Jesenske bebe 2017

Kreiraj novu temu

Sortiraj odgovore

Najnoviji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Aurora1611

Broj poruka: 221

Prijavi adminu

Evo Una i ja radimo nocnu haha jel tko rodio?? 

[lilypie.com]

Hedgehog

Broj poruka: 584

Prijavi adminu

Ja ne mogu spavati. Pa samo da pozdravim. Nekako sam se nadala da su brletić i sretna već rodile. :)
    Ali koliko kužim uskoro će. :) 

[lilypie.com]

Yel

Broj poruka: 894

Prijavi adminu

Jutro cure…opet budna…

Bbrletic, Mom, mislim da ste vi ovaj vikend sa bebachima pored sebe ❤️

(Nisam ni ja udana 😛)

[lilypie.com]

• bbrletic13

Broj poruka: 559

Prijavi adminu

Dobro jutro jos smo u komadu,isla na wc onako smeckasto kad se obrisem al dug je dan danas😆,i ja nisam udata i to nije vazno bitno da funkcionirate zajedno.Nagledala sam se skupih pireva sa labudovima od leda i fontana raznih po stolovima a sad ih je vecina rastavljena a labud i fontane se jos otplacuju ja sam rastavljena i ne razmisljam o udaji isto mi je sa papirom ili bez😆

• sretna

Broj poruka: 1714

Prijavi adminu

Ja idem u TA kad L ostavim u vrticu. Nadam se da me nece danas ostavit gore jer je mm otisao u Krapinu poslovno

None [lilypie.com]

maca1510

Broj poruka: 199

Prijavi adminu

Dobro jutro
    Cure sretno na pregledima danas 😍
    Ja sam se sinoc probudila sa takvim bolovima da sam se prepala da cu morat put bolnice a ja na Bracu a bolnica u Splitu😱😱 ali na cudna mjesta znaci leda izmedu lopatica i gornji dio ledja i stomak al ne dole nego bas gornji dio stomaka … To je trajalo nekih pola sata ne konstantno nego zaboli pa pusti pa opet tako. Sad sam ok,ne boli nista,al nekako se nadam da nisu neki trudovi ni kontrakcije kad nije bolilo u donjem djelu stomaka i ledja…

[lilypie.com]

barbs

Broj poruka: 4834

Prijavi adminu

juuutrooo
    Sretnooo na pregledima 
    Maca, jaaaooo, zvuci groznooo 
    Diego je noc spavao super kao i inace… Ali mislim da cemo mi odraditi duplu smijenu danas  Ocito smo u fazi: skok u razvoju… 

[daisypath.com]

[lilypie.com]

sanjchi255

Broj poruka: 3140

Prijavi adminu

Jutro…
    Ima nas vise koji “zivimo u grijehu”😉😂😂 ni Treca sreca nije vjencana, ni Ivanaivica…ima nas…😁
    Ja evo kavu pijem, nadam se da ce mi danas bit laganini dan..ovih dana samo neko ludilo😄
    Mom, pa ta tvoja beba se neda pa neda..hehe…a sta su ti rekli u TA? Koliko jos pa da ides na inducirani? 
    Bbrletic i Sretna…sretno vam danas! Javite nam se svakako😊
    Maca, i mene je tako trbuh neku vecer bolio😌 ali jos sam u komadu, ne brini😜
    Barbs, bar po noci nek soava kad vec po danu ne zeli…😅

[lilypie.com]

• bbrletic13

Broj poruka: 559

Prijavi adminu

Cure da li bi trebala danas bit porodiljni jer je prosli mjesec biilo 15?

barbs

Broj poruka: 4834

Prijavi adminu

Nama su rekli da ce oko 20. Prvi put primam porodiljni 
    Bas sam haaapppyyyyyy… imat cu svoje soldice

[daisypath.com]

[lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.