Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Sanjchi, HVAAALAAA  Baš si srce 
    Curke, nikad ne recite nikad 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Aurora1611

    Aurora1611

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Sanjchi ista prica samnom, jedan ctg trudovi luduju a iduci skoro nista i onda za dva dana rodila!
    Mamasita vidis na ovoj zadnjoj slici sto si stavila ovaj trudic sto ti je otisao skroz gore? Tako ti bude kad ides roditi ali ti su najgori pred kraj! To kad budete rađale i vidite na ctg-u taj znate da od njega jaceg nema 😊😊


    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1879

    Prijavi adminu

    Ajme aurora mislis na ovaj kod 100? Ja to nist nisam osjetila, nije mi bilo jasno zast ide gore dole ta donja. Osjetila sam da mali lupa al da me sta bolilo, uopce nije. Osim njegovih udaraca jer taj udara cesto i jako, al zbilja jako. I vec sam navikla da sam sva izlupana hahahaha Pogotovo kad lezim, et njega! Ako su svi takvi ja se nadam da onda nije prestrasno. Jer ja apsolutno kazem nis nisam osjetila

    [lilypie.com]

  • Avatar Aurora1611

    Aurora1611

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Ma tak sam ti i ja mislila trudovi na ctg-u a ja nista ne osjetim ali kad su pravi krenuli od prvog sam odmah osjetila i opet kazem to su nalazi koji su meni prethodili porodu, svi ovi prije nisu ni jedan trud pokazivali! Mislim da je najbolje pripremit se na jaku bol pa sta bude! Mene je boljelo ali samo tih mozda 5,6 zadnjih su boljelo skoro pa neizdrzivo i ziva je istina da kad beba izađe nestane apsolutno sva bol, neka vas to vodi, i kad kazu da tiskate udahnite najvise sto mozete i tiskajte iz sve snage tako ce biti puno prije gotovo i lakse je kad se tiska 😊 to su vam od mene savjeti ako imate bilo kakvih pitanja slobodno pitajte objasnit cu vam sto bolje mogu jer osobno lakse je kad ipak nesto malo znas sto te ceka


    [lilypie.com]

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Belle - prirodno ili carski bit će sve u redu. Samo se nemoj sad bzvz dodatno stresirati. Miruj i maštaj o bebici :*
    Ovo od Sanjchi sam shvatila, ali onda kad je Mamasita stavila…ništa više ne kužim…    
    Vidim da ima dosta mamica kojima bebe neće pa neće van….neki novi hit očito :)
    Aurora - imam pitanje za disanje prilikom izgona - nama su na tečaju rekli da udahnem, glava na prsa, zatvorit oči i tiskat. Ali nisam shvatila dio jel ja moram zadržat zrak ili ne?   
    Ma vjerojatno će mi i babica reći kako, ali ovo mi baš nije bilo jasno -.-

  • Deleted user

    Broj poruka: 1879

    Prijavi adminu

    Aurora, ti nisi uzimala epiduralnu? Uspjela si prodisati trudove ili su ti mozda dali nesto drugo protiv boli? 
    I imam pitanje:jel bio muz s tobom i kolika podrska ti je bio? :)   i hvala ti sta nam se trudis sve objasniti, ja se nadam da ce biti to sta prije gotovo heheh

    [lilypie.com]

  • Avatar Hope

    Hope

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    Evo mene sa pedikure,osjećam se kao da lebdim nakon kaj mi je koja pedikerka izmasirala stopala (obožavam ju) 😍😍
    Tiskanje,nama na tečaju nisu nosiš od toga objašnjavali al sam čula negdje da je dobro imat zatvorene oci i ne otvarat ih usred da nebi kapilarice popucale,jer to istina?jeste vi imale cijelo vrijeme zatvorene oci?? 
    Sanjchi trbuh ti izgleda super,moj je doslovno pun strija,i inace sam im podložna al sad pogotovo 😏

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1879

    Prijavi adminu

    Hope, tak i meni pase masaza al mene muz zna po ledim onak lagano s jagodicama prstiju i meni to full pase sad zadnji mjesec, doslovno mogu tak zaspat hihi A mogu mislit kak je divno stopala i sve jaooo, sad bi najradije na neku masazu komplet od do, al da se mogu na trbuh leci

    [lilypie.com]

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Mamasita - onaj neki krevet sa rupom u sredini….samo da ležim potrbuške….a još ako me i masiraju….uh uh :D
    Hope - da, zato je nama rekla da zatvorimo oči, zbog kapilara, a i napomenula nam je da si vizualiziramo lijepe stvari tipa kako držimo bebicu u naručju itd…. mada uz bolove, trudove, neudoban položaj…ako stignem disat kako spada bit će okej, a kamoli vizualizirati 

  • Avatar Aurora1611

    Aurora1611

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Ovak: kad tiskas glavu na prsa, privuces rukama koljena prema sebi i tiskas kao kad ides kakat pa kad prođe trud izdahnes i nastavis malo disati pa ubrzo ide drugi!
    Nisam uzela epiduralnu ni nista, zato me i boljelo jako haha
    Na porodu mi je bila vjencana kuma, i puuuuno mi je znacilo to, samnom je prodisavala trudove, tjesila me, brisala lice mokrom krpom sto je velikooo olaksanje, davala mi labello, i rekla kad je glavica bila vani haha vjerujte da je velika pomoc kad imate nekoga s vama !
    Sto se tice zatvorenih ociju meni to nitko nije rekao ali mi je bilo prirodno dok tiskam zatvorit ih jer se naprezes jako! I morala sam skinuti naocale! 


    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.