Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu

    I eto da vam kazem, muz mi je rekao da sam hrkala, lezala na ledima i hrkala 😁😁😁 znaci nikad ne spavam na ledima i hrcem samo kad sam bolesna i nos je zacepljen, pa sam mu rekla da mi je to sve nas sin napravio hehe

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1616

    Prijavi adminu

    dzenny, ja osjetim cim je visi tlak, pritisak u glavi, zujanje u usima, jako neugodan feeling…

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    barbs

    Sanjchi, joooojjjj ti muskiii!!!
    I me, poslije podne…rekli su da muzevi dodju oko 13h i tek oko 14 i nesto h su nas pustili..kad te pustajuuu??jucer sam vidjela da su jednu mamu otpistili…. Bas sam se iznenadila da otpustaju i za vikend…
    Marijana, eeeeee tako je nesto meni ta muzeva rodjakinja objasnila za D3.. danas ce opet doci pa ju je pitati za svaki slucaj….


    Danas idemo kuciìii!!!! 😍😊
    Rekli su mi oko 13-14h.. moram cekat samo otpusno pismo. 
    Stignem jos i na rucku ostat 😂😂😂


  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    I_me

    barbs

    Sanjchi, joooojjjj ti muskiii!!!
    I me, poslije podne…rekli su da muzevi dodju oko 13h i tek oko 14 i nesto h su nas pustili..kad te pustajuuu??jucer sam vidjela da su jednu mamu otpistili…. Bas sam se iznenadila da otpustaju i za vikend…
    Marijana, eeeeee tako je nesto meni ta muzeva rodjakinja objasnila za D3.. danas ce opet doci pa ju je pitati za svaki slucaj….

    Danas idemo kuciìii!!!! 😍😊
    Rekli su mi oko 13-14h.. moram cekat samo otpusno pismo.
    Stignem jos i na rucku ostat 😂😂😂


    Jeeej, uzivat ce te doma 😊

    [lilypie.com]

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Neznam kolko cu moci seku iskoristiti jer dolazi sa sinom pa kolko bude od njega mogla. 
    A za pomoc neznam tu nikoga da bi platila, nasih tu sbas nema puno, a njemicama nemam novca da platim kolko traze, a i rijetko koja hoce da to radi. 
    Ma moram samo porijesiti zaostatke od kad me nije bilo i napraviti neku rutinu pa da se snađem. 
    Dosla je muzeva sestra da pomogne dok smo mi trcali po bolnicama, al samo sam se jos jednom uvjerila da u njezinom rijecniku ne postoji rijec “cistoca” , tako da smo mm i ja dok smo dosli sami cistili jos jednom. 
    Vitamin D smo dobili na recept i rekli su do prve godine da mu dajemo. A biogaiu smo kupili obicnu, preporucila bih da ju dajete odmah jer je sestra malom pocela odmah davati i njih su grcevi zaobisli. A babica je rekla da su njenom unuku prosli nakon 2 bocice tek.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    I me, SUPEEEEEERRR!!!!!!!!  Uživajte doma i najedi se  I ja sam dočekala ručak tamo i s guštom ga pojela!  Javi nam se sa slikicama Emice kad budeš stigla. 
    Sanjchi, Violeta ima pravo… Ali ja da sam čekala muža ni torbu ne bih imala spremnu… kupovala sam sve sama jer svi su govorili da ima vremena  Taj dan u ponedjeljak muž nije ni torbu htio uzeti jer kao vratit ćemo se mi odmah doma  Ono što mi je falio mi je on donosio.   i moji  i uzmite si puno vode… ja sam od ponedjeljka navečer do čet poslijepodne popila litre i litre i litre vode… 
    Dena, kad si dobila vitamin D na recept? 
    Violeta, Diego ima extra jak san…  dereš se, hodaš, lupaš, tv na visokom volumenu i taj spaaaaaaaaava li ga spaaaaaaaaaava…. Ne znam niti da li je pametno da toliko spava…  Jer jako dugooo spavaaa 
    Cure koje su rodile, otvorila sam temu na BEBA forumu 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    violeta1

    I eto da vam kazem, muz mi je rekao da sam hrkala, lezala na ledima i hrkala 😁😁😁 znaci nikad ne spavam na ledima i hrcem samo kad sam bolesna i nos je zacepljen, pa sam mu rekla da mi je to sve nas sin napravio hehe


    Etooooooooooo, hrkanje od umora… to je normalno.  Moja cimerica iz rodilišta mi je rekla da ne može vjerovati kako se Diego nije probudio Srećom pa njoj hrkanje ne smeta i čak je i ona hrkala 
    Dzenny, neka muž ide s tobom! Najbolje! Nikad se ne zna… U koliko imate pregled? 
    Sretna, kako je L? 
    Yel, mi još nemamo tuš kabinu  Čekali smo da nam se NAPOKON javi onaj tip za pločice. Muž ih je još u pon naručio i zivkao ih je skoro svaki dan… u sub su nam se javili NAPOKON. Sutra muž ide po to, ali do sri nam njegov frend ne može doći jer ima već dogovoreno u fušu…  E da, mog nonića su svi zvali LUCIO 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Kod nas grmi i sijeva i kiša pada… Diego i dalje spava 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Aurora1611

    Aurora1611

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu
    Barbs pod cime je? Kad kliknem na beba ponudi mi vise toga


    [lilypie.com]

  • Avatar Marijana12345

    Marijana12345

    Broj poruka: 948

    Prijavi adminu

    sanjchi255

    Bbrletic, ima da svasta u KiK-u…i to cemo obic😊 al to mogu i sama kupit, najboljr mi je tu kod nas kad sam tu potpisala ugovor (jos do 2. mj sam njihov radnik) pa onda imam 15% popusta na sve..to mi nijr bed..
    A to: ima vremena…moj sad kuzi da bas i nema vremena, neki dan je reko mom tati: kad bi vi dosli to zavrsit (radove), ona svaki cas moze rodit? Ali kad on mora nesto obavit onda ima vremena😑

    Sanjchi, ak i u uto ne bude nista, uzmi neku frendicu cisto kao fizicku pomoc, kljuceve od auta i njegovu karticu i sama u kupnju. I onda ne gledaj na troskove, kupuj sve redom sta ti treba. I pocastite se ruckom.
    Malo je sebican sta ne vidi kolko ti to znaci, ili mu se jednostavno ne da… ja bih radje isla sama nego da dragi ide preko k**** ili da gleda na svaku lipu… makar je cinjenica da je sve ljepse raditi udvoje.
    Slazem se, u KIKu ima svasta! Ali i bome u HMu 😊 ja sam isla u KIK s namjerom kupiti ono toplo odjelce s kapuljacom sta izgleda kao medek, ali ima samo bijele boje pa sam nasla u HM smedje, ipak se ne mora tak cesto prati kao bijelo, planiram to koristiti u AS ili kad budemo isli van dok nije jako hladno… Galu za kolica smo i mi narucili preko neta 40€ vrecu i montazne rukavice 😊
Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.