Jesenske bebe 2017

Kreiraj novu temu

Sortiraj odgovore

Najnoviji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • bbrletic13

Broj poruka: 559

Prijavi adminu

sretna

bbrletic13

sretna

Ja ne znam dal mi ispada sluzni cep il sta je to jer ne znam kak treba izgledat. Al sad sam bila na wc-u i onak poveca kolicina narancasto-smede sluzi je ispala i dosta gusto (sorry na opisu 😂)
    To ti je sluzni cep uzmi ti torbu sutra sa sobom😆

Mislis da nije posljedica jucerasnjeg pregleda? Neka zaostala krv?

Mislim da ne narandjasto smedje boje sumnjam sutra ti je pregled

• bbrletic13

Prijavi adminu

barbs

Ciaoooo cureee…
    Bbrletic, da liiii je krenulooo?? Ako sam dobro shvatila??
    Sretna, pa moze biti i sluzni a i otvorena si dosta tako da se ne bih cudila da uskoeo nam se pridruzis na drugom forumu
    Cure, kod nas veselo s LITTLE BOSSOM..
    Opet ima dan D… Plakala sam s njime danas ahahahahhahhahahaha i sad sam u kupatilu dok se muz s njime zabavlja i vec ga cujem kako se zali (LITTLE BOSS NARAVNOO).

Vracena kuci u subotu kontrola 3 cm otvorena plodna je ok a beba nisko

• bbrletic13

Prijavi adminu

bbrletic13

sretna

bbrletic13

sretna

Ja ne znam dal mi ispada sluzni cep il sta je to jer ne znam kak treba izgledat. Al sad sam bila na wc-u i onak poveca kolicina narancasto-smede sluzi je ispala i dosta gusto (sorry na opisu 😂)
    To ti je sluzni cep uzmi ti torbu sutra sa sobom😆

Mislis da nije posljedica jucerasnjeg pregleda? Neka zaostala krv?

Mislim da ne narandjasto smedje boje sumnjam sutra ti je pregled

Isla sam na internet i kako si opisala ukucala sliku kako izgleda i upravo je tako kako si opisala,nisam gadljiva pa mogu sve vidjet😂

MomOf2o17

Broj poruka: 145

Prijavi adminu

mamisita27

Bas me zanima koja ce prva: sretna ili bbrletic? Ili mozda sanjchi??? Jos je netko bio 40+ cini mi se

Evo mene 40+ jos uvijek 😁😁 
    Sutra pregled pa cemo vidjet dal ima kakvog pomaka od prekjucer sa pregleda 😊

[lilypie.com]

• bbrletic13

Prijavi adminu

MomOf2o17

mamisita27

Bas me zanima koja ce prva: sretna ili bbrletic? Ili mozda sanjchi??? Jos je netko bio 40+ cini mi se

Mislila sam da si rodila😆

• Aurora1611

Broj poruka: 221

Prijavi adminu

Evo nas s pregleda, bilo je uzasno, tak sam sva jadna, i mislim da mi je Una dozivjela traumu😭
    Cijelo vrijeme je plakala uzasno cak je i suzicu pustila sto do sad nije nikada bilo, zakocenila se i ja sam ju uzela nisam mogla vise to niti gledat niti slusat, srce me boljelo.. mm mi je rekao da nisam normalna da je to normalno sto tak place..  i sad mi bebica kad god place place tak jako kao sto je tamo.. doma mi nikad nije plakala tako 😪😪

[lilypie.com]

MomOf2o17

Broj poruka: 145

Prijavi adminu

bbrletic13

MomOf2o17

mamisita27

Mislila sam da si rodila😆

Jos nista 

[lilypie.com]

Yel

Broj poruka: 894

Prijavi adminu

Barbs, super sto Diego napreduje 😇👌🏻
    Aurora, zao mi je sto je Una tak plakala :/, mogu mislit kak vam je …

Bbrletic, nekako sam mislila da ne salju doma ak si otvorena par cm…hm…ajme ak mene tak budu setali a vise od 30 km do bolnice 😳

[lilypie.com]

• Lily

Broj poruka: 13

Prijavi adminu

Trebala bih uskoro roditi u Sisku pa molim žene koje su nedavno rodile u sisačkom rodilištu da mi napišu što smijem ponijeti u rađaonu, npr. smije li se piti voda za vrijeme trudova i poroda? Da spakiram uloške i jednokratne gaćice za poslije poroda, toalet papir, japanke za tuš? Nažalost nisam mogla na trudnički tečaj pa nisam upoznata s tim informacijama. Hvala. 

• bbrletic13

Prijavi adminu

Yel

Barbs, super sto Diego napreduje 😇👌🏻
    Aurora, zao mi je sto je Una tak plakala :/, mogu mislit kak vam je …

Bbrletic, nekako sam mislila da ne salju doma ak si otvorena par cm…hm…ajme ak mene tak budu setali a vise od 30 km do bolnice 😳

Nema trudova al zato svaka dva dana na pregled a joj zeznuto ce ti bit a jedu ti roditelji blizu bolnice

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.