Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Sad smo muz i ja gledali na Foxu Hoteli iz pakla.. ne znam jel to.pratite.. ugl.. onaj kuhar Gordon Ramsly ide okolo po drzavi u hotele i restorane i ima svega i svacega.. u raspadnutom stanju, higijena katastrofa.. da se zapitas kad ides sljedeci put u hotel.. brrrr.. fuj.. i danas je bila jedna hippie/amis style zena koja ima hotel i restoran. Znaci.. njoj su roze naocale stalno na ocima ( tj gleda sve kroz ruzicaste naocale) a restac i hotel se raspadaju.. osoblje stalno pokusava malo to sredit al vidi se da baba zivi u svom svijetu. Njoj je bezveze spremat i cistit jer kao sve je to ok.. i kaze meni moj muz.. ova da ima jos 10 macaka oko sebe i ista moja mama ( svekriva)!!! 😂😂😂😂 pogledali smo se i pukli se smijat da su mi suze isle!!! Rekla sam mu sorry sto se smijem al da je,je.. ista njegova mama!!!


  • Avatar dzenny

    dzenny

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    Hejj cure,evo da se i ja stignem javiti.. 
    Jaoo,danas kad sam na pregled isla,pred amublantom sam vidjela jednu zenu koja je isla samnom u skolu za roditelje,ide prema mn i govori mi :“zar ti nisi jos rodila??” .. ona svoju mrvicu rodila ima vec mjesec dana.. ajme,kad sam ju pogledala,jaoo curee kako je to samo bilo medeno,ja sam se istopila.. 😍😍

    [lilypie.com]

  • Avatar dzenny

    dzenny

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    Aa sad izvjestaj sa pregleda(koji,nazalost,nije bas najbolji): 
    Uglavno,prvo sam radila ctg (a i mislila samdanas da cu imat samo ctg),sve uredu,ali pokaziva vec dosta jake kontrakcije (no,nema veze,kao u treminu sam).. odem kod doktorice da mi ocita ctg,isto kaze ok,ali zbog kontrakcija,ajde da te pregledam vaginalno,da vidim da se nisi pocela otvarati,kad me pregledala opet sve kao uredu,jos uvijek sam zatvorena,opipava mi stomak i govori kako je bebač napredovao po njenom,jer je mislila da ce biti sitna.. kaze ajd da vidim koliko ce ultrazvuk pokazat tezinu bebe.. mi na uzv,hm ona mjeri,mjeri.. kaze ti ces se morat javiti u bolnicu,jer po ovim mjerama bebac od proslog tjedna nije nista napredovala 😔 tak da sutra moram se javiti u bolnicu,pa ako beba ne bude za koji dan napredovala,morat ce mi izazvat porodjaj.. 😔 rekla je dan nije nista opasno po bebujer je u terminu,ali mn  nekako je bas sitna.. dans joj je isto pokazala samo 2,500kg 😔

    [lilypie.com]

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    dzenny znam da ti je šok, ali bolje da uoče ako treba!
    moja kolegica je išla pred 2mj na carski da ranije porode je (isto tako nekig 2-3tj ranije, ne sad previše) jer bebo nije napredovao (i na kraju je ispalo sve savršeno okej, stajao je cca tjedan dana u bolnici i bok) 
    Al zamisli ovi šta ne idu redovno na uzv pa se desi takav zastoj - beba iz ovog ili onog razloga prestane dobivat potrebne tvari….ako se mene pita, bolje vidit/znat ako već postoji problem nažalost. Jer onda možeš djelovat i spriječit neko veće s*anje.
    Inače, meni je beba s 35tj bila na 3kg procijenjena. I onda smo krenuli sporije napredovat, navodno s 37ipol tj još nije prebacila 3ipol kg….ali ajd - još uvijek smo napredovali.
    I sad mi u petak, s punih 38tj trudnoće doktor u rodilištu veli “ta beba nije preko 3200” - UMRLA sam od straha….kako se beba može SMANJIT? noge mi se sasjekle…
    ok, za moju situaciju i porod zatkom draže mi je da je manja, ali nije dobro da uopće ne napreduje ili nedajbože da se smanjuje gramaža - to još nisam čula da postoji!
    tješim se da je do drugog uzv uređaja
    …ustalom prekjučer sam, s 38+ tj išla privatno kod Aračićke i ona mi je potvrdila da je doktor u rodilištu potcijenio, da je oko 3ipol kg a ne 3200 kako je on rekao.

