Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    Joj bas ste me nasmijale s ovim mesom i kolinjem😂😂😂😂
    Nista ne stignem ovih dana al procitam vas uvijek😊😊😊 
    Puse svima!

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • Mamuka

    Broj poruka: 1079

    Prijavi adminu

    Yel ja sam zaboravila kako se zove i nisam poslije o tom ni čitala. A ja došla na početku noćne smjene pa su mi ga valjda siknili da ih manje gnjavim 😝
    Da, ne ublažava bolove nikako ali hvala Bogu nisam imala halucinacije, samo me zakucalo. S menom na porodu je bila prijateljica koja je inače doktorica i ona bi
    me svako malo dozivala jer je bilo stra da ne padnem u nesvijest jer sam joj na trenutke djelovala skroz umrtvljeno. Ona je stalno nešto pričala i masirala me al ja nisam bila sposobna ista reci i jedva bi oci otvorila na par sekundi da vidim koliko je sati. Iskreno odvratan osjećaj i ne vidim smisla u tome jer ti to ne pomaze nikako. Osim možda njima/doktorima jer te umrtvi.
    Eto ako si imala tako bolne onda ti neće bit ništa prestrašno. Meni stvarno nije jer nije bol koju nikad prije nisi doživio. A i uvik imas malo predaha između.
    Isplatili se svi oni dani ludjacke boli😂😜

    [lilypie.com]

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    Mamuka

    Yel ja sam zaboravila kako se zove i nisam poslije o tom ni čitala. A ja došla na početku noćne smjene pa su mi ga valjda siknili da ih manje gnjavim 😝
    Da, ne ublažava bolove nikako ali hvala Bogu nisam imala halucinacije, samo me zakucalo. S menom na porodu je bila prijateljica koja je inače doktorica i ona bi
    me svako malo dozivala jer je bilo stra da ne padnem u nesvijest jer sam joj na trenutke djelovala skroz umrtvljeno. Ona je stalno nešto pričala i masirala me al ja nisam bila sposobna ista reci i jedva bi oci otvorila na par sekundi da vidim koliko je sati. Iskreno odvratan osjećaj i ne vidim smisla u tome jer ti to ne pomaze nikako. Osim možda njima/doktorima jer te umrtvi.
    Eto ako si imala tako bolne onda ti neće bit ništa prestrašno. Meni stvarno nije jer nije bol koju nikad prije nisi doživio. A i uvik imas malo predaha između.
    Isplatili se svi oni dani ludjacke boli😂😜


    Spasmax daju u drip

    URL = https: //lilypie.com]

  • Bebushka

    Broj poruka: 483

    Prijavi adminu

    Joj, da mi jr znat kolko imsm sad kila, isla sam rodit s 91,5 (u plusu 18,5 kg) al sad si izgledam bas mrsavije nego prije tm osim trbuha ofc
    Hope ja sam prodisala skoro svaki trud, babica je bila stroga, treba da bebe imaju kisika, al jako mi se tiskalo i nekad ne bi izDrzala nego bi malo tiskala, sta se ne smi da bebi ne nastane hematom…disat mi nije bilo tako problem al mislim da nisam bila opustena ni malo, tesko je to mozgu…kad te boli ruka znas da ti je nesto s rukom, kad te boli glava probl3m je glava, tu bol nekako ko da nije povezana s onim sta se dogadja u tijelu, ne osjecas otvaranje ni spustanje bebe nego samo taj glupi pritisak i bol u ledjima…meni je to nekako bilo problem, sta nisam osjecala sta se dogadja zapravo…

