Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar zelimobebu2701

    zelimobebu2701

    Broj poruka: 379

    Prijavi adminu

    Ana2711

    Cure postala sam mamaaaa💕💕💕💕💕💕💕
    Danas tocno u 00:00 stigla nam je Mila😍😍😍
    Preedivna mala zdrava ljepotica,ljubav samo takva na prvi pogled😍😍😍
    Bilo je brzo,ali bolnooo..uf..
    Mi smo dobro,javim kad stignem sve detalje😊😊

    Čestitam ti!!! Sad uživaj sa svojom curkom! 😘😘

  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    Ana Čestitaaaam😘😘😘
    Yel…da, ja isto idem na Merkur, sad cu u pon oko 7 se vec nacrtat gore i popit kavu u miru u cekaoni…taman ce mi bit okrugli 37. tj. 
    Napravit ce mi ctg sigurno i popiskit cu trakicu, moram napomenuti za streptokok i tak…
    Sanjchiiiiii….aaaaaaaaa! DRŽ SE! Držim fige da brzo krene i još brže završi! SRETNOOOO❤️

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar luce <3

    luce <3

    Broj poruka: 1012

    Prijavi adminu

    Ana cestitam vam i zelim vam puno zdravlja i srece!!!!
    Sanjchi sretno i da brzo ibsto bezbolnije prodje da se mazis sa svojom lucijom

    [lilypie.com]

  • Mrvica

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    Ana cestitam!! Sve naj tebi i bebi i brz iporavak zelim! 😚

  • Mamuka

    Broj poruka: 1079

    Prijavi adminu

    Eto Sanjchi počelo je. Znaci sutra ste sigurno zajedno. 😊
    Jesu ti šta rekli kakav je plan?
    Jesi se počela otvarati sama pa su te na gel stavili? Ili doktor samo hoće da te rješi?
    Koliko sam skužila daju najprije 4x gel a on ide svako 6 sati pa ako to ništa ne napravi ide drip…. 
    SRITNO!!! 😉

    [lilypie.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    sanjchi255

    Nisam se nista otvorila, JEDVA 1 PRST…prije gela..pa je doktor dao da nest pokrene. I mene je skoro pa odma pocelo boljet, ne jako al ono, ko menstrualni bolovi..i CTG stalno ocitavao lagane te trudice…
    Cek, 4× gel? Ajme…pa to onda moze trajaaaat…al vidjet cemo. Ja sam eto odma osjetila bolove a cura sta je isto samnom unutra bila nista…
    Nadam se da ce do ponoci to bit gotovo😅


    Ja sam rodila nakon 4 gela…ali cerviks je bio 4 cm… pa sam nakon prva dva što se daju za širenje bila tek za prst uloživa i onda dobila taj koji mislim da si ti dobila…oni se daju svaka 6h… Nakon prvog su bili blagi trudovi …neki je bio jači ali vecinom blagi… a nakon 6h sam bila kao pol cm više otvorena ….pa sam dobila drugi gel …..nakon drugog sam jako brzo umirala od bolova i rodila unutar 4h. Ne trebaju ti 4 gela. Većinom je i jedan dosta. Rodila sam 42+0 :) 5 dana indukcija skoro…Sretno! 

  • Mamuka

    Broj poruka: 1079

    Prijavi adminu

    Ja sam malo bila čitala o tom pa većina žena je pisala kako im taj gel jako malo pomaga tj nisu se bas s njim otvarale. I sve su primale taj 4x svakih 6 sati..
    Al naravno svaki organizam je za sebe pa ne možeš nikad znat točno kako će ići.

    [lilypie.com]

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    sanjchi255

    A vidjet cemo..i ja citam bas pa ima svega..svaki organizam je drugaciji..ak se ne budem otvarala, ic cu na CR. Ja sam se pomirila sa svim opcijama😁


    Wahahaaaaaaaa sanjchi super krenulo je a neka vise jojjj Luce stize super,je li djeluje gel?

    URL = https: //lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Sanjchi, sreeeetno!! Nestrpljivo ocekujemo Luciju 😊
     Ana, cestitike!brz oporavak ti zelim! 😘

    [lilypie.com]

  • Mamuka

    Broj poruka: 1079

    Prijavi adminu

    Al ako već nakon tako kratko vrimena nešto osjećaš pa valjda djeluje. Ove su pisale da su to primale 2 dana a ništa nisu bas posebno osjećale.
    Mislim da ako kod tebe sad ima već pomaka da možda to i krene poslijepodne stvarno. 😉
    Jel te jako boli?

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.