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    dzenny

    Aa sad izvjestaj sa pregleda(koji,nazalost,nije bas najbolji):
    Uglavno,prvo sam radila ctg (a i mislila samdanas da cu imat samo ctg),sve uredu,ali pokaziva vec dosta jake kontrakcije (no,nema veze,kao u treminu sam).. odem kod doktorice da mi ocita ctg,isto kaze ok,ali zbog kontrakcija,ajde da te pregledam vaginalno,da vidim da se nisi pocela otvarati,kad me pregledala opet sve kao uredu,jos uvijek sam zatvorena,opipava mi stomak i govori kako je bebač napredovao po njenom,jer je mislila da ce biti sitna.. kaze ajd da vidim koliko ce ultrazvuk pokazat tezinu bebe.. mi na uzv,hm ona mjeri,mjeri.. kaze ti ces se morat javiti u bolnicu,jer po ovim mjerama bebac od proslog tjedna nije nista napredovala 😔 tak da sutra moram se javiti u bolnicu,pa ako beba ne bude za koji dan napredovala,morat ce mi izazvat porodjaj.. 😔 rekla je dan nije nista opasno po bebujer je u terminu,ali mn nekako je bas sitna.. dans joj je isto pokazala samo 2,500kg 😔


    I meni bebica u 38tt  2569g. Tako.mi je izmjereno u bolnici. I moja soc gin mi je rekla da to uopce nije problem.. beba je u terminu,mice se, nisam otvorena..  tako da, ne sekiraj se. a i ti njihovi aparati.. ne mogu oni tocno odredit tezinu.  Kaze gin ako fula npr 1 milimetar glavice ili bedrene kosti pri mjerenju beba moze imati +-300g.


  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    I me, gledala sam tu emisiju vec… A nisam gledala tu epizodu… Ajde, super ste se vi nasmijali!!  Dobro je kad se muz hoce sprdati na svoje roditelje ahhahahaha 
    Dzenny, aaajmeeeeeee, jaaaakooo mi je zaaaao… Gle, u terminu ste, ali i meni bi tesko palo to cuti… Eeeeto zasto je bitan uvz  Sad sam ljuta sto ga meni nisu radili… Kad sutra ides u bolnicu???

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Slazem se s I me i Trecom srecom, Dzenny .. znaju oni i fulati… A i bitno je da se neke stvari na vrijeme doznaju .. 
    A meni nije jasno zasto mi nisu uvz napravili… U sri cu ga pitati to jer ipak, kako znati da je sve u redu?! 
    Evo, opet je Diegi zaj**** ahahahahaha znaci prije rucka i tijekom rucka dok sam jela se non stop javljao…ali non stop hahahahaha i legnem ja… Opet mi je trebalo oko 10 min da izmjerim pokrete… I prestanem mjeriti i eto njega aktivan 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    barbs

    Slazem se s I me i Trecom srecom, Dzenny .. znaju oni i fulati… A i bitno je da se neke stvari na vrijeme doznaju ..
    A meni nije jasno zasto mi nisu uvz napravili… U sri cu ga pitati to jer ipak, kako znati da je sve u redu?!
    Evo, opet je Diegi zaj****ahahahahaha znaci prije rucka i tijekom rucka dok sam jela se non stop javljao…ali non stop hahahahaha i legnem ja… Opet mi je trebalo oko 10 min da izmjerim pokrete… I prestanem mjeriti i eto njega aktivan


    Tako i Ema zeza.. prije i poslije se migolji i udara a kad krenem brojat poslije jela mir. Ko da se najede i zaspi.. pa malo drmnem stomak pa se javi.. samo zeza.. 😥😜.
    Moja susjeda je cijelu trudnocu isla kod gatonice, svaki tjedan, rizicna trudnoca.. rekla je da joj 1x napravi uvz pa 2x ne.. Vise se baziraju na vaginalni pregled. Meni su radili uvz da vide kako je beba okrenuta iako dok mi je radio vaginalni pregled kad mi je drugom rukom pipao stomak. Rekao je odmah da je na zadak


  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    gatonica je prezime neke doktorice ili?
    meni vaginalni pregled u zadnjih 5 pregleda (s 35tj mislim) radio jednom i to zato jer je morao uradit bris na streptokok (tad je još davao šansu da se beba okrene pa kao ako ću vaginalno rodit da smo sigurni da sam bez beštija) taj moj dr kod kog vodim T….prije cca mjesec dana dakle (ili više?? ne zapisujem) a posli tog me nitko nije gledao navodno da se ne bih otvarala (više nego jesam, a to sam Bog zna budući da me nitko dolje ne gleda  možda sam otvorena full! nekada imam feeling da mi je dole promaja hehe)

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    Barbs…hahhaha slika je ludilo😂😂
    Dzeny..ne brini, i doktorica ti je rekla da ste u terminu pa nemas razloga bit zabrinuta..mozda je samo bebica sitnija, i takve se radaju..bitno da je s njom sve OK😁
    Treca sreca…promaja dolje😂😂😂😂

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.