Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Belle84

    Zasto ova djecica ispadaju ovak velika? Kak da to popravim?


    Kad copy pestaš moraš brisati svaku bebicu i isponova ju staviti… Meni je samo jednom uspjelo da iz prve to sredim, a onda bi svako toliko zalutala jedna velika beba 
    Violeta, vjerujem da ti je bilo neugodno, ali ipak, s obzirom da sam se nedavno udavala onda znam kakva je tlaka kad ti netko javi zadnji čas…  Nama se bilo desilo da nas ovaj jedan par nije obavijestio i da djeca dolaze (mi smo mislili da će ih pustiti na čuvanje). Srećom, javili su nam na vrijeme tako da smo uspjeli sve organizirati, al' ti mogu reći da je baš muka kad nekoga moraš vući za rukav i vidjeti ako će doći ili ne, a jasno i glasno piše do kada se treba javiti… 
    Al' neka ste se vi zabavili i nek' si se ti najela. 
    Giovi, super dudica! 
    Mi se sada spremamo za na selo kod mojih za feštu… al' eto, opet nam kiša pada 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Dorja91

    Curke da vam se pohvalim. Jucer sam dobila brdo robice . Skoro pa do godine dana. Sad mi je zao sto ne cu trebati kupovati. Suprug me tjesi da sad mogu uzesti kolica koja Zelim, jer biti Ce novaca. Mada sam dobila predivna kolica s kosarom. Nisu nova al su super ocuvana. Jos me zeza da se prebacim na robicu od godine dana. Sto mislite o Maclaren kolicima xt?


    Super  Kupi si nešto za svoje gušte… I ja ću puno toga dobiti, pa nije da bebicu neću kupiti i sama 
    Nisam čula za Maclaren  kolica, ali sam jučer vidjela kako se mama šeta sa Muranovom i predivnaaaaa su 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Dorja91

    Dorja91

    Broj poruka: 172

    Prijavi adminu

    Ulozila bih novce u dobra kisobran kolica. Ova mogu cak djeca od rodenje. Imate li preporuke za ostala dobra kisobran kolica. I danas uzivam slagajuci robicu po brojevima.

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Dorja91

    Ulozila bih novce u dobra kisobran kolica. Ova mogu cak djeca od rodenje. Imate li preporuke za ostala dobra kisobran kolica. I danas uzivam slagajuci robicu po brojevima.


    Blagooooo ti se… Ja jedva čekam da krenem dobivati robicu… i kupovati robicu, al' eto, oko mene svi praznovjerni! 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Dorja91

    Dorja91

    Broj poruka: 172

    Prijavi adminu

    barbs

    Dorja91

    Ulozila bih novce u dobra kisobran kolica. Ova mogu cak djeca od rodenje. Imate li preporuke za ostala dobra kisobran kolica. I danas uzivam slagajuci robicu po brojevima.

    Blagooooo ti se… Ja jedva čekam da krenem dobivati robicu… i kupovati robicu, al' eto, oko mene svi praznovjerni!


    Hahaha osoba koja mi je sve darovala sva sreća nije praznovjerna. Iskreno nisam ni ja. 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu
    Meni se svidaju ova kolica…samo sto su skupa

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu

    Barbs bas zbog toga sto sam znala da ce biti frka zbog naknadnog javljanja, ja nisam htjela ici, ali moj je bas zelio. Pa sam pretrpila neugodnosti iako skupo ce ga ovo kostati hehe… Kod nas je nezgodno kad je on svirac, pa nista ne znamo do zadnjeg, a mladenci i roditelji su bili puniii razumijevanja, a na kraju ipak nije bilo tako. Bolje da su rekli ne moze i gotovo. Sami smo si krivi. Al eto, makar znam da drugi put necu pristat na tako nesta..ni pod razno!
    Sanjchi imamo slican ukus, i meni se ta kolica svidaju i gledala sam u bosni da su jeftinija. Ali pogledat cemo jos po HR ako ne nademo nesto sto nam je kvalitetno, lijepo i cijena ok ici cemo u Bosnu. Jos mjesec i pol pa cemo kupovat sve za bebaca. Jer moram kuci sredivati, kompletnu dnevnu smo mjenjali, al namjestaj tek u 7mj dolazi.A nemam bas mjesta u kuci, pa moramo sve po redu ici. Da nam sve stane. 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    Kod nas su oko 4-5 tisuca takva kolica…to je najbolje odma 3u1 kupit, imas sve…ko kupuje prvi put…mame koje vec imaju klince sigurno imaju opreme 😄 Ma da, u bosni? Koji dio?

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    A o renovaciji necu ni pricat…muka mi je koliki su to troskovi…

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu

    I htjela sam vas pitati, dali je kod vas obicaj stabljati crveni konac, crveni narukvicu bebi na ruku kad se rodi? Da ju ne bi urekli, bacili vracke, kao svako bebu vidi pa da ne djeluje na bebu lose. Ja inace ne volim take stvari i radije bih kupila narukvicu kao krunicu i stavila bebi da ga Bog cuva. Sinoc sam bas pricala o tome s muzevom sestrom, kad sam joj rekla da ja nisam za to, pocela mi je punit glavu glupostima i gledala je u mene kao da nisam normalna. A ona je tip osobe da u sve i svasta vjeruje i da dosta slusa druge, nema svoja vjerovanja, svoje misljenje i stajalista. 6 god je u braku, 2 djece, 6god i 5 godina cure, zivi sa svekrvom i svekrva joj sve radi, kuha, cuva, odgaja djecu,… bla bla…da ne nabrajam. Ona i ja smo bas razlicite osobe, meni nema ljepse nego kad ja skuham i napravim kolac svom covjeku i sebi, a ona mene pita za sta se koristi pecnica 😂 Ne zna ni jaja ispeci. Pa reko da vas bas pitam dal je kod vas takav obicaj za bebu ili dali nesta ima u vezi tih stvari?

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.