Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Barbs, dobro ti kaze treca sreca. Vazi se doma sama,ujutro, nataste i bez robe. To ti je jedini pravi prikaz kilaze. Fickas ti ovo kad prode pol dana, svasta pojedes/popijes pa jos imas hrpu robe na sebi…

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu
    Barbs, nesto su oni sje*ali na kontroli…sigurno…pa to onda znaci da si na tjedan dvije kg dobivala…previse.
    Treca sreca, ja sam odavno ave odabrala za preuredenje, samo sam cekala zeleno svijetlo od dragog 😂😂 
    Evo da vam pokazem moje carstvo, tj. carstvo mojih malih zvijeri

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    p.s. barbs za kuhinju…poslikat cu kaf se slozi kod mene, bit ce jos divnija

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • Dolores123

    Broj poruka: 788

    Prijavi adminu

    Cure koje ste išle  u 12 tjednu na kombinirani probir, da li su vam oni radili uzv i vađenje krvi ili su priznali nalaz uzv kojeg napravi tvoj dr i samo vade krv? Konkretno tu mislim da Petrovu.

    [lilypie.com]

  • Avatar Suncokretica

    Suncokretica

    Broj poruka: 896

    Prijavi adminu

    Dolores123

    Cure koje ste išle u 12 tjednu na kombinirani probir, da li su vam oni radili uzv i vađenje krvi ili su priznali nalaz uzv kojeg napravi tvoj dr i samo vade krv? Konkretno tu mislim da Petrovu.


    Meni je dr. Veček sam radio UZV bez obzira na nalaze jer mjeri nuhalni nabor kojeg ne mjere na redovitom pregledu, bar meni nisu. Zato me poslala njemu. Isti dan mi izvadili krv i za cca tjedan dana stigao nalaz…

    [lilypie.com]

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    barbs

    Ma znam ali svejedno si me izguštirala! hahaha
    AJMEEEEE, DIVNA KUHINJAAAA!!!
    Da, da… ja sam ona na prehrani… Al' iskreno ja ne znam otkud njima 8 kg više… Jutros se vagala i imala 4 kg manje od onoga što su rekli i sada kao fol da sam već u 3 dana toliko kg izgubila?! ZNAĆI, NEMOGUĆEEEEE!!!


    Ja sam se danas ujutro vagala doma, imala sam 62kg, poslje sam isla na pregled, izvagala me 64,7kg, a samo sam lagano doruckovala između..neznam kojoj da vjerujem 😏 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Dolores123

    Broj poruka: 788

    Prijavi adminu

    Da kužim, ali meni je mja dr rekla da će mi napraviti nalaz uzv, vjerojatno če sve mjeriti i da s njim idem u petrovu.Pitam, jer su mi neke cure rekle da kao oni to ne priznaju.Pa sad ja neznam, ne vjerujem da bi me moja dr slala tamo s nalazom koji ne priznaju.

    [lilypie.com]

  • Avatar luce <3

    luce <3

    Broj poruka: 1012

    Prijavi adminu

    Dolores123

    Cure koje ste išle u 12 tjednu na kombinirani probir, da li su vam oni radili uzv i vađenje krvi ili su priznali nalaz uzv kojeg napravi tvoj dr i samo vade krv? Konkretno tu mislim da Petrovu.


    Ja vodim trudnocu kod privatnika i on mi je tada napravio sve

    [lilypie.com]

  • Avatar luce <3

    luce <3

    Broj poruka: 1012

    Prijavi adminu

    A sto se kila i vaganja tice mislim da je u biti za pracenje najbolje se vagat samo na jednoj vagi i u isto doba dana, po menk mozda najbolje iz jutra prije dorucka…znam kad sam se vagala na 3 vage svaka drugacije pokazala, tako da ja se lipo doma vazem i onda tako pratim

    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Dena1009

    barbs

    Ma znam ali svejedno si me izguštirala! hahaha
    AJMEEEEE, DIVNA KUHINJAAAA!!!
    Da, da… ja sam ona na prehrani… Al' iskreno ja ne znam otkud njima 8 kg više… Jutros se vagala i imala 4 kg manje od onoga što su rekli i sada kao fol da sam već u 3 dana toliko kg izgubila?! ZNAĆI, NEMOGUĆEEEEE!!!

    Ja sam se danas ujutro vagala doma, imala sam 62kg, poslje sam isla na pregled, izvagala me 64,7kg, a samo sam lagano doruckovala između..neznam kojoj da vjerujem 😏


    Pa svojoj vagi vjeruj. Normalno da ces nakon jela imat vise kg. To ti nisu prave kile.

    Kao sto sam rekla, ujutro, na taste, bez robe, to ti je prava kilaza

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.