna na odgovoru i na objasnjenju  Namjeravala sam svakako pricekati i rodjakinju od svekra i pitati ju detaljno te info jer je ona glavna patronazna sestra u Puli
    RUCNIK - imam ih 2 za sada… Rekla sam sestri da mi kupi jos koji za svaki slucaj… AKO vec nesto zeli kupiti 
    CAJ ZA DOJILJE - nisam imala pojma da netko to pite jer niti jedna od mojih frendic nije nikada pila, kao niti sestricna ni sestra… Mada najstariju sestru ne mogu nista pitat jer se iz nepoznatih razloga naljutila na cijelu familiju  A ionako ima neko svoje cudno vidjanje zivota nakon majcinstva, pa bolje da mi ne soli pamet…
    DENA, jos sitno i pregled!!  Javi nam se onda s novostima!! 
    Ja pijem kavu. Pojela sam jogurt za marendu i uzivam na svijezem zraku…. 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Suncokretica

    Suncokretica

    Broj poruka: 896

    Prijavi adminu

    IvanaIvica, prekrasno je sve za tvoju princezu!! 
    Ana. ja sam uzela 2 ručnika za bebu s kapuljačom. Mislim da su 2-3 minimalno. Bodije sam uzimala u LIDL-u, ali ima ih u H&M-u i C&A, vidjela sam ih i u Kiku.Tamo sam uzela plišane kombinezone
    Upravo prelazim popis što sve treba imati za bebu i za porod i skužila sam da smo sve kupili 
    Sad samo sve oprati i lijepo složiti u komodu i torbu za rodilište da čeka spremno… A jesam uranila hehe 
    Dakle termin mi je 1.11. i ja nikako odlučiti što obući djetetu za izlazak iz bolnice, mislila sam bodi i majicu dugih rukava, hlačice, čarapice i toplo odijelce koje sam neki dan kupila. Ne vjerujem baš da će biti toplo tada. Nisam pametna, ima tko kakav savjet?

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Mame koje su jucer bile na pregledu ili kad ikad  napisite mi datum slijedeceg pregleda jer ja ne znam vise tko je napisao 
    IvanaIvica, slaaaatkooo 
    Eeeeee, sve da cu vas pitati i zaboravila sam: gdje ste kupile ogradicu za krevetic? Kupile/narucile?
    Suncokretice, booomeeeeee ste uranili 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.