Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Evo i nas :(
    Trudna sam 8+1 :) 27.9. je termin…. Za sada je sve u redu. Slijedeći termin 8.3. :) 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    barbs

    Evo i nas :(
    Trudna sam 8+1 :) 27.9. je termin…. Za sada je sve u redu. Slijedeći termin 8.3. :)


    Krivi smajlić gore…. Trebao je biti ovaj :)

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar pandora122

    pandora122

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    barbs

    Evo i nas :(
    Trudna sam 8+1 :) 27.9. je termin…. Za sada je sve u redu. Slijedeći termin 8.3. :)


    Joooj imamo isti termin :))
    Ja sam u 8tt ,a od simptoma nemam nista, toliko da ponekad zaboravim da sam trudna i jos ne vjerujem. 
    Bas se veselim druzenju s vama! 

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    pandora122

    barbs

    Evo i nas :(
    Trudna sam 8+1 :) 27.9. je termin…. Za sada je sve u redu. Slijedeći termin 8.3. :)

    Joooj imamo isti termin :))
    Ja sam u 8tt ,a od simptoma nemam nista, toliko da ponekad zaboravim da sam trudna i jos ne vjerujem.
    Bas se veselim druzenju s vama!


    Hej :)
    Ni ja nemam pretjerano velike simptome… Osim što sam stalno gladna i što me traži da jedem nezdravu hranu kao npr pizzu i slično. :D Haha Ali za ostalo je sve u redu i ne osjećam velike promjene… Osim što me grudi stvarno jako bole, ali to kao pred menstruaciju. :)
    I ja se veselim našem druženju :) 
    Kad vam je slijedeći pregled? :) 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    UzbudjenaBella

    sunflower4399



    Ja sam isto tek saznala - i isto tako sam skroz uzbudjena i jos uvijek ne vjerujem! Po mom računanju sam 4 tjedna trudna, što je još jako malo ali eto… služajno sam imala neke testove doma koji se se pokazali pozitivnima :) Pregled imam isto za cca dva tjedna. Mene sada zanima da li da nastavim sa vježbanjem ili da malo pauziram dok ne vidim što će biti sa svime time? Vježban tri puta tjedno - one cardio vježbe, malo girije, čučnjeve, sklekove… ništa posebno, no opet dosta umra. Šta mislite?


    Hej :)
    Vidim da si i ti odrađivala intenzivnije treninge. I ja isto poput tebe dok nisam doznala za moguću trudnoću (napravila sam test i morala čekati oko 2 tjedna za pregled), pa više nisam išla… U međuvremenu me uhvatila i viroza, pa je to bio još jedan razlog. Pitala sam ginekologicu i rekla je da se može trenirati, ali da treba smanjiti intenzitet, pa sam krenula na rekreaciju (jučer prvi put) i za sada je sve ok… Neke vježbe ne mogu raditi jer sam primijetila da mi ne pašu (hvataju me grčevi, kao da me netko bocka!), ali prilagodiš sebi. :) 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Luna Princes

    Pozdrav cure..
    Da Vam se pridružim..Jučer sam saznala da sam trudna.Još uvjek sam euforična iz razloga što pokušavamo već 2god..
    Prošle godine u 9mj.mužu je ustanovljena Oligoasthenozoospermia…Počeo je piti tablete 15.1. i evo u kratkom roku ja sam trudna…Premda su nam neki dr.rekli da je najbolje ići odma na podpomognutu jer ove tablete su gubljenje novaca i vremena.
    Tek 20 idem svojoj dr.da mi potvrdi trudnoću…Po računici sad bi trebala biti trudna 7/3 ..
    Jako sam nestrpljiva


    Čestitam :) :) :)
    Javi novosti :) 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Aleksandra2

    Evo da se i ja pridruzim.
    Trudna sam punih 6 tjedana. Pregled mi je tek 24.2. Nestrpljiva sam. Ovo mi je druga trudnoca. Pa sam jos izbezumljenija, posto pomalo znam sta me sve ceka. :) zasad me grci drob, podosta i grudi su osjetljive..nekad osjecam i slabost i puno mi se spava. Valjda je sve to ok. Folnu sam tek danas kupila. Valjda nije prekasno.


    Meni su rekle tete u ljekarni da mogu slobodno piti Prenatal multivitamine jer sadrže sve od folne na dalje… Tako da sam to od početka pitala (i prije nego sam išla na potvrđivanje trudnoće)… :) 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Sanchy8

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Bokic, evo i mene u petom tjednu :) još nisam bila na prvom pregledu,od simptoma imam vrtoglavice, spava mi se užas popodne već,sve ostalo po starom :)
    Veselim se druženju 😇

    D

  • Avatar Senoritakova

    Senoritakova

    Broj poruka: 334

    Prijavi adminu

    Sanchy i meni se uzasno spavalo, znala sam poslije faxa spavati 2-3 sata…sada vise nisam umorna ali su krenile

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Senoritakova

    Sanchy i meni se uzasno spavalo, znala sam poslije faxa spavati 2-3 sata…sada vise nisam umorna ali su krenile


    I meni se užasno spavalo, ali ja bih se samo izležavala na kauču… A i primjetila sam da zaspim navečer u vrijeme kad inače nisam :D haha 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.