  • Avatar Giovi

    Giovi

    Broj poruka: 259

    Prijavi adminu

    Jutro curke…evo uhvatila i ja malo vremena da tipkam dok pijem kavicu… cestitam jos jednom svim mamicama i njihovim bebicama…
    Na  ne znam kojoj stranici je netko pitao za narucen baby phone tj kameru preko neta i evo meni neki dan dosle obadvije koje sam narucila. Na jednu se spojis telefonom preko wifija a druga ima sama ekran koji nosis sa sobom. To sam preko ebaya narucila i zajedno su mi oko 500kn dosle.
    Sanjchi255 ja jos nisam nista ispeglala,uvalila sam svu robicu mami da ju opere i probere jer zena odgojila troje djece pa se kuzi a kako sam dobijala sa svih strana trebalo je odvojiti zimsko,ljetno,malo,veliko itd. I rekla mi je da peglam samo bodice,pelene i sl- tj stvari koje idu direktno na kozu,jer kao zimske bebe se oblace slojevito pa nema smisla sve peglati.
    Negoooo,imam pitanje…jeste li primjetili na bradavicama crne tockice-kao pristice?

    [lilypie.com]

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    sanjchi255

    Jutro curke…ja evo kavu pijem, probudila se prije 15 min😁
    Hedgehog 😂😂😂😂😂 slika za umrijet od smijeha
    Idem sad popit na miru kavu, otusirat se i oprat kosu i onda cekanje da dode vrijeme za polazak na kontrolu..morala bi speglat bar majice dragom za posao, neda mi se😣 i hrpu robice vel 62….jeste vi sve peglale? Ovo 56 jesam al ovo mi se nedaaaaa…mozda samo da slozim u komodu😅

    Jutro sanjchi u komodu slozi😆opusti se i sretno na pregledu javi

    URL = https: //lilypie.com]

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Jutro klokanice.
    Hvala curke na savjetima, ja mislim da je to disanje ključ svega. Pokušavat ću se koncentrirati na njega, rekla sam mužu da je to njegova briga da pravilno dišem. I sad me svaku večer tjera da vježbam disanje ko pas. Iako tko zna o ću znati kak se zovem uopće… 
    Sanjchi -
    Ja nisam ove veće brojeve peglala, samo sam ih oprala i posložila u ormar, čak sam razmišljala ako prođu mjeseci dok ne rodim i dok to ne bude beba nosila još jednom oprat… Isto nisam pametna. Sretno dns na pregledu! 

  • Deleted user

    Broj poruka: 1879

    Prijavi adminu

    Jutro curke. Sanjchi, sretno na pregledu. Bbrletic, kako si ti? Kako je princeza?

    [lilypie.com]

  • Avatar zelimobebu2701

    zelimobebu2701

    Broj poruka: 379

    Prijavi adminu

    Giovi

    Jutro curke…evo uhvatila i ja malo vremena da tipkam dok pijem kavicu… cestitam jos jednom svim mamicama i njihovim bebicama…
    Na ne znam kojoj stranici je netko pitao za narucen baby phone tj kameru preko neta i evo meni neki dan dosle obadvije koje sam narucila. Na jednu se spojis telefonom preko wifija a druga ima sama ekran koji nosis sa sobom. To sam preko ebaya narucila i zajedno su mi oko 500kn dosle.
    Sanjchi255 ja jos nisam nista ispeglala,uvalila sam svu robicu mami da ju opere i probere jer zena odgojila troje djece pa se kuzi a kako sam dobijala sa svih strana trebalo je odvojiti zimsko,ljetno,malo,veliko itd. I rekla mi je da peglam samo bodice,pelene i sl- tj stvari koje idu direktno na kozu,jer kao zimske bebe se oblace slojevito pa nema smisla sve peglati.
    Negoooo,imam pitanje…jeste li primjetili na bradavicama crne tockice-kao pristice?

    Ja sam pitala. Mi smo htjeli taj di se spojis na mob… Sad smo naručili već treći pa se nadam da ćemo imati više sreće 😊

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    mamisita27

    Jutro curke. Sanjchi, sretno na pregledu. Bbrletic, kako si ti? Kako je princeza?


    Sad je bila patronazna i zadovoljna je beba papa i spava al me oprala da moram vise lezat a ne ko pticica letit po stanu😆

    URL = https: //lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.