Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    Nas vocnjak ti ima 5 redova vocki a u svakom redu ima 10 krusaka (mislim) pa su dolje jabuke, iza jabuka orasi i na kraju 11 ljesnjaka. Ima nekih 100 m duzine sa 20 sirine, i dvoriste je toliko. Sve skupa imamo preko 2000 kvadrata okucnice. To se sjecam kad smo radili energetski pa su mjerili. Hvala Bogu mjesta ima, imat ce djecica gdje trcat 😄 kucu smo mogli uzet bilo gdje, al buduci se moj dragi bavi time cime se bavi, trebala mu je velika garaza, a to smi ovdje dobili, stane mu bez problema 6-8 traktora ili 10-ak auta u tu halu. Da je isao to gradit potrosio bi 100 puta vise novaca. To sve skupa i kucu, naravno, platili smo 75 tisuca eura. Naravno, kreditom. A do grada sam ono “pljunem” 

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    A sto se tice toga da jr bolje kad imas okucnicu dok su djeca mala, istina…ja neznam sta bi da smo zivjeli u Zagrebu. Znali smo s ocuhom(i mamom) otic na par dana u Zg kod njegove kceri u stan…ja sam ludila…nemas se ti gdje igrat…park nije bas bio blizu…ma kuca i dvoriste su zakon! 

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    2000 kvadrata! Čovječe koji prostor.
    Mi živimo u 75m2 i to je to, ispred zgrade ima neka zelena površina ali nije to isto kao da imaš vlastiti vrt, ne može se usporedit. A živili smo i u manjem (kad smo prvog malca dobili u 34m2), preživiš kad moraš…
    Ali baš mi ide na živce to što nemamo prostora. Pogotovo kad imaš klince….jer za dvoje odraslih šta će ti kvadrati pusti, a za djecu (ne bebe, nego ono preko 2-3godine kad im već treba “njihov” prostor) prostora nikad na odmet!

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    nego da se vratimo mi na naše bapske tj trudničke teme:)
    Kupila sam jutros u LIDLa one bodije kakvi će od četvrtka biti na akciji (ostalo od zadnjeg puta im par komada pa su ih snizili s 35 na 25 pa rekoh idem probat da vidim hoću još koji uzet u četvrtak, da ih istestiram kakvi su u pranju i to)
    Mada sam bila odlučila da neću prvih 3mj ništa osim bodibenkica, jer ono preko glave navlačenje je strašno nezgrapno dok je beba mala (još ako nedajbože ima hipotoniju kak je moj prvorođenac imao ,to je noćna mora)
    I brate stvarno su dugi (nisu široki ali u dužinu ih ima!) - usporedo s h&m 68 sam stavila ove 50/56 i li-la su , tu negdje..
    Znači eto….zasad šta sam uspila skužit:
    najmanji kalup imaju Zara
    pa iza nje NKD Liegelind (oni variraju, nisu iste duljine čak ni sve 56ice u dućanu im! glupo skroz)
    pa Orchestra (neki njihovi 68 su mi kao 62)
    pa H&M
    pa C&A
    i najdulji po kalupima su mi eto Lupilu LIDLovi ispali, kao i “Venere” (ima u Kauflanda i po nekim baby dućanima koji prodaju opremu i robicu)

    ako netko ima još neka saznaja na tu temu, nek nadopiše!

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    Joooj robica…jedva cekam da pocnem kupovat..neznam od kud bi krenula prije!! Kad je sve tako slatko, minijaturno…..😍😍

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    treca_sreca

    nego da se vratimo mi na naše bapske tj trudničke teme:)
    Kupila sam jutros u LIDLa one bodije kakvi će od četvrtka biti na akciji (ostalo od zadnjeg puta im par komada pa su ih snizili s 35 na 25 pa rekoh idem probat da vidim hoću još koji uzet u četvrtak, da ih istestiram kakvi su u pranju i to)
    Mada sam bila odlučila da neću prvih 3mj ništa osim bodibenkica, jer ono preko glave navlačenje je strašno nezgrapno dok je beba mala (još ako nedajbože ima hipotoniju kak je moj prvorođenac imao ,to je noćna mora)
    I brate stvarno su dugi (nisu široki ali u dužinu ih ima!) - usporedo s h&m 68 sam stavila ove 50/56 i li-la su , tu negdje..
    Znači eto….zasad šta sam uspila skužit:
    najmanji kalup imaju Zara
    pa iza nje NKD Liegelind (oni variraju, nisu iste duljine čak ni sve 56ice u dućanu im! glupo skroz)
    pa Orchestra (neki njihovi 68 su mi kao 62)
    pa H&M
    pa C&A
    i najdulji po kalupima su mi eto Lupilu LIDLovi ispali, kao i “Venere” (ima u Kauflanda i po nekim baby dućanima koji prodaju opremu i robicu)

    ako netko ima još neka saznaja na tu temu, nek nadopiše!


    Znaci iz lidla definitivno uzet najmanji broj za pocetak?? 


  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Jutro! Mali me probudio vec prije pola 7.

    Mislili smo do zoo danas, ali je vrijeme nikakvo pa cemo vkerojatno do soping centra prosvrljat malo po ducanima

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    Jutro buhtlice…ja se nisam uopce naspavala nocas…psi su lajali cijelu noc, stalno sam se okretala, prevrtala, bilo mi vruce, bas koma…nadam se da ste vi bolje spavale…
    Tea kad si isla kod Matoca jesi nosila svoj usb za slikice i snimke? 

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Jutroooo 
    Treca sreca sam ti reklaa da su velikii 😄😄😄 ma kazem nama su Lidlovi bili full veliki 😀😀
    Sanjchi vrt ti je super ♡ Nisam nosila on ti na svoj CD to sve stavi + na papir sa nalazima ti isprinta slike crno bijele i u boji :))
    Mi danas imamo krizmu pa sam odsutna ♡ Ljubim vas uzivajte u danu ♡

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Giovi

    Giovi

    Broj poruka: 259

    Prijavi adminu

    Jutro cure…evo uspjela sam procitati sve zaostatke od zadnjihh par dana…
    Ja bila u bolnici po drugo misljenje za miom,nista novo mi nije rekao,pratiti ce se i dalje dok se vidi (kad maternica naraste vjerojatno ce ga sakriti),ako bude kakvog krvarenja ili bolova neka se javim odmah i kada dodje vrijeme za porod vidjeti cemo u kojem smjeru i koliko je narastao pa ce se prema tome odluciti hoce li biti cr ili prirodno.
    Mene zvao jucer ginekolog da su mi stigli nalazi briseva i da je izolirana neka bakterija pa mi dao vaginalete medazol. Jel netko imao s tim iskustva?
    Mi jucer bili u Trstu i dragi i ja se obukli za 200e. Sve neke haljine sam kupila i bas sam sretna. Kasnije vam stavim slike….

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.