Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar dzenny

    dzenny

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    Treca_sreca,sad sam se malo umirila,jer procitala sam na netu da dosta dosta puta znaju fulati tezinu.. tako da jedva cekam da vidim koliko ce sutra reci u bolnici.. jos dragi je bio danas skupa sa nama na ctg i uzv,pa se uspanicio,jadan nista nije kontao,pa kad sam zavrsila morala sam odvojiti pola ure da njemu objasnim o cemu se radi.. ali,iskreno,odmah kad je rekla da nije bio sok,jeee itekakav sok.. 
    Barbs,smiruje me cinjenica da sam vec u terminu i da bebo ima prilicno kilazu,jer moja kolegica je rodila malenog sa 1,700kg, pa je danas jedan veliki lopov.. hmm,nezz vidjet cu,mislim da cu otici odmah izjutra,da sto prije vidim kakvo je stanje,doktorica mi je rekla samo do podne da se javim..
    I_me,aa ajd nije mn ni strah sto.je ona 2,500kg nego moja kao po njenom nista nije dobila za ovaj tjedan,kao manje 2 gr joj pokaziva,ali ja to pripisujem da ona nije dobro izmjerila.. dok recimo prosli tjedan  (za svega 4 dana) mi je dobila 250 gr.. jer u sub navece kad sam zavrsila u bolnici je imala 2250gr aa u srijedu kod moje doktorice vec 2512gr.. 

    [lilypie.com]

  • Avatar dzenny

    dzenny

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    Sanjchi,je najbitnije je da srceko kuca sasvim uredu,da se ona pomjera, pa.i ako se rodim ovako mala,narasti cu.. 😉

    [lilypie.com]

  • Bebushka

    Broj poruka: 483

    Prijavi adminu

    Dzenny nemoj se još stresirat, i da je stvarno zastoj u napredovanju, bar su ga odmah našli…ali na njihove procjene se stvarno ne možeš oslonit, moju sestru su u srpnju slali na carski jer da beba ima 5 kg, kako su to odgađali uspila je dobit trudove, naša se doktor koji je procijenija da ona to može i rodila normalno bebu od 4,5 kg (od 15 do 22 h sve bilo gotovo s minimumom dripa i pukla je za dva punta po starom šavu, njoj je treća beba), tako da nek ti radije još jednom šta preciznije izmjere prije nego krenu stvarat paniku!
    cure, možda vam se bebe smire jer osjećaju vašu koncentraciju, garant!! ja nikako nisam mogla postić da muž vidi/osjeti kako se bebe miču, čim bi ga pozvala totalni zen u trbuhu… to rade namjerno, igraju se s vama, bezobraznici mali 

  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu

    Dzenny shvacam da si zabrinuta ali vidit ces sta ce ti reci. U terminu si i beba moze vanka hehe samo se nemoj puno briniti.
    Moj je bio prosli tjedan 3300 ali je doktor rekao da misli da je veci, jer mu mjere pokazu manje

    [lilypie.com]

  • Mamuka

    Broj poruka: 1079

    Prijavi adminu

    Dzenny ne brini previše oko toga jer nitko sa siguradošću ne može procijenit težinu. Micica je na zadnjem uzv u 35-36 ti procijenjena na 2860 a rodila se sa 3160 točno na 39+0tt tako da ni ona nije bas dobivala zadnji tjedana ali savršeno zdrava i bez ikakvih tegoba. To su samo procjene i ne mora značiti da sutra doktor nece dat veću procjenu. Samo polako, ovo je foto finiš i da ideš sad rodit ne bi bilo problema. Sritno 😉

    [lilypie.com]

  • Avatar dzenny

    dzenny

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    Hvala vam,cure.. zato jedva cekam da odem sutrada vidim sta ce mi oni reci.. pa i ako budu za to da bebac bas ne napreduje i da treba izazvati porod,neka ga izazovu,jer ne dobijam nista ni od toga sto cekam..

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Dzenny, najbolje je otici ujutro.. mene bi kopkalo da idem kasnije . Ujutro popij kavu i pravac na pregled i javi nam se!! 
    Treca sreca, PROPUH dolje ahahahahhahahah  
    Ja sam imala taj filing  i prolaz je ZAPECACEN  inace, GATTONI je prezime ginekologice  .. inace je ful stroga ali jaaaakoooo dobra i kvalificirana!
    I me, vidim ja da nas oni zezaju  i meni je frendica rekla da cesto nakon sto se najedu zaspu… Aaaaa moguce da te pregledao preko uvza jer je Ema na zadak… Nadam se da ce mene ipak u sri pregledati preko uvza jer me zanima koliko je dobio na kilazi od prije 3 tj, tada vec 4tj..

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar dzenny

    dzenny

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    Mamuka,mojoj prijateljici na zadnjem uzv (isti dan kad ce roditi) rekli da je bebac 3800gr,a ona ga navecer rodila sa 4380gr,tako da u te procjene se ne mozes uzdati.. 

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Mamuka, i mojoj frendici su fulali kilazu… Rekli su im da je beba velika ali toliko ne 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar dzenny

    dzenny

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    Barbs,pa ici cu odmah izjutra,jer ni ja nmg biti mirna.. naravno da javim.. 
    Ii ejj jos jedan sok sam imala danas na pregledu.. dodjem,izmjeri mi pritisak,ok je.. stanem na vagu.. ohaaa,kad ono 2,100kg i sto ja u plisu od prosle srijede 😮 ja se sokirala.. malo me doktorica kritikovala (imala je pravo,jer prosli put nisam dobila niti pola kg,pa sam se sad bila opustila).  Rekla mi je da moram imat jedan “vocni dan” da tu vodu izbacim iz sebe..

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.