Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mc_mouse

    mc_mouse

    Broj poruka: 1180

    Prijavi adminu

    Mamuka izbacit ce vagu iz kuće 😂😂😂
    Pa evo posljednja 2-3 tjedna dobivam oko 1800. Meni to Nekak puno. Ne primjetim da otičem. Jedem mandarine, a od ostale hrane čak i manje nego prije trudnoće. Bas čudno. A beba dobila 400g u tri tjedna. Ne znam :/

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mc_mouse

    mc_mouse

    Broj poruka: 1180

    Prijavi adminu

    Nema Sanjchi 😁

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Giovi

    Giovi

    Broj poruka: 259

    Prijavi adminu

    Jutro cure…evo mene opet malo…
    Belle cestitam tebi i Luki! Sad uzivajte i puno se maziteeeeee…
    Sto se tice kila,ja sam zadnji put u 2 tjedna izgubila 0.5kg a prije toga u 3 tjedna sam dobila 0.8kg…a tek sad sam pocela jesti. Doktor je bio jako sretan jer me kao stavio na dijetu pa misli da je to zato i ako sam mu ja rekla da tek sad jedem i da se njegove dijete ni ne sjetim…
    Danas u 16h mi je opet pregled pa cemo vidjeti sta ce biti. Od proslog utorka i pregleda osjetim tupu bol u zdjelici tako da pretpostavljam da se to priprema sve pa me zanima stanje.Mene sinoc oko 3h probudila takva zgaravica da sam sjedila na wc-u i cekala da povratim ali na kraju nisam pa sam otisla popiti malo sode i nazad u krevet…

    [lilypie.com]

  • Mrvica

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    Giovi

    Jutro cure…evo mene opet malo…
    Belle cestitam tebi i Luki! Sad uzivajte i puno se maziteeeeee…
    Sto se tice kila,ja sam zadnji put u 2 tjedna izgubila 0.5kg a prije toga u 3 tjedna sam dobila 0.8kg…a tek sad sam pocela jesti. Doktor je bio jako sretan jer me kao stavio na dijetu pa misli da je to zato i ako sam mu ja rekla da tek sad jedem i da se njegove dijete ni ne sjetim…
    Danas u 16h mi je opet pregled pa cemo vidjeti sta ce biti. Od proslog utorka i pregleda osjetim tupu bol u zdjelici tako da pretpostavljam da se to priprema sve pa me zanima stanje.Mene sinoc oko 3h probudila takva zgaravica da sam sjedila na wc-u i cekala da povratim ali na kraju nisam pa sam otisla popiti malo sode i nazad u krevet…


    Hej, Giovi.. i mene muci zgaravica. Jel pomaze soda? Kako ju uzimas? 

  • Mamuka

    Broj poruka: 1079

    Prijavi adminu

    Maca pitala sam doktora i kaže tek pred termin na ctg. Mene u cetv naručio kad sam 39+0.
    Ja kažem pa u ZG zadnjih misec dana ideš na ctg. Kaže ma nema potrebe jer dok je sve u redu tj ima plodne vode, bebu osjećaš normalno, posteljica je dobra i pupcana vrpca isto a na uzv kad sluša otkucaje valovi su uredni. I eto ti. Budi ti pametan. 🙈
    Mc_mouse razumin te skroz. I mene to nervira al na to ne možeš bas utjecat. Jedino ic na neku dijetu al to mi je totalno ludo. A bebe imaju neki svoj ritam dobivanja na kilaži i bez obzira šta ti jedeš ona “radi po svom”.
    Poludim na te kile pa pazim šta i koliko jedem pa skužio da to isto raste pa mi pukne film i iden slatkiše pa oni rastu još i vise… i tako ukrug. 😂
    Sanjchi je možda ma pregledima jer je sinoć rekla da danas mora krv i piškit i vjerojatno opet ctg. A možda je i u radjaoni 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar Giovi

    Giovi

    Broj poruka: 259

    Prijavi adminu

    Yel,nas je tata jos od pocetka osnovne ucio za samostalnost i zaraadjivanje svojih novaca. Ronili smo skoljle i prodavali. Moj brat si je u 7 razredu osnovne kupio sam skuter,u 2 srednje auto. Ja od 17.te godine radim i financiram se sama. Sama sam si faks platila,prva dva auta i sve troskove koje auti nose i zivot. Starci su si kupili stan i odselili se da bi pustili brata i mene solo jer smo vec bili  formirani veliki-mali ljudi i vise nismo mogli biti svi zajedno,bilo je vrijeme. Jedino su sestru koja je 10god mladja naravno uzeli sa sobom tako da je meni normalno da se familije odvajaju i da djeca krecu u samostalan zivot. Evo moja sestra sad ima 20god i otisla je van raditi sa deckom i uciti sto je zivot. Vec je pola godine vani i tek sad je pitala brata i starce da joj posude nesto novaca jer moraju platiti polog za stan unaprijed godinu dana pa je normalno da nemaju njih dvoje toliko.
    Malo sam se raspisala,ugl. Meni je normalno da dijete sa 18,19 krene pomalo u samostalan zivot. Ne mora se nuzno odseliti ali poceti raditi i samo raspolagati sa svojim novcem da.

