Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Aurora1611

    Aurora1611

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Ma nece se nista dogoditi i da ispuses, ali vidjet ces kako ce ti to doci prirodno, zamisli kad dizes nesto jako tesko ili neke situacije di ti treba puno snage, tako ti i to bude 😊
    Uhh sad se bas ni ne sjecam jer tiskas ali prije bih rekla nekih 30 s nego minutu, kod ovih zadnjih sam ja uspjevala i dva puta tiskati ako nisam dosta zraka uhvatila pa udahnes ponovno!
    Svakome bih savjetovala da ima nekoga na porodu, ako nemate koga probajte s doulom 😊


    [lilypie.com]

  • Avatar Aurora1611

    Aurora1611

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Ma cure nema na cemu! Slobodno pitajte smatram da se oko toga ne treba nicega sramiti iako si cesto mislimo kako su neka pitanja glupa vjerujte nisu sve sto vas zanima tu sam 😘😘


    [lilypie.com]

  • Avatar Nina2512

    Nina2512

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Aurora1611

    Iii da pripremite muzeve na puuuno krvi!
    Babica ce vam masirati međicu cijelo vrijeme i osjecaj nije ugodan ni malo, lagano pece


    MM mi masira medicu (ja nema sanse da dodem prstima do dolje) vec nekih mjesec dana i uzasno to pece,mogu misliti kak ce biti kad ce glavica izlaziti van🙈🙈

    [lilypie.com]

  • Dolores123

    Broj poruka: 788

    Prijavi adminu

    Evo imam ja pitanje, mozda ste vec napisale al ne stignem sve pratiti pa uletim tu i tamo.Da li se tiska kad te primi trud, tj.kad te boli pa jos k tome moras tiskati ili kad on prođe? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Aurora1611

    Aurora1611

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Dolores tiskas kad krene trud ali ce ti babica reci kad ces tiskat, sve prve trudove prodises dok se beba ne spusti skroz za porod ehh onda tiskas


    [lilypie.com]

  • Avatar Aurora1611

    Aurora1611

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Ana2711

    Aurora1611

    Iii da pripremite muzeve na puuuno krvi!
    Babica ce vam masirati međicu cijelo vrijeme i osjecaj nije ugodan ni malo, lagano pece

    MM mi masira medicu (ja nema sanse da dodem prstima do dolje) vec nekih mjesec dana i uzasno to pece,mogu misliti kak ce biti kad ce glavica izlaziti van🙈🙈


    To ti je super puno znaci ako to masiras i jos ona malo i to je to, brzi je oporavak kad ne popucas! 
    Ja nisam masirala doma nego mi je samo babica i nebih popucala da Una nije rukicom zapela, sli samo tri sava nije strasno


    [lilypie.com]

  • Avatar Aurora1611

    Aurora1611

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    HAhaah ja jos uvijek imam taj trudnicki mozak xD
    Necu ni ici nadam se xD ja sam isla jer nisam mogla poroditi posteljicu pa na ultrazvuk radi kontrole 😊😊


    [lilypie.com]

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Ana2711

    Aurora1611

    Iii da pripremite muzeve na puuuno krvi!
    Babica ce vam masirati međicu cijelo vrijeme i osjecaj nije ugodan ni malo, lagano pece

    MM mi masira medicu (ja nema sanse da dodem prstima do dolje) vec nekih mjesec dana i uzasno to pece,mogu misliti kak ce biti kad ce glavica izlaziti van🙈🙈


    Jel koristiš neko ulje za tu masažu?

  • Avatar Nina2512

    Nina2512

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Hedgehog

    Ana2711

    Aurora1611

    Iii da pripremite muzeve na puuuno krvi!
    Babica ce vam masirati međicu cijelo vrijeme i osjecaj nije ugodan ni malo, lagano pece

    MM mi masira medicu (ja nema sanse da dodem prstima do dolje) vec nekih mjesec dana i uzasno to pece,mogu misliti kak ce biti kad ce glavica izlaziti van🙈🙈

    Jel koristiš neko ulje za tu masažu?


    Domace maslinovo ulje,pitala sam dr rekao je da moze🙂

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1879

    Prijavi adminu

    Sanjchi, kazu da se mozak trudnica suzi mislim zadnji mj pred porod a tek se tri mj nakon poroda pocne vracati kako je bio :D

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.