Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nina2512

    Nina2512

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    GaLu

    Ana to sam i ja imala u drugoj trudnoci, isto sam bila zabrinuta da nije kolestaza ali krvne probe su bile ok. Tako da ne brini premda znam da je nepodnosljivo, ja sam imala modrice po tijelu kolko sam se cohala. Pocelo mi je negdje sa 32 tjedna i drzalo me par tjedana. Nazalost jos jedna od trudnickih tegoba.


    Galu..jesi ti sto koristila protiv tog svraba?i jesi li ponavljala jetrene probe?nesto citam po netu da to zna rasti pa se sad malo bojim..mada su mi nalazi u redu da ne bi poraslo..imam pregled tek za 10 dana pa ako mi to ne prestane,razmisljam da jos jednom prije izvadim jetrene probe

    [lilypie.com]

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    barbs

    Cure, nemojte vise stvarno nikoga cekati!!!
    Sto se MENI desilo????
    Znaci, moji su donijeli robicu u utorak… Sveki je sve sortirala… I gledali su sto valja sto ne valja (s time da sam joj jucer rekla da sve opet donese da mogu i ja pogledati) i ispalo je da nam dosta toga fali… Isli su ona i moja mama kupiti jos robice Aaaliii u cemi je stvar??? Muz se rasp* da mali nema sta obuci… Sveki drami…
    I eto, ja ih podbadam… Neka nekaaaaaa… Ste govorili da ima vremena?? Mene nitko nije slusao…. Tako da im cesto naredim (sveki i mami) da se pokupe u Kik… C&a kupiti sta treba


    Istina ali mi dramimo pa ima jos vremena stalno slusam

    URL = https: //lilypie.com]

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    sanjchi255

    Robicu sam si rasortirala i pripremila, sad kad slozimo komodu moram pocet prat i slagat..jos fale carapice, stramplice i nesto malo 56…


    Ima ljepih carapica u kiku a stramplice su sutra u lidlu

    URL = https: //lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Sanjchi, ajde, barem imas nesto spremno…. Aliiiii kazi muzu SADA ili mi daj pare i sama cu se snaci!!!  groznooo….
    Ja sam ljuta na samu sebe sta ih nisam tjerala vise…

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    bbrletic13

    sanjchi255

    Robicu sam si rasortirala i pripremila, sad kad slozimo komodu moram pocet prat i slagat..jos fale carapice, stramplice i nesto malo 56…

    Ima ljepih carapica u kiku a stramplice su sutra u lidlu


    Ja sam uzela pakovanje od tri para carapica za 25 kuna

    URL = https: //lilypie.com]

  • Avatar dzenny

    dzenny

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    Yel,sto se tice pritiska,stvarno ne osjecam nikakve promjene.. 
    Barbs,da sutra ujutto imam pregled,dragi je zamjenio smjenu da bi mogao samnom,jer ako mi bude toliki tlak ostajem u bolnici 100%..
    Hendgehog,ejj jucr kad sam otisla na hitnu,rekli su da ako nemam nikakvih drugih problema (da me nista ne boli),da tlak mjerim u lekarni,a danas ne rade lekar e jer je nedjelja .. aa i pregled mi je sutra ujutro,pa cu pricekat,a i juce sam se samo stresala zaradi tolikog tlaka..

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1616

    Prijavi adminu

    E cure, upravo ste napisale srz mog bijesa ovdje! ‘Ima vremena! Stigne se! Sve ce bit na vrijeme’
    Tnx god da sam poslusala savjete da prije opremim sve za bebu…solo sam obilazila ducane, nesto dobila pa su babe govorile da ‘copram’ jer sta ak se nes desi…

    Sad kad je sve pripremljeno ja sam na miru, a svekici mi jucer vele, pazi meni: ‘ako sta treba za bebu, reci’
    Rekoh, hvala ko da jeste.

    Istaaaaa stvar je sa radovima, ceka se cekaaaaa i cekaaaa, pa cu prije rodit neg bude finish, al zaboli me, al sad svekar dramatizira kaj nisu poceli ‘na vrijeme’, prije kise i vlage
    Evo im ga 💪🏻

  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu

    Sanjchi bas mi je zao sto je muz zeznio, vjerujem da ti nije lako. Lijepo s njim razgovaraj i objasni mu da bi sve rijesila i m da ne tebi sve teze i teze kako kde kraj i da zelis biti spremna. Jer evo pogledaj i Barbs i mene rodile smo prije termina. Tako da samo mu ti objasni sve. Moj muz je jucer radio pa svirao popodne i onda nos navecer, dosao je jutros kuci i sad sam ga poslala u ljekarnu, on se 3 puta vracao kuc i trazio novcanik, ja sam se smijala njemu koliko je on zbunjen, ali sam mu rekla da se sabere i dode sebi da znam da je umoran ali ljekarna radi do pola 1 i mora otici, a beba ne pita jesu roditelji umorni ili nisu. 
    Kod nas kisa pada i bas je pravo jesensko vrijeme. Moj Leon sikio i zaspo pa je plako malo se nuno i opet pava. Al nema bas dubok san. 

    [lilypie.com]

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    dzenny

    Yel,sto se tice pritiska,stvarno ne osjecam nikakve promjene..
    Barbs,da sutra ujutto imam pregled,dragi je zamjenio smjenu da bi mogao samnom,jer ako mi bude toliki tlak ostajem u bolnici 100%..
    Hendgehog,ejj jucr kad sam otisla na hitnu,rekli su da ako nemam nikakvih drugih problema (da me nista ne boli),da tlak mjerim u lekarni,a danas ne rade lekar e jer je nedjelja .. aa i pregled mi je sutra ujutro,pa cu pricekat,a i juce sam se samo stresala zaradi tolikog tlaka..


    dzenny,uvijek nesto meni je u srijedu na pregledu bio tlak 120/90 i odmah je pocela pizdit za taj donji a mislim si ja stavi ti mene na utz da vidim koliko je beba teska pa ce odmah i tlak bit u redu

    URL = https: //lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1616

    Prijavi adminu

    Barbs, ja sam ove forsala za te radove pa dobila po nosu.
    Sad fuckam lalalala, a bebu iz bolnice zicer ne nosim tamo ako ce rusit i prasit prek x bebine sobe. Kad zavrse nek se jave
    Ma odjebaus

    Pa jbt, ja sam isla po majstora i s njim u bauhaus po stiropor i materijal prije mjesec i pol…ono bob graditelj, sta sam?
    Poludim na inertnost i neorganiziranost!
    Al bitno da vec seru sto nisam prijavljena kod njih, pa hoce krstitke……aaaaaa tu cu se gustat ‘poooolaaaakoooo ljudiiii’

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.