Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Sanjchi, VRIJEME JE DA LUCIJA IZAĐEEEEEE!!!!!!!!!!!  Kako je Senoritakova pričala da je čula iz boxa? DOĐI MAAAAMICIIIIII!!! 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Giovi

    Giovi

    Broj poruka: 259

    Prijavi adminu

    Barbs slazem se sa ovim dijelom za Yel.  Mi sad zivimo sa njegovim tatom i ja sam mali milijon puta rekla da jedva cekam da se maknemo jer razlicite generacije jednostavno ne mogu zivjeti skupa pa makar bili to i vlastiti roditelji. On je vec bio poceo gledati gdje cemo u podstanare ali sam ja to stopirala i rekla da sam izdrzala do sad i da cu izdrzati jos malo jer je meni osobno placanje podstanarstva bacanje novaca i ovo ljeto sam nasla kucicu i sad sredjujem papire za kredit tako da ako Bog da to ce proci i onda cemo to sto bi dali u podstanarima davati za nesto nase. I ako da nije bilo druge solucije isli bi i u podstanare jer nema tih novaca koji moje i njegove zivce moze platiti. A mogu ti reci da kada moj svekar ode negdje na tjedan dva,moj d je totalno drugacija i mirnija osoba…milina…

    [lilypie.com]

  • Avatar Giovi

    Giovi

    Broj poruka: 259

    Prijavi adminu

    Ej Sanjchy,kazu da seks pomaze,jesi probala odvuci dragog u wc? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Giovi

    Giovi

    Broj poruka: 259

    Prijavi adminu

    sanjchi255

    Giovi

    Ej Sanjchy,kazu da seks pomaze,jesi probala odvuci dragog u wc?

    😂😂😂😂😂
    Nije dragi vise za to…kaze strah ga je…😔


    Kao mog… mog je vec mjesec dana strah ali vec kujem plan da ga zaskocim kad dodje vrijeme…

    [lilypie.com]

  • Avatar Giovi

    Giovi

    Broj poruka: 259

    Prijavi adminu

    Nije mi uccitalo sve…Kad ti dodje u posjeti ti ga zovi u wc da ti pomogne nemam pojma,nesto i zaskoci ga…neka se jadan proba obraniti ako moze…

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Giovi, i mi cekamo papire za nadogradnji da napravimo veci stan… Samo uvijek neki problemi sa zakonom… svasta mjenjaju.. ali zato cu se strpiti.. pogotovo dok je Diego mali..

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Giovi, za sada nam je tih 30 kvadrata dovoljno… s time da imamo samo jedni spavacu pa za 2-3g to nam nece biti dovoljno… I nadam se da do onda cemo vec imati nas stan… inace, njemu su djed i baka obecali stab

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Giovi

    Giovi

    Broj poruka: 259

    Prijavi adminu

    Barbs,to je standard kod nas,ali cekanje se na kraju isplati…imas svoje,vece,mir i bas te briga…pa i mrvice nase cekamo 9mj. Da bi onda uzivali sa njima cijeli zivot…tako i za stan,kucu…ma za sve…covjek se strpi i onda na kraju uziva…

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Aaaaaaaaa, morala sam na komp jer šteka forum s moba..
    Ugl, oni su mu taj stan obećali… ali zar moramo čekati (ružno za reći!) da netko umre da imamo svoje? Ne… Srećom, imamo gdje biti dok ne sredimo sve papire i krenemo s nadogradnjom, ali da sam primorena živjeti s njima… Pa ne znam baš… Zato sam i rekla da bih rađe otišla u podstanare nego s njegovima živjeti… Da se razumije, niti s mojima ne bih voljela, a moj tata je uvijek govorio da ni on nije za to koliko god da voliš nekoga, ali ljepše je kad svatko ima svoju slobodnu… Eto, mi živimo u obiteljskoj kući i iako smo odvojeni ne prođe ni pišljiv dan da nam netko iz njegove obitelji ne dođe puniti jaja 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Giovi

    Giovi

    Broj poruka: 259

    Prijavi adminu

    Sanjchy pa to je jos bolje,manja je guzva u wc-ima…
    Svaki put kad komentiram ode mi na novu stranicu pa ne vidim odmah sta ste u medjuvremenu iskomentirale…
    Barbs, i 30kvadrata kad je samo vase je super za pocetak,lako vi pomalo rijesite papire i nadogradite… nama cijeli stan ima 50kvadrata,od toga je jedna soba nasa gdje cemo biti nas troje a ovo ostalo je zajednicko gdje nemas svoj mir ni nista,ali zato znam da nije trajno pa me uopce ne zamara. Ali moram priznati da u pocetku je i to jako…

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.