Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Violeta, bas lijepoooo!! 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mc_mouse

    mc_mouse

    Broj poruka: 1180

    Prijavi adminu

    Ajme Barbs koja strka, koliko ljudi, ajme svaka čast 😂😂😂😘😘

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Sanjchi, pa cijene bi trebale biti iste u cijeloj zemlji u DMU 
    Sretna, fino si se ti nakupovala.. uzivajte na rockasu za vikend  I hvala na komentaru..
    Dzenny, ajde, samo se nemoj sekirati .. a sto je to posteljica 3. Stupanj!??
    Aaaa Treca sreca je sigurno doma  Sad kad bebe dolaze je malo teze biti aktivan na forumu…. 
    Ja sam sada na str 2294… Aajmeeeee koliko toga

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar dzenny

    dzenny

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    Ajme,barbs.. znaci vec je pocelo.. 🤔
    Hvala Bogu oa nemam nikog blizu.. ja sam rekla da me moja sveki moze docekati iz bolnice,jer ipak je to njima orvo unuce a i 60km su od nas,i taj dan neka idu kuci,jer zelim da se ja i dragi posvetimo bebici max prvi dana.. a poslije nekih 20 dana,onda neka dodju ona i moja mama skupa (mama bi dosla prije,ali oni su 400km od nas) neka malo budu sa malenom i opet svako kuci svojoj.. zato sam ja pripreme za bebacu sama obavila SVE,sveki je pomagala u nekim drugim stvarima,ali oko priprema za bebu smo samo ja i dragi (ali tb razumijem,obzirom u kakvoj si ti situaciji bila) sada tacno znam gdje mi sta stoji.. ali opet znam da,iako ne bude mogla svaki dan biti tu,zvat ce svaki dan,al vec ja to ucim polako da je normalno ako se nekad i ne javim na tel 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar dzenny

    dzenny

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    Barbs,posteljica zrije u 3 stupnja.. recimo 3 stupanj je kad vec gubi koliko toliko svoju funkciju i sprema se za poroda.. aa jee,treca _sreca je doma.. itak budes vidjela kroz koji post..

    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Barbs ajmeeee pa kud su te udusili odmah prvi dan, uzas! Ja se bojim da mene svekici tako ne.uguse, al bome cu rec da.prvi dan ne zelim nikog doma jer znam da mi je to s L bilo koma i opcenito neka duga zadrzavanja, a ja za nista tih prvih 2-3 tjedna. Ovog puta cu biti bez dlake na jeziku pa kome pravo, kome krivo. Zelim mir

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1616

    Prijavi adminu

    Dena, opusti se i hrani bebu sa ad ako drugacije ne ide. UOPCE se ne zamaraj ako te neki forsaju da se ‘trudis’ dat cicu (koliko cura place i pati zbog presinga i dojenja, fakat mi dodje zao to slusat i citat, nahrani bebu i chilax, kuzim da je zdravije dojit al brate mili znam mamu koja se napatila s tim, a mali nema koju alergiju nema!)
    Moja dr preporucuje dojenje ofc, al isto kaze ‘i sta ako ne ide? Ja sam hranjena adaptiranim pa sam ziva i zdrava’

    Vidim da je kod vecine stresno i tempo, pokusajte se opustiti, i pustit da vam uleti netko i pomoci. Sve ste jako hrabre i jake mame i svaka cast na tome…al malo i odmorite  ❤️

    Ja sam isla do dr zbog otekline, najvjer je od depilacije, ooogromno je, sestra i dr su rekle ‘auuuu’, jedva hodam. Dobila antibiotik i neki ulozak mi  stavili sa zutom tekucinom.
    Ma joj, ljuta sam na sebe…mislim si ‘moras bit uredna, depiliraj sve zivo….itd itd’, i evo sranja..

  • Mamuka

    Broj poruka: 1079

    Prijavi adminu

    Barbs koje “veselje”.😯
    Al razumin te skroz. Doduše ja sam robicu bila sama pospremila i znala sam di je sta. Ali te navale posjeta…. OK prvi dan svi su znatiželjni i svi žele vidit bebu al dodji na pola sata-sat i ajd ca. I onda to mrcvarenje bebe… užas.
    Moji nisu toliko al muževi…. Kata fucking strofa. Sveki pogotovo. Ona bi najradije k sebi uzela bebu i da ona se o njoj brine. Al naravno da nismo dali i dojila sam pa nije mogla bez mene.
    Sad opet priča da će malog odmah navikavati na AD tako da ga može uzeti sebi. Prvi put sam ispaljivala na tu priču koju je svaki dan ponavljala al vidim da ni ovaj put neće bolje bit. Majke mi ponekad bi se pitala jel to neki psiho poremećaj jer ta priča me ponekad i plasila.
    Barbs naoruzaj se strpljenjem velikim i ako možeš zakljucaj ili reci da ti triba odmora. Sebi ugodi jer to ludilo kad krene….
    I da, možda jesi za carapice malo burnije reagirala al to ne možeš ocijenit od hormona. Jednom sam pisala o tome kako se kad rodiš pretvoris u lavicu koja na svaku i bzvz “opasnost” skace i brani svoju bebu. To je jednostavno tako i triba vrimena da to sve dodje na svoje. Sve je to normalno. Sritno sa sustanarima 😉😉

    [lilypie.com]

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Ne mogu vjerovati da su treću poslali ranije doma. Boli me briga jel ima kreveta ili ne. Ona je imala operaciju.

    Violeta, ajme, da, do nedavno u buši sad u rukama :)

    Barbs, da citiram Mamuku, kata fakin strofa. Di ćeš odmah prvi dan navalit. To me baš ljuti. Jer nije da ono. Nisu bili u istoj situaciji i zna svekrva kako je to kad si mlada mama i kako je to kad tek dođeš…

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Mamuka, da se razumije nemam ja ništa protiv adaptiranog, ali ovo sa svekrvom… Nije tebi lako. Skidam kapu. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.