Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    Haha Sretna…mislim to mi je fenomen kako se lhudi samo tak preguravaju…ak te pusti jedna osoba, ne pusta te cijeli red😡

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu
    Sanjchi jee hehe bas se tako osjecam 😃

    A imam nekako osjecaj da sam zapela na 1679 danu 🤣

    [lilypie.com]

  • Avatar Kiki156

    Kiki156

    Broj poruka: 1624

    Prijavi adminu

    Opet sam pola novi provela na wc-u 😒
    Malena cekam da mi jave termin i kod koga sam, rekli su javiti danas ili sutra. Nisu me pitali kod koga zelim ali hvala na savjetu, za drugi put cu traziti Vasilja ako ovaj sad ne bude ok… ne smeta mi sto nema vaginalnog pregleda, ovako laicki mi je to cak manje bitno, ali uzv zelim svaki put da prate stanje. 
    Klokanica dobila sam maramu ali nije ona elasticna nego neka od lana, ima dva metalna ringa i onda se tako veze i nosi. Jel netko to koristio? Pitat cu pedijatra sto misli i sto savjetuje da je najbolje prije nego kupim nesto drugo. Inace su mi te klokanice super i svida mi se sto je beba uvijek uz mamu, a i prakticne su tako da cu neku sigurno koristiti. 
    Kuma kako nam stize decko tata ce birati kuma i isto se ne moze odluciti izmedu dvojice, a da je curica onda bi ja birala kumu i imala istu dilemu izmedu dvije frendice 😂 



    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    mene isto jučer kao menstrualni bolovi u utrobi držali, ali muž veli da nek se pošutim još danas jer na poslu mu je ludnica
    Došli im poslovni partneri iz drugog grada, pa moraju s njima danas bit cijeli dan….tako da ću eto primirit se i ležat do sutra da može on sa mnom u rađaonu - ak već neće CR bit…..platili smo tečaj nekidan kad je ovaj u rodilišt rekao da bi on to tjerao vaginalno.

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    Violeta😂 necu se previse smijat jer znam da i mene ocekuje isto😧 ali bude to brzo😁

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    Treca sreca nadam se da cete izdrzat jos malo✊

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • Avatar Marijana12345

    Marijana12345

    Broj poruka: 948

    Prijavi adminu

    violeta1

    Sanjchi jee hehe bas se tako osjecam 😃
    A imam nekako osjecaj da sam zapela na 1679 danu 🤣


    Violeta i ja se tako osjecam. Menstrualni bolovi me peru na najjace. Naizmjence imam zatvor i proljev pa ne znam jel mozda dolje bol od toga sta mi stalno vrti po crijevima. Ledja me rasturaju, doslovce zaspim pred jutro kad se dragi dize na posao
    Belle moja seka ima Ergobaby Adapt i veli najbolja investicija ikad. Kupila ju je bez snizenja ali s HAK-ovom clanskom iskaznicom i onda ju je ispalo 950kn isto. 
    Klokanica Adapt ne treba neki ulozak (koji imaju Original i 360) koji navodno puno grije pogotovo po ljeti pa se odlucila za tu klokanicu da se ne skuhaju sad kad su bili na moru. A i netko je napisao vec da to nosenje sprijeda kad je bebi lice od mame nije bas preporucljivo duze od 20ak min tak da je Adapt bio logicniji izbor. Sta se tice poslova po doma, ako vidimo da se maleni bude htio nosati, kupit cu i maramu jer je prakticnija malo npr dok nesta radim s bebom na sebi…
    M@lena imas iskustvo ti ili netko tvoj s Manducom? Ja sam ju usporedjivala s E.Adapt, cak je malo jeftinija. Isto je ergonomski dobra kao i Ergobaby?

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Barbs - četvrtaaaak!

    Suncokretica - i ja sam u grupi, meni su super. Slikaš se i oni ti kažu što da popraviš. Genijalno.

    Ja isto ne bi ju sad odmah kupovala, a možda naleti i neka dobra polovna ergo. Pratim i onu drugu grupu kao oglasnik.  Mislim da mi je ona definitivno najbolji izbor. Klokanicu mislim koristiti i doma i vani jer ne znam kako da solo sa djetetom spustim kolica s drugog kata bez lifta. A što se tiče straha da se neće htjeti nositi pa naviknut će se, pogotovo ako krenemo od najranije dobi. 

    Hvala cure, mislim da je to Sretna napisala objašnjenje za vrste erga. Nikako to nisam pohvatala 

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Marijana - popust s HAK iskaznice?! Ovo ću proučiti!  

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Violeta, Malena i ostale cure pred porod. Pa ja se vama divim koliko ste smirene. Da sam ja u toj situaciji ja bi sjedila na koferu pored ulaznih vrata stana i čekala u pozi ready, steady go!

    A još da me sve nešto boli itd. Onda bi se vjerojatno spustila ispred zgrade i sjedila na koferu. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.