Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Kako mi fali edit!!!   
    Vidim da si gore spomenula magnezij… Meni ginekolog ništa nije rekao niti prepisao. Naprotiv, rekao mi je da ni ne moram piti multivitamine i minerale jer kao, nema potrebe, ali mislim da to ne može škoditi… 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu

    Evo i nas. Stomacic bas raste 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

     Daaa, baš lijepo raste! 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Senoritakova

    Senoritakova

    Broj poruka: 334

    Prijavi adminu

    Evo da vam se i ja javim..jucer nakon 11dana isla na kontrolu da me doktorica pregleda jer sam u prosloj trudnoci imala spontani u 18 tj.jer sam se rano otvorila i bio prolaps vodenjaka… i dodem jucer 16+1tt i opet se krenila otvarati..brzo me muz od doktorice u bolnicu odvezao..i na operaciju na serklaž..sad sam do daljnjeg u bolnici…beba je ok…sad samo taj serklaž treba izdržati do 10 mj…nadam se da i hoce…

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Senoritakova, odmaraj! Bit će sve u redu!  Najbitnije je da ste beba i ti dobro. 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu

    Senoritakova

    Evo da vam se i ja javim..jucer nakon 11dana isla na kontrolu da me doktorica pregleda jer sam u prosloj trudnoci imala spontani u 18 tj.jer sam se rano otvorila i bio prolaps vodenjaka… i dodem jucer 16+1tt i opet se krenila otvarati..brzo me muz od doktorice u bolnicu odvezao..i na operaciju na serklaž..sad sam do daljnjeg u bolnici…beba je ok…sad samo taj serklaž treba izdržati do 10 mj…nadam se da i hoce…


    Odmaraj i cuvaj se i pazi se. Nadam se da ce biti sve u redu. Sretno 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Cure!! Bas su vam preslatki trbuscici 😍😍😍
    Kad sebe vidim kolika sam ko kit boze svi me pitaj nosim li ih dvoje ili troje 😂😂😂

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Tea 
    Baš mi je prijateljica prije dramila kako je dobila 9 kg u 22 tj. i drami oko toga… 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    A dobro vi ste sve lijepe mrsave posaljem sliku sebe velike 😄😄😄

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    barbs

    Tea
    Baš mi je prijateljica prije dramila kako je dobila 9 kg u 22 tj. i drami oko toga…

    Ma ja sam dobila samo 0,5kg ali sam opcenito velika 😂😂😂😂
    Evo i prilozene slike 😂😂

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.