    [lilypie.com]

  • Avatar Giovi

    Giovi

    Broj poruka: 259

    Prijavi adminu

    Mrvica meni pomaze…uzmem je ovisno o jacini zgaravice. Uglavno pola one najmanje zlicice otopim u 1dcl vode i popijem,osim sinoc kad sam uzela cijelu tu zlicicu. Prvo pokusam svaki put pricekati da prodje i tek bas ked ne mogu vise popijem. Nakon sto popijem i krenem podrigivati shvatim svaki put da sam dobro napravila jer tko zna koliko bi me patila.

    [lilypie.com]

  • Avatar Giovi

    Giovi

    Broj poruka: 259

    Prijavi adminu

    Yel tocno…moj d do 30te nije imao skoro nista radnog staza,tako mu zivot “odredio” ali se snalazio,zivio kod babe i dide i njemu nije trebalo puno. Sad zadnje 2god cca radi i sad tek  nakon sto je poplacao ovrhe i sl uci kako raspolagati s novcem. Ja sam mu vise puta rekla,zamisli da si poceo raditi sa 20god. A da si zivio tako bez novaca kako jesi koliko bi sad imao?! 

    [lilypie.com]

  • Avatar Giovi

    Giovi

    Broj poruka: 259

    Prijavi adminu

    Sanjchi mislim da se vas prvi sastanak opasno blizi…

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Juuutrooo!
    Sretno svima na pregledima! 
    Belle, oooo, daaaaa, trudovi potaknuti dripom boli za pop*!!!  Ali bilo pa prošlo!  
    Epiduralna - ja svima govorim da je mene to spasilo… U Puli ju isto ponude, ali ne prihvaćaju sve… Jer kažu da pravi porod treba OSJETITI ahahahah NE, HVALA!!! AKo imam mogućnost ublažiti si bol, ponovila bih ti još 50x Svakako, kako je Belle opisala, osjećaj pritisak, ali ne boli onako opako! 
    Kilaža pred kraj T - i meni su se kile više ljepile pred kraj T… Sveukupno sam dobila oko 14-15kg i ostalo mi je još oko 6kg za skinuti… A što ću kad me traži za jesti non stop! 
    Ja sam živjela do svoje 23. ili 24. godine sa svojima… Upisala sam faks s 21g i zaposlila se (preko studentskog) i tako studirala i radila… Nije me doma bilo po 12-13h… Predavanja sam uvijek imala ujutro do 1-2-3 posli podne… Ovisi… Ali prije 1 ne bi nikada završila… Bila sam iscrpljena. Došla bih doma u 22h, ako ne i kasnije (od 7 h ujutro van kuće!) i kako bi sjela na kauč tako bih zaspala… I mogu reći da sam prezadovoljna sama sa sobom unatoč svemu  Ja sam pomagala svojima kod kuće… Sebi plačala račun mobitela (naravno i kad sam zarađivala preko radne sam pomagala koliko god sam mogla!), kupivala što je trebalo itd… Financijski moji roditelji nisu stajali najbolje… sestri i meni su svašta prijuštili, a sebi ništa… Pa mi nije padalo na pamet biti sebična i trošiti sve na sebe! Oni meni i dalje pomažu iako sam im milijun puta rekla da nema potrebe, ali ako je familija normalna - to je normalno! 

    Yel, neću komentirati više ništa što se tiče familije tvoga dečka… Sve već znaš. Sve su ti već cure rekle, a i dalje smatram da bi se trebala zapitati kako ćeš živjeti za 10g i da li želiš tako živjeti jer očito se tvoj dragi od majke ne želi maknuti… Niti moj ne želi, da se razumijemo, ali mi smo odvojeni… Ne živimo s njima… Ja i ovako spalim na živce, a kamoli da živimo s njima… Dala bih mu ultimatum. Rekla sam čak svojima da bih rađe otišla u podstanare i da se snalazimo sami kako znamo i možemo nego živjela opet s njegovom obitelji. MOJA KUĆICA MOJA SLOBODICA!

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.