Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Kiki156

    Kiki156

    Broj poruka: 1624

    Prijavi adminu
    Jutro cure! 😘 
    Barbs vidim da si upisala moj datum iduceg pregleda 😘 A ogradicu za krevetic sam narucila preko Wisha, nadam se da ce uskoro stici da vidim kakav je uzivo! Kad stigne javim dojmove! Osim ogradice narucila sam sarene tetre i dva odijelca pa me bas zanima je li sve ok. 
    Violeta super za muza, treba uvijek zahtjevati vise, tko ne pita nikad ne dobije! 
    Rucnici imam dva za sad + trljacice za pranje, dvije obice i dvije u obliku patke i zabe 😁 
    Kupila sam i vrecu za spavanje u Kiku, super je, ovo je najmanji broj ali ne znam hoce li bebi biti velika? 
    Pise 70 cm na etiketi, 70 kn
    Pise 70 cm na etiketi, 70 kn



    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Kiki156

    Kiki156

    Broj poruka: 1624

    Prijavi adminu

    Sretno na pregledima danas!



    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    I me, što će mu budilica, kad ima tebe?!  Blago ti se ako samo jednom kroz noć ideš na wc  Ja sam tako na početku trudnoće… Jednom… Mooooožda 2x, ali u zadnje vrijeme idem po 5x  Što je grozno… Znači, nije da ne mogu spavati jer se ne mogu namjestiti ili jer mali lupka… Nego se budim jer moram piškiti… Groznooo!!!! 
    Kiki, svakako nam javi dojmove!!!  Preslatka vreća za spavanje!  Morat ću skoknuti i ja u Kik pogledati  Ionako moramo muž i ja u finalni šoping 

    34 dana...
    34 dana...


    Ne mogu vjerovati da još 34 dana do termina… Možda manje… Možda više…  Vrijeme stvarno leeeeetiiii Pupak još nije izašao  Samo gorni dio se izbočio… 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Violeta - bravo za muža! I on se gnijezdi :) 

    Barbs - nikako da ti kažem da je meni termin 17.11., prije sam bila na popisu, ali moguće da se nisam dugo javljala pa si me zaboravila. Tek od kad sam na mirovanje, sam aktivna ful. Inače, svaka čast što to radiš i hvala ti na tome. Ja sam pokušala dole staviti onu crtu koliko još do termina, ali ne znam to. 

    Pipi - jel itko koristio čaj od hrastove kore za ispiranje rane dole. To mi je preporučila frendica. 

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    kiki ja imam 2 vrece za spavanje od 7ocm i jednu od 90cm. mislim da su te od 70 za pocetak dobre. jer mislim da sam vidjela na mojim krpicama.hr da neka cura prodaje od 56 pa mi to nekak malo…mislim da ce beba to prerast za tren..mozda bolje da bude malo komotnije.. i jako ti je lijepa ta vreca! 


  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu
    Mi smo kupili odjelce za izlazak😊

    I 2 packa mrezastih bokserica…

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    Violeta suoer da se muz postavio tako! Bravo za njega😊
    Barbs, super su slikice buse…blizi se termin..samo tako😁

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu
    Kiki - ja sam kupila u ikei vreću za spavanje, kao za 0-6 mjeseci. Ovo su joj karakteristike, pa možeš usporediti duljinu i slično. 
  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu
    Hedgehog, oprostiiii  Ja ni ne pratim tko je više na popisu  Previše nas ima… Onda ima padobranaca koji se javljaju svako toliko… ili se jednom jave, pa 2-3 mjeseca ne! Zapamtim samo one ažurne, a i ti si među njima, aliiii nisam uopće gledala popis!!! 
    STIKER ISPOD - ne znam do kojeg si djela uspjela doći, ali evo slikice koji kod moraš kopirati (u žutom ti je!)

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Ali da, i ova izgleda ogromno :) 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.