Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Marijana, slazem de s tobom! Screenshotala sam radi plahtica.
    Pupy, jaaaakooo mi je zao radi bake…  Moje saucesce….. Tesko je…. Koliko god da je lakse jer je prestala patiti, tesko je..

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Kiki156

    Kiki156

    Broj poruka: 1624

    Prijavi adminu

    Pupy jako mi je zao zbog bake, moja sucut 😔 Sad vise ne pati i cuva vas s neba. Drzi se… ❤️
    Dzenny dobro je da su otkrili na vrijeme, nadam se da ce sutra u bolnici biti sve ok, a ako i trebas roditi u terminu si i sve je dobro s bebom. Zato sam ja pitala za uzv jer vidim da pisete da ne rade svaki put pa mi nije bilo jasno…mislim svaki put do sad nam gin radi uzv i onda preskacu u zadnjim tjednima u bolnici. Meni ako ne napravi sad na prvom pregledu ici cu privatno na uzv. 



    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Pupy jako mi je zao zbog bake!!! 🙁🙁


  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    violeta1

    Hedgehog samo se ti hvali..lijepo je cuti da je neko sretan i da uziva 😊😊😊 Tako i treba 😉


    Evo potpisujem sve sto violeta kaze! 😊😊
     Btw.. moja bebica je u 30t imala 1300g.. ima i nas malih 😊


  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    Pupy, moje saucesce😞 zao mi je sto baka nije dozivjela da vidi praunuce 😞 
    Hedgehog, pa imas se cime i hvalit!! Nije mala stvar stisnut “posalji” kad je rijec o zavrsnom radu..ja jos pamtim koliko sma ponosna bila na sebe kad sam poslala svoju zavrsnu verziju..cestitam😊😘

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Barbs - ma to mi je diplomski, ja sam ti u Zgb upisala +2 izvanredno, iskreno ne znam što mi je to trebalo. Odradila sam staž i stručni i počela raditi i sve, pa ajmo još malo studirati. Iskreno, puno para malo muzike, i da nisam na čuvanju trudnoće ne znam kako bih položila uopće sve ispite u ljetnom roku. Ono prek tjedna radiš u vrtiću, svaki petak i subotu po cijele dane….i tako prošle dvije godine. 

    Marijana - hahahaha, ma to mi je bebica 1,5 kg. Ja sam na +8,5 kg 

    Pupy - moja sućut, ali vjerojatno tu više stvarno nije bilo pomoći, dobro da se sve desilo u bolnici. Drži se! 

  • Avatar luce <3

    luce <3

    Broj poruka: 1012

    Prijavi adminu

    Puppy moje saucesce! Probaj naci utjehu u tome da se baka vise ne pati!
    Dzenny sutra ces lipo vidit na cemu si, to su ipak samo procjene i vrlo lako se pogrjesi
    Meni je beba procijenjena zadnji put u 26+4tt na 1200g

    [lilypie.com]

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    I_me, Barbs - totalno ste me zarazile s brojanjem pokreta, ja svaki dan nakon ručka lijepo legnem na lijevi bok, i brojim. Izbrojim do 10 onak u 10 minuta. Dobro, ajde, to mi je izlika da se legnem odmah poslije jela. 

    Ali danas je doktor na trudničkom rekao da ono, se okanimo toga da će nas to samo stresirati itd. Ali meni je baš zabavno.

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Sanjchi - i ti si naše strukeeee? Pa koliko nas ima…. 

  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu

    Pupy zao mi je radi bake 😔😔😔

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.